grogreg 16.04.07, 12:36 Arabowie "Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życia" Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nutopia Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:37 grogreg napisał: > Arabowie > > "Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życ > ia" > i tak jak przez pustynię nie da się bez wielbłąda tak mężczyna nie potrafi bez kobiety przez zycie. a wielbłąd sam sobie poradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:38 Polnocna Afryka "Siła kobiety - w jej języku" Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:40 grogreg napisał: > Polnocna Afryka > > "Siła kobiety - w jej języku" > czyli jakąś posiadamy:D Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:40 grogreg napisał: > Arabowie > > "Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życ > ia" > Jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije. /Polskie, góralskie/ Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:41 Koran "Jesli sie boisz swej kobiety - bij ja" Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:45 "Mąż i żona - to jedno ciało" - Pismo Święte. Bijąc żonę ćwiczysz więc swe ciało w posłuszeństwie ;p Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:04 To takie sado maso dla praktykujacych? Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:09 grogreg napisał: > To takie sado maso dla praktykujacych? EEEEE nie. Jak mająpraktykę, to nie potrzebują wskazówek :) Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:14 panowie! do pracy a nie głupotami się zajmujecie! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:27 nutopia napisała: > panowie! do pracy a nie głupotami się zajmujecie! > ;) yyyyyy, ale o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
justysialek Re: madrosc narodow 16.04.07, 18:27 grogreg napisał: > Koran > > "Jesli sie boisz swej kobiety - bij ja" Ja bym oddała! Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 19:40 Mala ze straszy chlopa to jeszcze prac go chce. Co za baba. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:11 justysialek napisała: > Ja bym oddała! Pewnie dlatego by wiecej od niego oberwac. Tobie jak widac nigdy dosc nie jest, ciagle malo. Co za rozbojnica. Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:20 Zawsze ostro lubisz, czy tylko czasem masz taki kaprys? Odpowiedz Link Zgłoś
justysialek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:24 zawsze, ale tylko do pierwszej krwi Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:55 Niezbyt ciebie rozumiem o co ci chodzi z ta pierwsza krwia. Poddajesz sie pozniej, czy przegrywasz zazwyczaj? Odpowiedz Link Zgłoś
mia17 hinudskie: 16.04.07, 16:47 Pewien hinduski mędrzec zapytany, dlaczego na wchodzie tak mało jest rozwodów i tak wiele małżeństw trwa w miłości po grób mimo, że o małżeństwie decydują często rodzice, odpowiedział: "Dlatego, że My - ludzie wschodu - stawiamy na piecu zimny garnek i zaczynamy dokładać do pieca. A wy - Europejczycy - stawiacie na piecu gorący garnek i...przestajecie dokładać do ognia" Odpowiedz Link Zgłoś
pszekora Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:09 Czego chce kobieta, tego chce Bóg (włoskie). Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:14 Gdzie diabel nie moze tam kobiete posle. Tez chyba polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
mgla_jedwabna Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:18 ...tam babę pośle, nie kobietę Odpowiedz Link Zgłoś
pszekora Re: madrosc narodow 17.04.07, 00:14 "Mąż brzydki i wielomówny w łożu niezdatnym jest" (Swetoniusz) Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: madrosc narodow 17.04.07, 00:27 pszekora napisała: > "Mąż brzydki i wielomówny w łożu niezdatnym jest" (Swetoniusz) Ciekawe skad on te "madrosci" wytrzasnal. Pedal pewnie byl, skoro o tym cos wie. Moze mu kochanice podszepnely cos o mezczyznach? Odpowiedz Link Zgłoś
pszekora Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:13 Mądra kobieta prowadzi męża na smyczy a drugim końcem go bije (chińskie). Odpowiedz Link Zgłoś
wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:16 To ja nie chce byc Chinczykiem. Odpowiedz Link Zgłoś
pszekora Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:17 Gnuśny mąż jest bezużyteczny jak gnijący ryż (wietnamskie). Odpowiedz Link Zgłoś
stella.polaris25 Re: madrosc narodow 17.04.07, 03:10 "Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni" Marcel Proust "Miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy a kobiecie przez uszy" Ludwika Godlewska Odpowiedz Link Zgłoś