Dodaj do ulubionych

madrosc narodow

16.04.07, 12:36
Arabowie

"Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życia"
Obserwuj wątek
    • nutopia Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:37
      grogreg napisał:

      > Arabowie
      >
      > "Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię
      życ
      > ia"
      >
      i tak jak przez pustynię nie da się bez wielbłąda tak mężczyna nie potrafi bez
      kobiety przez zycie.
      a wielbłąd sam sobie poradzi.
      • grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:38
        Polnocna Afryka

        "Siła kobiety - w jej języku"
        • nutopia Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:40
          grogreg napisał:

          > Polnocna Afryka
          >
          > "Siła kobiety - w jej języku"
          >

          czyli jakąś posiadamy:D
    • lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:40
      grogreg napisał:

      > Arabowie
      >
      > "Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię
      życ
      > ia"
      >
      Jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije. /Polskie, góralskie/
      • grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:41
        Koran

        "Jesli sie boisz swej kobiety - bij ja"
        • lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 12:45
          "Mąż i żona - to jedno ciało" - Pismo Święte.
          Bijąc żonę ćwiczysz więc swe ciało w posłuszeństwie ;p
          • grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:04
            To takie sado maso dla praktykujacych?
            • lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:09
              grogreg napisał:

              > To takie sado maso dla praktykujacych?
              EEEEE nie. Jak mająpraktykę, to nie potrzebują wskazówek :)
              • nutopia Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:14
                panowie! do pracy a nie głupotami się zajmujecie!
                ;)
                • lupus76 Re: madrosc narodow 16.04.07, 13:27
                  nutopia napisała:

                  > panowie! do pracy a nie głupotami się zajmujecie!
                  > ;)

                  yyyyyy, ale o co chodzi?
        • justysialek Re: madrosc narodow 16.04.07, 18:27
          grogreg napisał:

          > Koran
          >
          > "Jesli sie boisz swej kobiety - bij ja"


          Ja bym oddała!
          • grogreg Re: madrosc narodow 16.04.07, 19:40
            Mala ze straszy chlopa to jeszcze prac go chce. Co za baba.
            • justysialek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:01
              Bo to zła kobieta była...
          • wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:11
            justysialek napisała:


            > Ja bym oddała!
            Pewnie dlatego by wiecej od niego oberwac. Tobie jak widac nigdy dosc nie jest,
            ciagle malo. Co za rozbojnica.
            • justysialek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:17
              Bo ja lubię ossstrrrroooo!!!!
              • wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:20
                Zawsze ostro lubisz, czy tylko czasem masz taki kaprys?
                • justysialek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:24
                  zawsze, ale tylko do pierwszej krwi
                  • wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:55
                    Niezbyt ciebie rozumiem o co ci chodzi z ta pierwsza krwia. Poddajesz sie
                    pozniej, czy przegrywasz zazwyczaj?
    • mia17 hinudskie: 16.04.07, 16:47
      Pewien hinduski mędrzec zapytany, dlaczego na wchodzie tak mało jest rozwodów i
      tak wiele małżeństw trwa w miłości po grób mimo, że o małżeństwie decydują
      często rodzice, odpowiedział:
      "Dlatego, że My - ludzie wschodu - stawiamy na piecu zimny garnek i zaczynamy
      dokładać do pieca. A wy - Europejczycy - stawiacie na piecu gorący garnek
      i...przestajecie dokładać do ognia"
      • cala_w_kwiatkach Re: hinudskie: 16.04.07, 23:04
        oo niezle to:)
    • luiziana1 Re: madrosc narodow 16.04.07, 22:59
      up
    • pszekora Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:09
      Czego chce kobieta, tego chce Bóg (włoskie).
      • wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:14
        Gdzie diabel nie moze tam kobiete posle. Tez chyba polskie.
        • mgla_jedwabna Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:18
          ...tam babę pośle, nie kobietę
          • pszekora Re: madrosc narodow 17.04.07, 00:14
            "Mąż brzydki i wielomówny w łożu niezdatnym jest" (Swetoniusz)
            • wielo-kropek Re: madrosc narodow 17.04.07, 00:27
              pszekora napisała:

              > "Mąż brzydki i wielomówny w łożu niezdatnym jest" (Swetoniusz)
              Ciekawe skad on te "madrosci" wytrzasnal. Pedal pewnie byl, skoro o tym cos
              wie. Moze mu kochanice podszepnely cos o mezczyznach?
              • pszekora Re: madrosc narodow 17.04.07, 00:34
                Mógł też powtórzyc przysłowie.
    • pszekora Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:13
      Mądra kobieta prowadzi męża na smyczy a drugim końcem go bije (chińskie).
      • wielo-kropek Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:16
        To ja nie chce byc Chinczykiem.
    • pszekora Re: madrosc narodow 16.04.07, 23:17
      Gnuśny mąż jest bezużyteczny jak gnijący ryż (wietnamskie).
      • stella.polaris25 Re: madrosc narodow 17.04.07, 03:10
        "Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni"

        Marcel Proust

        "Miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy a kobiecie przez uszy"

        Ludwika Godlewska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka