kleopatra78
30.12.08, 22:20
Właśnie rozstaje sie z moim Mężczyzną. 3 lata razem, rok wspolego
mieszkania, rok po zareczynach. Miał byc slub, wspole zycie do
smierci, ale nie wyszlo.. Decyzja wspolna.
Ile czasu zajelo Was dojscie do siebie po zwiazkach kilkulatnich?
Szybko poznalyscie kogos?
Przeraza mnie troche 30 lat, znowu singielka i zabawa od nowa w
szukanie, poznawanie itd itp
Smutno...