Dodaj do ulubionych

Czy takie zachowanie jest normalne?

24.12.08, 04:39
Czy to jest normalne ze mezczyzna ktory juz od 6 lat nie jest w zwiazku z dana
kobieta, bedzie jakies 6 lat, dalej obdarowuje jej corke (oczywiscie on jej
ojcem nie jest), b. drogimi prezentami rok w rok. Po rozstaniu z tamta
kobieta (a prawdopodobnie to byla jego wielka milosc) mial inne panny po
drodze no i jakies tam zwiazki. Nie mam pojecia czy obecnie z kims jest czy
nie.
Wedlug mnie to jest bardzo podejrzane i czuje w tym podstep. A z drugiej
strony, skoro taki szarmancki to ta jego ex pewnie cieszy sie ze ma extra
wydatki z glowy, ale oczywiscie nie ma zamiaru do niego wrocic.
A co Wy o tym sadzicie?
Obserwuj wątek
    • enith Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 07:26
      Jeśli to była jego wielka miłość, niewykluczone, że bardzo przywiązał się do dziecka (w końcu miał w perspektywie zostać tej dziewczynki ojczymem, prawda?) i pomimo zerwania z matką nadal czuje się z dzieckiem związany. Nie uważam, by było to coś nagannego, że daje dziewczynie prezenty. Czemu ty tak uważasz?
    • altra_volta Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 07:34
      Rozumiem że interesujesz się tym z powodu swojej troski o to biedne obdarowywane
      dziecko a nie z powodu chorobliwego wścibstwa i wrednego wtrącania nosa w nie
      swoje sprawy
      • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 12:56
        alez po co zaraz atak w moja strone?
        a ja z tym czlowiekiem nie mam nic wspolnego tylko slyszalam historie prezentow
        od kolezanki, jego ex. z tego co wiem to caly czas probuje z nia nawiazac
        kontakt i spotakac sie z nia, tylko ze za kazdym razem dostaje kosza.
        a ta biedna dziewczynka jest wrecz wniebowzieta ......



      • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:13
        chce tylko powiedziec ze pieniadze nie przekuja milosci.

        i kto tu mowi o byciu wscipskim? przeczytaj mego posta jeszcze raz.
    • kitek_maly Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 09:19

      dalej obdarowuje jej corke (oczywiscie on jej
      > ojcem nie jest),

      A czemu to takie oczywiste?

      > Wedlug mnie to jest bardzo podejrzane i czuje w tym podstep.

      Taaa, na pewno chce porwać jej dziecko.

      > A co Wy o tym sadzicie?

      Sądzę, że się przyjaźnią i on bardzo polubił, a może nawet pokochał, jej dziecko.
      • uyu Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 10:17
        Mezczyzna tez czlowiek i ma prawo przywiazac sie do dziecka.
        Nie widze w tym nic podejrzanego. Raczej wrecz odwrotnie.
      • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 12:49
        Wedlug mnie to dziwna sytuacja, bo to zadna jego corka, a mi sie wydaje ze w ten
        sposos chce udowodnic swojej ex jaki on jest dobry i zeby ona go w koncu
        przyjela z powrotem.

        • enith Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 12:58
          A, przepraszam, co tobie do tego, jak facet wydaje swoją kasę? Widać na kilometr, że żal ci d.u.p.ę ściska, bo normalnemu, niezawistnemu człowiekowi wisiałoby kompletnie, że ktoś kogoś obdarowuje drogimi prezentami. Zajmij się lepiej sobą, a nie zaglądaniem w cudze portfele.
          • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 14:38
            wow... mocno powiedziane, az zamocno... skad tyle agresji w tobie?

            tylko z drugiej strony jakbys miala z tym facetem dzieci, i wasze
            dzieci nie otrzymywaly polowy to moze mialabys inne zdanie...

            ja patrze na to zjawiskowe obdarowywanie bardzo obiektywnie. bardzo
            dziwne to jest taka bezinteresownosc.... szkoda mi tylko jego
            wlasnych dzieci....

      • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 14:56
        Wedlug mnie faworyzowanie wlasnych dzieci z cudzymi nie jest
        normalne a wrecz przciwnie niezdrowe.
    • arsmenik Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 14:56
      czuje w tej wypowiedzi nutke zazdrości.

      Nie ma powodu tak reagowac. Ma chęć to kupuje drogie prezenty, Rozumiem że to
      tylko i wyłącznie przy okazji świąt. Bo jakby czescie robił drogie prezenty
      wtedy trzeba sie nad tym głebiej zastanowic - dlazcego tak jest i szukac źródła
      motywu.
      • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 14:59
        dlaczego uwazasz ze jestem zazdrosna o jego pieniadze?

        wrecz przeciwnie, ciesze sie ze kolezanka ma wydatki z glowy.
        tylko nie tedy droga. milosci nie mozna kupic. na milosc i
        szacunek trzeba sobie zasluzyc.
        • arsmenik Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:12
          a jaki jest stosunek tego dziecka do obdarowującego??

          Lubi go czy raczej antypatycznie to odbiera?
          • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:30
            ich stosunki sa ok
    • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:01
      Faceci mysla ze jak pokarze wypchany portfel to kazda kobieta poleci
      na to. Niestety nie kazda kobieta taka jest. '
      • arsmenik Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:12
        Nie wkładaj wszystkich do jednego wora.

        Dziekuję

        :)
        • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:19
          masz racje, ogolnilam, a nie powinnam. w tym przypadku akurat to
          wiem, ze ten gosciu chce odkupic swoje wszystkie grzechy.

          gdyby mu tylko chodzilo o przyjazn z corka jego ex, to nie
          kontaktowalby sie z nia, nie pisal do niej i nie probowal spotkac
          sie z nia.

          a wiem, ze niedawno chcial spotkania z nia, oczywiscie ona odmowila.
      • enith Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:14
        Nie ma we mnie agresji, a tylko złość na takie wścibskie, jak ty babony. Wiesz co jest nienormalne? Twoje niezdrowe zainteresowanie cudzymi sprawami, które w żaden sposób nie dotykają cię osobiście. Nie wiesz, jakie stosunki panują między eks partnerami czy między tym mężczyzną i córką jego eks. Nie wiesz, czy zaniedbuje własne dzieci, a nawet jeśli, to guzik ci do tego. Nie wiesz, czy zamiary, o ile w ogóle jakieś, ma ten mężczyna w stosunku do eks. Innymi słowy, nie wiesz kompletnie nic, a tworzysz sobie w głowie jakieś urojone historie o zaniedbywaniu dzieci czy próbach kupienia sobie uczucia. Nie wyciągasz ty aby zbyt pochopnych wniosków na temat całej sytuacji?
        • zimowowkolo Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 15:22
          znowu atak w moja strone?
          akurat tak sie sklada ze to wlasnie jego ex powiedzila mi o tych
          smiesznych jego podchodach i jego ojcowskim podejsciu do jego
          corki. takze prosze oszczedz sobie nieprzyjemnych wypowiedzi w
          moja strone bo to wlasnie ty nie wiesz ile ja wiem.

          zycze ci 'wesolych swiat'
          • luzbel26 Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 22:42
            Tak,facet to hipokryta,który prezentami chce kupić miłość.A jak nazwiemy
            koleżankę,która z nim nic wspólnego mieć nie chce,ale prezenty dla córki
            przyjmuje,bo dzięki temu sama oszczędza...
            • tygrysio_misio ja! ja zgadne 27.12.08, 23:06
              ku...?

              zgadlam?
              • zimowowkolo Re: ja! ja zgadne 28.12.08, 07:15
                dlaczego zaraz "ku..."? przeciez ona mu mu d...y nie daje za te prezenty dla
                swojej corki?

      • lubieoliwki Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 26.12.08, 23:05
        Niestety nie każda kobieta taka jest? Dlaczego niestety?

        <<jak pokarze wypchany>>
        jak pokaŻe wypchany
    • w_miare_normalna Re: Czy takie zachowanie jest normalne? 24.12.08, 22:35
      Nie ma znaczenia czy to jego dziecko czy nie,widocznie się ze sobą zżyli.proste
    • arbuzunia truskawki 25.12.08, 02:03
      przez córke do byłej, hmm?

      dlaczego wszyscy naskakują na zimowowkolo?
      • luzbel26 Re: truskawki 25.12.08, 10:45
        arbuzunia napisała:

        > przez córke do byłej, hmm?
        >
        > dlaczego wszyscy naskakują na zimowowkolo?

        Ja nie naskoczyłam.Po prostu zastanawia mnie,dlaczego takie dziwne wydaje jej
        się zachowanie tego faceta,natomiast postawę koleżanki uważa za całkowicie
        normalną i niemal godną pochwały.A w tej chwili koleżanka wysyła sprzeczne
        sygnały;z jednej strony nie chce mieć z facetem nic wspólnego a z
        drugiej-wyciąga od niego to co jej potrzebne.Gdyby całkowicie zerwała znajomość
        i nie przyjmowała niczego,dyskutowanego problemu pewnie by już dawno nie było.
        • zimowowkolo Re: truskawki 27.12.08, 03:21
          Ja nikogo nie bronie ani nikogo nie oczerniam. Przedstawilam sytuacje i
          zapytalam co o tym myslicie. Dlaczego uwazasz ze trzymam czyjas trone? Cala
          ta sytuacja jest b. dziwna - na moje oko. A kazdy ma prawo do wlasnej opini.
      • zimowowkolo Re: truskawki 27.12.08, 03:23
        Tez mnie to zastanawia, czemu to mi sie dostalo?
        • netmenka29 zrozumiałam.... 27.12.08, 23:00
          ...że nie jest od 6 lat z tamtą co ma córkę, ale nie doczytałam,
          jaki szmat czasu z nią był? bo może jest tak, że byli dłuższy czas i
          po prostu się przywiązał do "pasierbicy"? tak to się mówi> wierzę w
          taką miłość.. zmienia postać rzeczy fakt, z tego co doczytałam, że
          gościu ma własne dzieci.... wiec skoro tamta pannica nie jest jego
          córką, a ma swoje dzieci, to jakoś zachwiane są to relacje. Uważam,
          że interwencja tamtej matki owej córki powinna mieć miejsce -
          kosztowne prezenty nie są fair... wiec atak skierujcie bardziej na
          nią a nie na zimnowokolo.
          Pzdr
          • zimowowkolo Re: 28.12.08, 07:02
            Z tego co wiem to ten zwiazek trwal krocej anizeli czas po zakonczeniu zwiazku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka