zimowowkolo
24.12.08, 04:39
Czy to jest normalne ze mezczyzna ktory juz od 6 lat nie jest w zwiazku z dana
kobieta, bedzie jakies 6 lat, dalej obdarowuje jej corke (oczywiscie on jej
ojcem nie jest), b. drogimi prezentami rok w rok. Po rozstaniu z tamta
kobieta (a prawdopodobnie to byla jego wielka milosc) mial inne panny po
drodze no i jakies tam zwiazki. Nie mam pojecia czy obecnie z kims jest czy
nie.
Wedlug mnie to jest bardzo podejrzane i czuje w tym podstep. A z drugiej
strony, skoro taki szarmancki to ta jego ex pewnie cieszy sie ze ma extra
wydatki z glowy, ale oczywiscie nie ma zamiaru do niego wrocic.
A co Wy o tym sadzicie?