prom_do_szwecji Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 11:22 drugiego nie mam. Na trzecie Dorota Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 11:26 prom_do_szwecji napisała: > drugiego nie mam. Na trzecie Dorota U Ciebie jak u Mickiewicza: Dziady II, IV i III .;)) Odpowiedz Link Zgłoś
prom_do_szwecji Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 11:32 ba, to ja taki tfurca jestem.... jak sie zawezmę, to i czterdzieste czwarte wymyslę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
aasb Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 12:21 Anna Antonina Maria :D Odpowiedz Link Zgłoś
niesforna.blondynka Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 14:16 A ja mam na drugie Magdalena- mama tak chciała:) mój mąż za to Kajetan- do tej pory cała jego rodzina nie wie skąd im to przyszlo do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
bura.kocica Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 14:51 ja mam tylko jedno imię, wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
justysialek Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 17:37 Justyna Małgorzata Aniela ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
beduinka Amira 04.05.08, 16:24 nie mam drugiego czy trzeciego imienia z komunii / bierzmowania ale w związku z tym, że od wielu wielu lat sporo czasu przebywam na Bliskim Wschodzie i w północnej i wschodniej Afryce - używam tutaj drugiego imienia - które sama sobie wybrałam - Amira Odpowiedz Link Zgłoś