Gość: demi
IP: *.deba.com.pl / 192.168.80.*
24.06.03, 10:35
Prosze pomóżcie mi mam plamienia, na 3-4 dni przed okresem, takie brązowe. W
tamtym miesiącu, miałam po raz pierwszy ateraz drugi. Muszę sie wybrać do
lekarza czy to coś grożnego. W tamtym roku miałam wypalaną nadżerkę. Może to
ma coś wspólnego. Bardzo proszę o radę.