Dodaj do ulubionych

Jakiej czynnosci...

26.10.07, 12:38
...zwiazanej ze sprzataniem szczerze nienawidzicie??? Ja jestem chora jak mam
zmywac albo myc podloge...aaa i okna...;))
Obserwuj wątek
    • znowuwzyciuminiewyszlo Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:39
      mycie lazienki - bleee
      • white.angel Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:42
        Szorowaniwe kibelka - możesz mnie tym straszyć;)
        • wiarusik Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:43
          Po ostatnim razie,już się niczego związanego z kibelkiem się nie
          boję;PPP
    • wiarusik Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:42
      Sprzątanie to mój zawód i już nim sr.am:)
    • zawsze.pannaanna Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:47
      Jestem z natury pedantką i sprzątam wszytsko na bieżąco... jakoś tak
      automaycznie... ale mycie okien to już coś do czego muszę się
      zbierać w sobie nie wiem jak długo.

      Ale za to uwielbiam porządki w szafie!!! :D
    • funny_game Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 12:48
      Ja jestem chora nawet jak mam kubek umyć ;)
      Nie cierpię sprzątać.
    • tiuia Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 13:10
      Nie wiem czy to sprzątanie, ale szczerze niecierpię prasowania.
      Nie lubię też odkurzac i zmywać podłóg. Na szczęście za podłogi odpowiada w moim
      związku mąż:D:D
    • prom_do_szwecji Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 13:13
      sprzątania. Mycia okien nie znosze. W łazience mam już straszny syf.
      Mycie podłogi to tez nie moje hobby. Lubię tylko zmywac, prać,
      prasować i gotować.
    • trypel Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 18:26
      zastanówmy sie...
      po pierwsze mycie naczyń
      po drugie mycie naczyń
      po trzecie mycie naczyń...



      potem długo długo nic


      no i układanie ciuchów w szafie (przeciez można zwinąć i wepchnąć)
    • kurpianeczka Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 18:56
      Ja w ogóle nie cierpię sprzątać :/
      Ale najbardziej to cierpię sprzątania łazienki...docieranie lustra
      na super błysk, szorowanie kabiny prysznicowej....ehh i całej
      reszty :)

      Najbardziej to lubię "sprzątać" z talerza wprost do mojego
      brzusia :DD
    • yagiennka Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 19:16
      Odkurzania! Pewnie dlatego, ze jestem alergikiem i zawsze potem kicham i płaczę :)
    • mloda_karaluszyca Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 21:08
      A ja lubie myc okna, a lustra to juz szczegolnie. Podloga tez
      ujdzie. Natomiast nienawidze zmywac. Szlag by mnie chyba trafil jak
      musialabym to robic chocby raz na dzien. Dlatego wiec mam zmywarke :)
      • paulina.galli Re: Jakiej czynnosci... 26.10.07, 21:13
        PRASOWANIE!!!! brrr....

        za to o dziwo nawet lubie zmywac :)
        nie mam pojecia czemu
    • echtom Wszystkich 27.10.07, 10:21
      j/w
    • justa_justa3 niecierpię prasować 27.10.07, 14:18
      • dominika1526 Re: niecierpię prasować 30.10.07, 09:29
        Hej,

        nie cierpisz prasować ? ja do niedawna też miałam ten problem -
        prasowanie byłodla mnie koszmarem ale znalazłam coś co pozwoliło mi
        rozwiązać mój problem:)
        • karka831 Re: niecierpię prasować 30.10.07, 09:35
          dominika1526 napisała:

          > Hej,
          >
          > nie cierpisz prasować ? ja do niedawna też miałam ten problem -
          > prasowanie byłodla mnie koszmarem ale znalazłam coś co pozwoliło mi
          > rozwiązać mój problem:)

          co takiego?? :)
          • dominika1526 Re: niecierpię prasować 30.10.07, 10:00
            super sprzęt do prasowania, prasuje wszystko jedną temperaturą.
            Znalazłam w internecie, poszukaj laurastar.pl - tak się nazywa.
    • vandikia Re: Jakiej czynnosci... 30.10.07, 09:39
      lubię sprzątać i nic mnie nie przaraża :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka