camel_3d 20.03.08, 11:49 otoz. siedze tak, ze sloneczko odbija sie w budynku i swieci mi prosto w galy. przesunalem sobie monitorki, zeby je zaslonic, ale niewiele pomoglo..i wiecie co zrobilem?:) odruchowo wcisnalem crtl+z :) undo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
betka.0 Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 11:57 Ja bardzo nie lubię jak mi słoneczko w monitor świeci. Odpowiedz Link Zgłoś
camel_3d Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:02 nekomimimode napisała: > ale zato sexy ;PP no ta cos za cos:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:12 chyba ja jestem głupia bo nie wiem co robi ctrl+z????? Odpowiedz Link Zgłoś
camel_3d dla niewtajemniczonych 20.03.08, 12:15 ctrl+Z - cofnij - cofa ostatnio wykonane polecenie na komputerze:) > chyba ja jestem głupia bo nie wiem co robi ctrl+z????? Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: dla niewtajemniczonych 20.03.08, 12:18 dzięki, takie małe a takie przydatne Odpowiedz Link Zgłoś
martucha90 Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:24 Też tak mam :-) A jak czegoś szukam, to mam ochotę wcisnąć ctrl + f, aż mi paluszki same chodzą w powietrzu. Odpowiedz Link Zgłoś
kanapony spoko 20.03.08, 15:52 póki nie zaczniesz poprawiac błędów korektorem na ekranie nie jest źle Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka24 Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 18:22 Masz wytłumaczenie słoneczko świeci prosto w gały .tak tanprawdę co to jest te undo ? Odpowiedz Link Zgłoś