Dodaj do ulubionych

Słońce wyszło!!!! :)

06.09.07, 14:06
...a mówiłam, że jest sprawiedliwość na tym świecie :)
Obserwuj wątek
    • kontik_71 Re: Słońce wyszło!!!! :) 06.09.07, 14:07
      Dopiero teraz?? U mnie caly dzien juz swieci jak glupie :)
    • virtual_woman Re: Słońce wyszło!!!! :) 06.09.07, 14:07
      u mnie też ! :))
      przed chwilką :)
    • limonka3 Re: Słońce wyszło!!!! :) 06.09.07, 14:13
      a widzisz! i juz też masz słoneczko jak ja:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka