Dodaj do ulubionych

Chyba zatłukę...

07.09.07, 10:59
...swojego ćwiczeniowca:\
Wysłał naszej grupie maila i w pasku "do" napisał nasze adresy razem
z imionami i nazwiskami:\
A ja podałem mu ten adres,bo kiedy o to prosił nie miałem innego
konta a liczył się czas.
Więc ten z tej grupy kto szpera w sieci juz wie kim jestem;\
Ale nic to.Jak się wyda wiem wśród kogo szukać winnych >;)
Obserwuj wątek
    • butterflymk Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:03
      wierusik nic sie nie stresuj,
      i tak Cie lubimy kimkolwiek jestes lub nie jesteś :)
      • polla.k Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:04
        nie złość się, złość piękności szkodzi ;)
      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:05
        Ktoś mógłby to wykorzystać przeciwko mnie i niekoniecznie wy.
        • butterflymk Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:13
          kto na przykład o do czego na przykład?
          • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:15
            Bo ja wiem?
            Jeśli ktoś zechce mnie ośmieszyć,to np. powie komuś,że wiarusik to
            ja.
            • butterflymk Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:19
              a w którymmomencie wystepuje to ośmieszenie
              przy powiedzeniu że Wiarusik to Ty?
              Przecież to Ty...:)
              • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:21
                Ale wiarusik,to także bagaż treści i poglądów ze mną związanych;)
                • butterflymk Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:31
                  to tymbardziej pownieneś być dumny nawet z tego...bagażu
                  chyba nie krepujesz sie własnego zdania..
                  • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:33
                    Moje zdanie jest śmiałe i wielu może się nie spodobać;)
                    • butterflymk Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:35
                      to Ci którym się nie podoba niech spadają...
                      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:37
                        Dobry pomysł,ale ludzie to jednak wredne istoty i tak łatwo nie
                        będzie;)
                        • polla.k Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:39
                          wiarusik napisał:

                          > Dobry pomysł,ale ludzie to jednak wredne istoty i tak łatwo nie
                          > będzie;)

                          odrobinę wiary :)
                          • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:41
                            Tak, Polla np nie jest wredna i jej sie nie trzeba obawiac :)
                    • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 12:23
                      Tak Ci zależy na opinii?
                      To znaczy preferujesz lizodooopstwo?
                      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 13:39
                        Nikomu nie liżę;)
                        Ale nie zależy mi na wątpliwej sławie;)
            • lacido znaczy wstydzisz się Wiarusika??n/t 07.09.07, 23:08

              • wiarusik Re: znaczy wstydzisz się Wiarusika??n/t 08.09.07, 12:36
                A czego mam się wstydzić?
    • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:08
      Chcecie mnie pocieszyć?
      To powiedzcie,że jesteście ważnymi szychami i tez was ponosi w
      necie;)
      • genoveva Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:23
        Jestem kimś okropnie ważnym i gdyby wyszedł na światło dzienne fakt,
        że sobie forumuję zamiast załatwiać sprawy wagi państwowej, mogłoby
        być nieciekawie ;) Lepiej ?
        • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:25
          Ulżyło mi Panie Prezydencie,dziękuję;)
          • genoveva Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:52
            No normalnie zatłukę :> Tyle wysiłku, taki świetny kamuflaż, nawet
            login na damski zmieniłem, a Ty tak prosto z mostu, tak przy
            ludziach, publicznie. To mówiłeś, że jak się nazywasz ? Zresztą
            nieważne, zaraz powiem chłopakom, żeby sprawdzili :>
            • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:53
              mam nadzieje, ze nie kurduplowaty prezydent?? Prosze nie badz
              kaczorem... plizzzz
              • genoveva Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 12:30
                Nie, George Bush, kurka wodna :>
                • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 12:30
                  troche mi ulzylo, ale tylko troche.. Dobrze piszesz po polsku :)
            • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 13:40
              No to koniec.CBA teraz szuka mnie po całym mieście;PPP
    • izabellaz1 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:08
      No i będziesz spalony za ten swingersowy fanatyzm :PPP
      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:10
        Ludzie będą się oglądać za mną na ulicy,zero
        prywatności,śmiechy,hihy;P
        • izabellaz1 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:15
          wiarusik napisał:

          > Ludzie będą się oglądać za mną na ulicy,zero
          > prywatności,śmiechy,hihy;P

          Dzieci będą Cię palcami wytykać: "O popatrz! To ten co naszą mamę chciał
          bzyknąć...a może nawet i tatę - kto Go tam wie" ;PPPPPPP
          • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:16
            Nie pomagasz;)

            P.S
            Jestem hetero;)
            Chyba koniec będzie z wygłupami;PPP
            • izabellaz1 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:19
              wiarusik napisał:

              > Nie pomagasz;)

              Jak zwykle :P

              > P.S
              > Jestem hetero;)

              A kto Cię tam wie...ja nie wnikam ;PPP
          • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:17
            Wiarus bedzie musial teraz zmienic swoj image i stac sie statecznym
            obywatelem i najpewniej katolikiem :)
            • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:22
              Katolikiem juz jestem,tyle że niedzielnym;PPP
              A nicka nie chcę zmieniać,bo to jest własnie mój image,na wielu
              forach.
    • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:12
      Wygląda to tak:
      X-imię
      Y nazwisko
      XY<wiarusik@gazeta.pl>
      No jak tu w ryj nie strzelić???
      • polla.k Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:13
        a tam się przejmujesz...
    • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:14
      Swietny przyklad na stosowanie przepisow o ochronie danych
      osobowych.. moze podaj durnia do sadu?
      • krzysiek1042 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:18
        Poszedł na łatwiznę po prostu. Skopiował to co mu wyskoczyło,w tym przypadku
        "Jan Kowalski <kowal@op.pl>" i po sprawie. Szczerze mówiąc przyglądając się jak
        inne firmy np. Orange, TP S.A. i inne handlują naszymi danymi to z sądu byśmy
        nie wychodzili a sędziów byśmy z imienia wszystkich znali :)
      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:19
        Dowód mam;)
        Ale gość miły,więc mi go szkoda.Ale jak coś się pierdnie,to on za to
        odpowiada.
        • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:21
          Wiesz.. na dobra sprawe to nic zlego sie nie stalo.. Ty sie
          przemujesz bo na "zlodzieju czapka gore".. watpie aby ktokolwiek
          zechcial szukac Cie w sieci i inwigilowac :)

          A tak swoja droga.. trzeba uwazac bo np od wczoraj wiem kim
          jest "nowy" kolega o nicku toto1... wcale nie jest taki nowy a wrecz
          przeciwnie :)
          • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:24
            Kto to ten toto?;)
            • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:26
              Strzelaj.. powiem tylko, ze strasznie kobiety potrzebuje i na forach
              szuka :)
              • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:27
                A niby skąd wiesz,że to Konrad?;DDDD
                • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:30
                  Ano wiem.. zrodla nie zdradze :) Ale jest pewne i informacje mam na
                  pismie :) Od razu cos mi przy toto1 smierdzialo.. :)
                  • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:31
                    Wy to macie dojścia i informatorów,a ja nie;(
                    • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:32
                      A na dodatek jestem agent zdekonspirowany:(
                      • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:34
                        Wiesz.. trzeba miec dojscia i mozliwosci:) TO jest podstawa
                        spokojnego zycia.. Tak, jako zdekonspirowany agent to masz
                        przechlapane :( Wspolczuje z calego serca
                        • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:35
                          Mission failed;(
                          • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:37
                            Niestety :( Wracasz na pole "start"
                            • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:38
                              Nowy nick?
                              Może karuzel?
                              • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:39
                                Albo.. skoczek.. to tak w nawiazniu do swingowania :)
                                • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:40
                                  No to już lepiej karuzel,bo od obracania;)
                                  • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:42
                                    Przy okazji przypomnial mi sie taki sprzet erotyczny... wlasnie
                                    karuzela na ktora sadza sie kobiete a pod nia uklada sie facet :)
                                    • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:44
                                      Czego to ludzie nie wymyślą;)
                                      • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:51
                                        Kiedy ogladalem na niemieckim kanale program o takich roznych
                                        sprzetach... karuzela byla jednym z mniej kontrowersyjnych
                                        sprzetow :)
                                        • lacido ale z Was plotkarze :DDDDn/t 07.09.07, 23:20
                  • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 23:23
                    Toto to Konrado? Odżył pod nowym nickiem?:P
                    Dobre.:D
                    • avital84 Kontik. 07.09.07, 23:25
                      Ty jesteś niebezpieczny. Nie używaj swoich zdolności informatycznych przeciwko
                      nam.;)))
        • krzysiek1042 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:21
          Możesz zawsze wpisać się na stronę ateistów. Problem leży w postrzeganiu Cię
          później przez nasze egoistyczne społeczeństwo. Jak napisali w GW "przyznanie się
          do ateizmu w Polsce jest jak powiedzenie ,że choruję na HIV" .Niestety tak jest.
          • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:23
            Ale co wy mi z ateizmem i swingiem wyjeżdżacie?;DDD
            • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:24
              Czy metal to od razu musi być ten zły?;)
              • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:25
                > Czy metal to od razu musi być ten zły?;)

                T A K :)
                • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:28
                  Eee tam;)
                  Ćwieków nie noszę i czrnych mszy nie urządzam;)
                  Koty hoduję,a nie zjadam;PPP
                  • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:29
                    hahah to jaki metal? Prawidziwy metal z siekiera za paskiem chodzi i
                    przy jej pomocy przekonuje do swich racji :)
                    • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:30
                      Naprawdę?;)
                      No to może zacznę...>;D
                      • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:35
                        W Bytomiu byl taki jeden gosci i wlasnie "siekiera" go zwali bo
                        zawsze mial przy sobie taki zgrabny toporek.. Czasami walil nim w
                        stol w knajpie gdy sie ktos nie zgadzal z jego zdaniem :)
                        • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:36
                          >;))))))))))
                          Porządny argument;)
                          • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:37
                            Zeby bylo smieszniej to on nikomu krzywdy nie zrobil i gdy nie byl
                            piajny to dusza czlowiek :)
                            • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:39
                              No bo metalowcy tacy są;)
                              Na pozór ŹLI(ZŁOOOOOOOO!!!),ale to wrażliwi ludzie;)
                              • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:40
                                Mowisz o sobie :)?
                                • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:42
                                  Ogólnie;)
                    • i.nes Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:35
                      kontik_71 napisał:

                      > hahah to jaki metal? Prawidziwy metal z siekiera za paskiem chodzi i
                      > przy jej pomocy przekonuje do swich racji :)

                      no to dupa... znów muszę zapuścić włosy... czy robią siekiery z lekkich stopów?
                      • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:36
                        Kupo sobie taka tytanowa siekierkie :) Lekkie i mocne.. ale dla
                        kobiety to wystarczy noz.. ostrze ok 30cm :)
                        • i.nes Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:39
                          kontik_71 napisał:

                          > Kupo sobie taka tytanowa siekierkie :) Lekkie i mocne.. ale dla
                          > kobiety to wystarczy noz.. ostrze ok 30cm :)

                          o, mam taki, berghoffa ;P
                          • kontik_71 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 11:40
                            Wiec powinnas go nosic na plecach pod spodniami (spodnic pewnie nie
                            uznajesz) ale uwazaj coby sobie nie powiekszyc przerwy miedzy
                            posladkami :)
    • dzikoozka No to sie pogrążyłęś 07.09.07, 11:50
      tym wątkiem. teraz dopiero będa szperali.
    • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 12:21
      Hehehe...Internet nigdy nie jest anonimowy.
      Podobny błąd kiedyś zrobił Hultaj i przypadkiem zobaczyłam wszystkie dane
      hultaja w necie wraz ze zdjęciem.:P

      A tak poza tym chyba nie masz się czego wstydzić. Moi znajomi wiedzą, że tu
      piszę i nie było by trudno się dowiedzieć kim jestem. Ale mam to w doopie.;) A
      jeżeli Ci to przeszkadza to zmień nick.;)
      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 13:41
        Nicku nie zmienię z powodu przekonań;P
        • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 13:45
          A czemu się tych przekonań wstydzisz?
          Poza tym pod innym nickiem będziesz miał te same przekoniania.
          Masz parcie na szkło i tyle.:P
          • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 16:35
            Po prostu liczę na to,że kiedyś jakiś kapitalista zobaczy we mnie
            coś,co może mu się przydać ze wszystkimi tego konsekwencjami;)
            • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 16:39
              Ale Wiarusik to co tu przedstawiasz jest całkiem komercyjne.
              Myslę, że dobrze się sprzedajesz i nie masz powodów do obaw.;)
              • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 16:49
                Nie wiem.Moja skrzynka jest pusta jeśli chodzi o propozycje i
                wszelkie frykasy;)
                • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 16:52
                  Może to przez to,że straszę założeniem związku zawodowego?;DDD
                  • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 16:55
                    Mój tata był przywódcą Solidarności w swoim zakładzie pracy i dobrze na tym nie
                    wyszedł. Dlatego biedujemy. :)
                    Ale o Twoich pomysłach nie słyszałam.
                    • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 16:59
                      Plan jest prosty jak cep;)
                      Ładnie się uśmiechać,zapewniać o lojalności,dostać pracę,dyskretnie
                      zainstalować związek zawodowy,wymusić korzystne dla pracowników
                      świadczenia socjalne,nawet kosztem firmy >:)
                      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:03
                        To będzie typowy sabotaż w gnieździe kapitalistycznego gada >:)
                        • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:05
                          Taki alterglobalista z Ciebie?
                          Czy może jesteś fanem Johna Lennona?;)
                          • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:10
                            Nie jestem fanem bitelsów,ale szanuję ich dorobek;)
                            • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:12
                              John Lennon solo przekazywła nieco inne treści niż Bitelsi i w nieco innym
                              stylu. Chodziło mi o to czy jesteś takim idealistą jak w Imagine?
                              Bo wiesz to już było i nie wyszło.;)
                              • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:15
                                Bo ten Lenon myślał,że okularkami zmieni świat;PPP
                                A tu potrzebny jest sabotaż i rewolucja!:)
                                • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:15
                                  Czym bardziej soczysta i krwawa tym lepiej>;)
                                  • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:18
                                    Te Twoje militaria i chęć krwawej rewolucji mnie niepokoją.
                                    Ja jestem pacyfitką, a Ty się zanosisz na jakiegoś Stalina.;)
                                • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:16
                                  Za dużo się lektur z epoki romantyzmu naczytałeś.:P
                                  Ale spoko jeżeli będziesz miał dobry plan to może zostaniesz kolejnym Bin Ladenem.;)
                      • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:04
                        Zniszczą Cię na przywitanie, a jeżeli nie to wejdziesz w ten system nawet nie
                        zauważając kiedy. Tak jak to było w Fight Club.:P
                        A tak w ogole to może lepiej by było zacząć od zmiany prawa pracy i innych
                        gałęzi prawa z nim związanych i dbać o jego przestrzeganie.
                        Przydałaby się Twoja wiedza chociaż.
                        • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:09
                          Nie mów mi o prawie,bo nie wiem czy to będę w życiu robił;)
                          Mam świadomość,że to jest zadanie typu "mission impossible",ale
                          Gagarin też nie wiedział czy wróci z kosmosu;DDDD
                          • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:11
                            Impossible to jest w Twojej głowie. Gdyby niektórzy tak podchodzili do sprawy
                            nadal mielibyśmy PRl.:)
                            • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:13
                              Właśnie Ty podcinasz mi skrzydła mówiąc,że nie dam rady rozwalić
                              firmy;PPP
                              Na razie wychodzę;)
                              • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:15
                                Nie mówię, że nie dasz rady. Pytanie tylko co to zmieni, że rozwalisz jedną
                                firmę. To jak walka z wiatrakami. Jedna firma nic nie zmieni.
                                Pa.;)
                                • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:18
                                  Będą nas miliony;)
                                  Sekretarki już mają dość klepania ich po tyłkach;)
                                  Młodzi pracownicy mają dość bycia imbrykiem na kawę;)
                                  Pracownicy fizyczni mają dość psiej jałomużny za ciężką pracę;)
                                  Pa:)
                                  • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:19
                                    Dobrze prawisz tylko żeby to było na większą skalę.
                                    Może nawet będzie z Ciebie zastępca Wałęsy.:P
                                  • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 17:22
                                    Trochę poza tym zawiało populizmem.;))))

                                    :P:P:P
    • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 12:25
      A i uważaj, bo może Twój ćwiczeniowiec też tu pisuje.:P
      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 13:41
        To by było hipokryzją z jego strony;)
        • avital84 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 13:46
          Laif is brutal end ful of zasadzkas.;)
          Zacznij się przyzwyczajać.;)
    • eleni80 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 23:36
      a czemu boisz się innych z grupy, a nie samego wykładowcy? ;PPP
    • nangaparbat3 Re: Chyba zatłukę... 07.09.07, 23:40
      Winien jestes Ty sam i nikt poza tym.
      • wiarusik Re: Chyba zatłukę... 08.09.07, 12:35
        Co za bzdura.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka