karka831 26.10.07, 12:38 ...zwiazanej ze sprzataniem szczerze nienawidzicie??? Ja jestem chora jak mam zmywac albo myc podloge...aaa i okna...;)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
znowuwzyciuminiewyszlo Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:39 mycie lazienki - bleee Odpowiedz Link Zgłoś
white.angel Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:42 Szorowaniwe kibelka - możesz mnie tym straszyć;) Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:43 Po ostatnim razie,już się niczego związanego z kibelkiem się nie boję;PPP Odpowiedz Link Zgłoś
wiarusik Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:42 Sprzątanie to mój zawód i już nim sr.am:) Odpowiedz Link Zgłoś
zawsze.pannaanna Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:47 Jestem z natury pedantką i sprzątam wszytsko na bieżąco... jakoś tak automaycznie... ale mycie okien to już coś do czego muszę się zbierać w sobie nie wiem jak długo. Ale za to uwielbiam porządki w szafie!!! :D Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:48 Ja jestem chora nawet jak mam kubek umyć ;) Nie cierpię sprzątać. Odpowiedz Link Zgłoś
tiuia Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 13:10 Nie wiem czy to sprzątanie, ale szczerze niecierpię prasowania. Nie lubię też odkurzac i zmywać podłóg. Na szczęście za podłogi odpowiada w moim związku mąż:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
prom_do_szwecji Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 13:13 sprzątania. Mycia okien nie znosze. W łazience mam już straszny syf. Mycie podłogi to tez nie moje hobby. Lubię tylko zmywac, prać, prasować i gotować. Odpowiedz Link Zgłoś
trypel Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 18:26 zastanówmy sie... po pierwsze mycie naczyń po drugie mycie naczyń po trzecie mycie naczyń... potem długo długo nic no i układanie ciuchów w szafie (przeciez można zwinąć i wepchnąć) Odpowiedz Link Zgłoś
kurpianeczka Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 18:56 Ja w ogóle nie cierpię sprzątać :/ Ale najbardziej to cierpię sprzątania łazienki...docieranie lustra na super błysk, szorowanie kabiny prysznicowej....ehh i całej reszty :) Najbardziej to lubię "sprzątać" z talerza wprost do mojego brzusia :DD Odpowiedz Link Zgłoś
yagiennka Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 19:16 Odkurzania! Pewnie dlatego, ze jestem alergikiem i zawsze potem kicham i płaczę :) Odpowiedz Link Zgłoś
mloda_karaluszyca Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 21:08 A ja lubie myc okna, a lustra to juz szczegolnie. Podloga tez ujdzie. Natomiast nienawidze zmywac. Szlag by mnie chyba trafil jak musialabym to robic chocby raz na dzien. Dlatego wiec mam zmywarke :) Odpowiedz Link Zgłoś
paulina.galli Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 21:13 PRASOWANIE!!!! brrr.... za to o dziwo nawet lubie zmywac :) nie mam pojecia czemu Odpowiedz Link Zgłoś
dominika1526 Re: niecierpię prasować 30.10.07, 09:29 Hej, nie cierpisz prasować ? ja do niedawna też miałam ten problem - prasowanie byłodla mnie koszmarem ale znalazłam coś co pozwoliło mi rozwiązać mój problem:) Odpowiedz Link Zgłoś
karka831 Re: niecierpię prasować 30.10.07, 09:35 dominika1526 napisała: > Hej, > > nie cierpisz prasować ? ja do niedawna też miałam ten problem - > prasowanie byłodla mnie koszmarem ale znalazłam coś co pozwoliło mi > rozwiązać mój problem:) co takiego?? :) Odpowiedz Link Zgłoś
dominika1526 Re: niecierpię prasować 30.10.07, 10:00 super sprzęt do prasowania, prasuje wszystko jedną temperaturą. Znalazłam w internecie, poszukaj laurastar.pl - tak się nazywa. Odpowiedz Link Zgłoś
vandikia Re: Jakiej czynnosci... 30.10.07, 09:39 lubię sprzątać i nic mnie nie przaraża :) Odpowiedz Link Zgłoś