Dodaj do ulubionych

I am alive.

17.04.07, 21:35
And I am so happy because of that.
Obserwuj wątek
    • sfajczala Re: I am alive. 17.04.07, 21:48
      yes
      • kotkaaaa Re: I am alive. 17.04.07, 21:49
        no;)
      • avital84 Re: I am alive. 17.04.07, 21:50
        sfajczala napisała:

        > yes

        "Yes, yes, yes!!!"
        • stella.polaris25 Re: I am alive. 17.04.07, 21:55
          Widze ,ze dosc powaznie podchodzisz do polityki Avi:PP
          • avital84 Re: I am alive. 17.04.07, 21:58
            Rozpolitykowałam się ostatnio.;)
            • stella.polaris25 Re: I am alive. 17.04.07, 22:00
              A mnie odrzuca na sama mysl slowo polityka...
              po prostu nie moge tego przetrawic:)
              • nutopia Re: I am alive. 17.04.07, 22:03
                stella.polaris25 napisała:

                > A mnie odrzuca na sama mysl slowo polityka...
                > po prostu nie moge tego przetrawic:)

                nie martw się
                ja jestem ponoć z wykształcenia politologiem i też mnie odrzuca
                • stella.polaris25 Re: I am alive. 17.04.07, 22:05
                  Jak juz politologa odrzuca ...to chyba nie mam sie czym martwic:))
                  Widac to dosc powrzechne :)..szczegolnie ostatnio:)
              • avital84 Re: I am alive. 17.04.07, 22:05
                Powiem szczerze. Kiedyś, a i nawet całkiem niedawno bo jakieś pół roku temu
                polityka była moją pasją. Interswałam się nią BARDZO. Przez ostatnie pół roku
                mam małą awersję. Nie wiem czy mi się przejadło, czy może z polityką jest aż tak
                tragicznie. Czuję się jakoś kulawo teraz, bo wcześniej zawsze byłam ze wszystkim
                na bieżąco. Programy informacyjne kilka razy dziennie, gazety itp. a teraz tak
                mi się odechciało, ze czasami nie jestem świadoma nawet najważniejszych
                wydarzeń, o których trąbi cały świat. Może to przejściowe nie wiem.
                Ale rzeczywiście stanęłam na etapie yes, yes, yes.:)
                • stella.polaris25 Re: I am alive. 17.04.07, 22:15
                  Ja natomiast jakies 4 lata temu namietnie kupowalm tygodnik"polityka"
                  i "newsweek",i inne gazety,wiadomosci.Bardzo mnie to interesowalo.
                  Niesty po okresie 2 lat z kazdym dniem ,moja fascynacja zaczela sie pomnijeszac
                  az w koncu spadla do zera.
                  I wcale nie zaluje..co mnie do cholery obchodza cycki poslanki badz,wydety
                  brzuch polityka z samoobrony!
                  Uwazam ,ze to zenada...Jak na nas pozniej pztrza inne kraje eu,yhhhh,
                  Wlasnie takie newsy sparwily,ze sie odwrocilam od tej calej nadetej
                  politycznej"kupki"
                  Od czasu do czasu sledze amerykanskie wydanie politykow,ale to inna historia..
                  • myzblis Re: I am alive. 17.04.07, 22:59
                    a ja odrzucam polityke i tez czuje sie alajv bo mam dziś urodziny i mase
                    postanowień do wu\ykonania:)
                    • stella.polaris25 Re: I am alive. 17.04.07, 23:21
                      W takim razie wszystkiego dobrego!!
                      :)
                    • sfajczala Re: I am alive. 17.04.07, 23:30
                      Avi czy ty mloda jestes czy mi sie wydaje?
                      • avital84 Re: I am alive. 18.04.07, 08:36
                        Nie wiem co dla Ciebie znaczy młoda. 84 to mój rocznik.
                        A czemu pytasz?
    • i.nes Podkład muzyczny :) 18.04.07, 12:04
      I get wings to fly
      I feel that
      I'm alive :)

      --
      Life's a journey, not a destination.
      • i.nes Podkład muzyczny nr 2 :) 18.04.07, 12:11
        A to dla tych, co lubią mocne uderzenie i filmy anime ;P

        You can't predict where the outcome lies
        You'll never take me alive
        </a href="http://tinyurl.com/ysccym">I'm alive</a> :]

        --
        Life's a journey, not a destination.
        • i.nes errata............. grrr 18.04.07, 12:13
          You can't predict where the outcome lies
          You'll never take me alive
          I'm alive :]
          • avital84 Re: errata............. grrr 18.04.07, 21:30
            Całkiem niezłe.;)
      • avital84 Albo taki....hmmmm:))))) 18.04.07, 12:12
        www.youtube.com/watch?v=e_LQU2-GOXY
        • i.nes Re: Albo taki....hmmmm:))))) 18.04.07, 12:27
          Oh, yeah! Eddie... <3
          Ile to czasu? 16 lat? Teraz to ma ponad czterdziechę, ale wtedy... mmmmm <wzdech>

          --
          Life's a journey, not a destination.
          • avital84 Re: Albo taki....hmmmm:))))) 18.04.07, 21:29
            Głos Ediego...hmmm...nie da się tego ubrać w słowa.
            A ciasteczkiem też był niezłym. Teraz też chyba ciągle jest ok.
            To taki bardziej współczeny jego wizerunek. Z 2000 roku.

            www.youtube.com/watch?v=9xx-hzioTL8&mode=related&search=

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka