polla.k 06.09.07, 14:06 ...a mówiłam, że jest sprawiedliwość na tym świecie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontik_71 Re: Słońce wyszło!!!! :) 06.09.07, 14:07 Dopiero teraz?? U mnie caly dzien juz swieci jak glupie :) Odpowiedz Link Zgłoś
virtual_woman Re: Słońce wyszło!!!! :) 06.09.07, 14:07 u mnie też ! :)) przed chwilką :) Odpowiedz Link Zgłoś
limonka3 Re: Słońce wyszło!!!! :) 06.09.07, 14:13 a widzisz! i juz też masz słoneczko jak ja:) Odpowiedz Link Zgłoś