Dodaj do ulubionych

jak macie na drugie i trzecie imie ?

    • prom_do_szwecji Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 11:22
      drugiego nie mam. Na trzecie Dorota
      • menk.a Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 11:26
        prom_do_szwecji napisała:

        > drugiego nie mam. Na trzecie Dorota

        U Ciebie jak u Mickiewicza: Dziady II, IV i III .;))
        • prom_do_szwecji Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 11:32
          ba, to ja taki tfurca jestem....
          jak sie zawezmę, to i czterdzieste czwarte wymyslę ;)
    • aasb Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 12:21
      Anna Antonina Maria :D
      • niesforna.blondynka Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 14:16
        A ja mam na drugie Magdalena- mama tak chciała:)
        mój mąż za to Kajetan- do tej pory cała jego rodzina nie wie skąd im
        to przyszlo do głowy.
        • bura.kocica Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 14:51
          ja mam tylko jedno imię, wystarczy
    • nuova ładnie :). EOT 03.05.08, 15:12

    • justysialek Re: jak macie na drugie i trzecie imie ? 03.05.08, 17:37
      Justyna Małgorzata Aniela ;-))
    • beduinka Amira 04.05.08, 16:24
      nie mam drugiego czy trzeciego imienia z komunii / bierzmowania

      ale w związku z tym, że od wielu wielu lat sporo czasu przebywam na Bliskim
      Wschodzie i w północnej i wschodniej Afryce - używam tutaj drugiego imienia -
      które sama sobie wybrałam - Amira

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka