Dodaj do ulubionych

Poległam - Pomocy

23.12.07, 18:44
Prosze pomozcie kobiecie schorowanej, boli mnie strasznie gardlo,
chetnie bym wziela noza i sobie je wyciela ;D
Nie wiem ki pierun czy to poczatki anginy ;/;/ w kazdym badz razie
wszelkie pomoce domowe sposoby leczenia mile widziane
Obserwuj wątek
    • palya Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:47
      mam to samo.. ehh
      duuuzo cieplej herbaty i miodu, ale miod w cieplej a nie gorącej
      herbacie...
      to najsmaczniejszy sposob na bol gardlo jaki znam
    • polla.k Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:48
      no to setka i do łóżka ;)
      • wbita_w_jego_cien Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:49
        hehe zaraz sprobuje pierwszy pomysl a jak nie da rady to i drugi
        wyprobuje :P kolega mi lodzika proponowal ale wraca wlasnie z
        zagramanicy i musze czekac na tego loda Zeby sie tylko nie
        roztopil :D:D
        • polla.k Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:50
          albo herbata z rumem...
        • dita.von.teese Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:53
          oj nie nie!!! jak mialam problemy z gardlem laryngolog wyraznie
          powiedzial:"Niczego nie ssac." ;P
        • polla.k Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:54
          ale jakiego loda? ;P
      • elske Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 18:51
        A ja proponuje wizyte u lekarza.Jak ostatnio wyladowalam u lekarza
        tylko z bolacym gardlem (bez goraczki, kataru,kaszlu),okazalo sie ze
        to ostre zapalenie gardla i bez antybiotyku sie nie obeszlo.
    • bablara Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 23:01
      A moze plukanie gardla zwykla rozpuszczona polopiryna :)
    • nutopia Re: Poległam - Pomocy 23.12.07, 23:06
      plukanie szalwia
      a do lozka lipa z miodem i cytryna
      • wbita_w_jego_cien Re: Poległam - Pomocy 24.12.07, 09:19
        Więc pomoglo na kaszel herbatka z miodkiem :)))) ale teraz mam katar
        i kaszel ale to juz wytrzymam wazne ze gardlo nie boli ;}}}}}}
        dziekuje :*****
    • modliszka24 Re: Poległam - Pomocy 24.12.07, 09:40
      ja płucze woda z solą polopiryna i kołderka i pomaga
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka