Dodaj do ulubionych

ja chyba glupi jestem

20.03.08, 11:49
otoz. siedze tak, ze sloneczko odbija sie w budynku i swieci mi prosto w galy.
przesunalem sobie monitorki, zeby je zaslonic, ale niewiele pomoglo..i wiecie
co zrobilem?:) odruchowo wcisnalem crtl+z :) undo.
Obserwuj wątek
    • betka.0 Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 11:57
      Ja bardzo nie lubię jak mi słoneczko w monitor świeci.
    • nekomimimode Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 11:59
      ale zato sexy ;PP
      • camel_3d Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:02
        nekomimimode napisała:

        > ale zato sexy ;PP

        no ta cos za cos:)
      • nekomimimode Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:04
        * za to
    • dzikoozka Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:12
      chyba ja jestem głupia bo nie wiem co robi ctrl+z?????
      • camel_3d dla niewtajemniczonych 20.03.08, 12:15
        ctrl+Z - cofnij - cofa ostatnio wykonane polecenie na komputerze:)


        > chyba ja jestem głupia bo nie wiem co robi ctrl+z?????
        • dzikoozka Re: dla niewtajemniczonych 20.03.08, 12:18
          dzięki, takie małe a takie przydatne
    • martucha90 Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 12:24
      Też tak mam :-) A jak czegoś szukam, to mam ochotę wcisnąć ctrl + f,
      aż mi paluszki same chodzą w powietrzu.
    • kanapony spoko 20.03.08, 15:52
      póki nie zaczniesz poprawiac błędów korektorem na ekranie
      nie jest źle
    • modliszka24 Re: ja chyba glupi jestem 20.03.08, 18:22
      Masz wytłumaczenie słoneczko świeci prosto w gały .tak tanprawdę co to jest te
      undo ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka