10.11.07, 12:44
żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce ;)
i jeszcze coś też chcę...
Obserwuj wątek
    • aga9259 Re: chce... 11.11.07, 11:44
      chciec to ponoc połowa sukcesu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka