IP: 195.109.94.* 24.03.03, 11:21
Przez przypadek 'odkrylam', ze jedna ze znajomych zdradza meza.
Ich malzenstwo nie jest co prawda idealne, i chyba wogole uczucie milosci
miedzy nimi nie istnieje(a z jej strony to juz zupelnie),sa razem chyba z
.. no wlasciwie to nie wiem dlaczego, chyba dla dzieci ktorych maja 2 (2,5 i
1 rok) i ze ma zapewniony jako taki byt....
Teraz chodze troche 'zakolowana' bo nie wiem czy jej powiedziec o tym ze
wiem, on mnie za bardzo nie interesuje....
Co robic? Udawac ze nic nie wiem?
Obserwuj wątek
    • melinek Re: Co robic? 24.03.03, 11:49
      Moim zdaniem nic. To nie twoja sprawa.
      Po co jatrzyc? Mozesz stracic znajoma.

      Z drugiej strony ona potem moze miec
      do ciebie zal, ze jej o tym nie powiedzialas
      i tez mozesz stracic znajoma.

      Zaczekaj na dlaszy rozwoj sytuacji.
      Zwykle takie sprawy same sie rozwiazuja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka