Dodaj do ulubionych

Czym są znajomości internetowe?

IP: *.aries.com.pl 13.05.03, 11:10
Obserwuj wątek
    • anahella A tak konkretniej? Bo temat jest szeroki n/t 13.05.03, 11:15


    • Gość: Dkenka a są nimi n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.03, 11:38
    • Gość: Dkenka a czym byłby internet bez znajomości;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.03, 11:39
    • lyche1 Re:Czasami wstępem do bardzo realnych przyjaźni nt 13.05.03, 11:46
      • ja_nek A czasami spotykasz coś więcej niż przyjaźń n/txt 13.05.03, 12:12
    • Gość: anE zabawa, pasja, ekscytacja, przyjazn, lub tylko IP: *.chello.pl 13.05.03, 12:27
      ... znajomosc, ktora sie po czasie urywa.

      nie raz jednak slyszalam i na wlasne oczy widzialam malzenstwa, ktore poznaly
      sie w wirtualnym swiecie. roznie to moze byc z tymi znajomosciami

      pozdr.
      • Gość: renia Dla niektorych jedynym wentylem ... IP: *.athens.access.acn.gr 13.05.03, 15:47
        jedyna okazja by szczerze z kims porozmawiac. I tyle. Dla innych okazja na
        virtual lub real sex. dla jeszcze innych zrodlem informacji, wymiany uwag
        pogladow i spostrzezen. W moim przypadku zdarzyly sie dwa z wyzej wymienionych
        rodzajow znajomosci internetowych. W prawdziwa przyjazn zawarta via net nie
        wierze. Juz nie wierze, (bo wierzylam bardziej niez w Boga jedynego onegdaj)
        trzeba dodac, a doswiadczenie mam spore, zeby nie wierzyc w te przyjaznie. No
        to tyle.
        • Gość: renia Aha! zapomnialam dodac, IP: *.athens.access.acn.gr 13.05.03, 15:49
          ze jestem w trakcie bardzo fajnej, cennej dla mnie znajomosci internetowej,
          ktora byc moze przerodzi sie w przyjazn, to znowu uwierze. Tym razem ma chyba
          znacznie wieksze szanse, bo chodzi o ... kobiete :))))))) I baaaardzo
          serdecznie ja pozdrawiam, bo wiem, ze tu sobie bywa, choc sie ostatnio nie
          odzywa. Buziaki dla Ciebie :***********)), R
          • Gość: . a...sa sa IP: *.dip.t-dialin.net 13.05.03, 15:59
            moga prowadzic do milosci i malzenstwa:)))

            .
            • Gość: skowronek Re: a...sa sa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.03, 16:08
              Gość portalu: . napisał(a):

              > moga prowadzic do milosci i malzenstwa:)))
              >
              a długo się znaliście przed?
              > .
              • Gość: . Re: a...sa sa IP: *.dip.t-dialin.net 14.05.03, 12:04
                Gość portalu: skowronek napisał(a):

                > Gość portalu: . napisał(a):
                >
                > > moga prowadzic do milosci i malzenstwa:)))
                > >
                > a długo się znaliście przed?
                > > .


                2 miesiace, potem sie spotkalismy na zywo 2 razy:)) po jakies 3 dni. potem
                pojechalismy (2 miesiace pozniej na urlop)...a tydzien po urlopiw
                zamieszkalismy razem.. i tak to juz jest od 4 lat :)

                .
                • Gość: skowronek Re: a...sa sa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.03, 17:51
                  no to gratuluję:). A przez irc, czat, forum????
          • vika411 Re: Aha! zapomnialam dodac, 14.05.03, 02:19
            Gość portalu: renia napisał(a):

            > ze jestem w trakcie bardzo fajnej, cennej dla mnie znajomosci internetowej,
            > ktora byc moze przerodzi sie w przyjazn, to znowu uwierze. Tym razem ma chyba
            > znacznie wieksze szanse, bo chodzi o ... kobiete :))))))) I baaaardzo
            > serdecznie ja pozdrawiam, bo wiem, ze tu sobie bywa, choc sie ostatnio nie
            > odzywa. Buziaki dla Ciebie :***********)), R
            Eeee tam!Nie przesadzaj Reniu.-)
            Dobrze wiesz, podobnie jak ja ,ze przyjaznie internetowe moga przetrwac probe
            czasu:-)
            Pozdrawki.
            • Gość: renia Vika IP: *.athens.access.acn.gr 14.05.03, 10:46
              W moim przypadku to sie jednak nie sprawdzilo. Mowie o czyms, co uwazałam za
              PRZYJAZN prawdziwa, a nie takie luznie pogadanki jak nasze na przyklad. NAsze
              to owszem, przetrwac moga lata :) Bo nie sa zobowiazujace :)

    • romance Re: Czym są znajomości internetowe? 13.05.03, 17:58

      Nie musze nigdzie wychodzic z domu , aby mile spedzic czas...
      ani wisiec godzinami na telefonie...........
      • daffne Re: Czym są znajomości internetowe? 13.05.03, 23:43
        romance napisał:

        >
        > Nie musze nigdzie wychodzic z domu , aby mile spedzic czas...
        > ani wisiec godzinami na telefonie...........
        -----------
        Jesli moge to podpisze sie pod Toba romance bo jestem prawie tego samego zdania :))))
        Pozdrowionka:)
        • koaa Re: Czym są znajomości internetowe? 14.05.03, 00:15
          daffne napisała:

          > romance napisał:
          > > Nie musze nigdzie wychodzic z domu , aby mile spedzic czas...
          > > ani wisiec godzinami na telefonie...........
          > -----------
          > Jesli moge to podpisze sie pod Toba romance bo jestem prawie tego samego
          zdania


          A ja lubie wychodzić z domu:)))))))))))
          tak jak lubie poznawać ludzi z netu w realu:)))))))))
          • romance Re: Czym są znajomości internetowe? 14.05.03, 04:21
            koaa napisał:

            > daffne napisała:
            >
            > > romance napisał:
            > > > Nie musze nigdzie wychodzic z domu , aby mile spedzic czas...
            > > > ani wisiec godzinami na telefonie...........
            > > -----------
            > > Jesli moge to podpisze sie pod Toba romance bo jestem prawie tego samego
            > zdania
            >
            > A ja lubie wychodzić z domu:)))))))))))
            > tak jak lubie poznawać ludzi z netu w realu:)))))))))

            No to tylko mozna Tobie pozazdroscic. MY niestety mieszkamy,
            bardzo, bardzo, bardzo, daleko od siebie....i zostaje nam tylko
            ten internet..., ze o innych "przeszkodach" nie wspomne...

    • Gość: a Re: Czym są znajomości internetowe? IP: *.um.wroc.pl 14.05.03, 08:14
      według mnie często są bardzo pozorne i dziwi mnie fakt, że niektórzy są tak
      naiwni i dają sie po raz kolejny oszukać...Dlaczego nie potrafią wyciagnac
      wniosków z pewnych zdarzeń i na własne życzenie znowu dostają po dupie???
      • losiu4 Re: Czym są znajomości internetowe? 14.05.03, 08:22
        Gość portalu: a napisał(a):

        > według mnie często są bardzo pozorne i dziwi mnie fakt, że niektórzy są tak
        > naiwni i dają sie po raz kolejny oszukać...Dlaczego nie potrafią wyciagnac
        > wniosków z pewnych zdarzeń i na własne życzenie znowu dostają po dupie???

        oczywiscie, ze sie zdarzaja falszywki. Dlatego poczatek kazdej takiej znajomosci powinien IMHO opierac sie na
        zasadzie -jak to na kursie prawa jazdy uczono - ograniczonego zaufania. I jesli pierwsze lody zostana przelamane,
        czemu by sie nie zaprzyjaznic... a moze cos wiecej? :)))

        Pozdrawiam, zyczac mniej pesymistycznego spojrzenia

        Losiu
    • dooshek Re: Czym są znajomości internetowe? 14.05.03, 11:20
      dzieki netowi mam:
      kogos bardzo mi bliskiego
      kilku wspanialych przyjaciol
      wielu znajomych doskonalych do piwa
      kilku wrogow, niestety nie tylko netowych
      jednym slowem - pelny wachlarz mozliwosci.

      • Gość: b Re: Czym są znajomości internetowe? IP: 80.48.65.* 14.05.03, 17:10
        a ja dzięki netowi mam super męża.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka