Dodaj do ulubionych

Apokalipsa...

14.06.07, 22:04
Ucze sie na egzamin i czytam o mitach apokaliptycznych...i o tym ze
wspolczesnie zaczyna sie wierzyc ze apokalipsa spowoduje, ze ludzie beda
samotni, beda szukac innych ludzi...zbyt wpatrzeni w siebie, zbyt
egocentryczni...mysle ze wiele w tym prawdy, a Wy?
Obserwuj wątek
    • inka-inka-inka Re: Apokalipsa... 14.06.07, 22:17
      EEee tam... myśle ze to nam nie grozi. Owszem zjawisko singli jest coraz
      bardziej powszechne ale nigdy samotnośc nie wygra z chęcią człowieka do bycia w
      stadzie.
      p.s kurde ale bez sensu napisalam :/
      • piekna.nimfa Re: Apokalipsa... 14.06.07, 22:29
        Ale teraz era singli dominuje, single sa na topie, promuje sie ze tylko bedac
        samym mozna byc wolnym i niezaleznym...to przeswituje z gazet, telewizji...a
        media w duzej mierze kreuja swiat, taki swiat samotnikow. zapatrzonych w siebie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka