Dodaj do ulubionych

Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza!

01.04.09, 21:24
Witajcie,
Znamy się z moją partnerką już pół roku, to etap poznawania się, wspólnego spędzania czasu, byliśmy na wspólnym wyjeździe, romantycznych kolacjach, u niej w domu i na mieście..
Kocham ją, po uszy.
Problem, z którym nie potrafię sobie poradzić to to, że ona ma wątpliwości czy jest najważniejsza w moim życiu, nie chce żeby praca po studiach była dla mnie ważniejsza niż związek, oboje poważnie podchodzimy do tego.
Dałem i daję jej wiele powodów aby czuła się wyjątkowa i najważniejsza, czułe słowo, miły gest.. a jednak czasem nabiera wątpliwości, bywa smutna i boi się rozczarowania...
Co robić?
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:27
      kupić jej w aptece lek na PMS.
    • muza24 Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:35

      A w jakim jesteście wieku?
      • alpepe Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:37
        ona na pewo jest młodsza, a i on mało doświadczony, jak się przejmuje muchami w
        nosie.
        A może to prima aprilis?
      • compositum Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:41
        studiujemy, jesteśmy w tym samym wieku, to nasza pierwsza poważna relacja
        (związek), choć oboje mieliśmy kogoś wcześniej - teraz poczuliśmy do siebie dużo
        więcej...
    • mahadeva Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:43
      nie wiem, ja tez nie czuje sie wazna, ale moj bywa niemily i wcale
      mi nie okazuje, ze cos znacze...
      • szczesliwamezatka Mahadeva 01.04.09, 22:33
        mahadeva napisała:

        > nie wiem, ja tez nie czuje sie wazna, ale moj bywa niemily i wcale
        > mi nie okazuje, ze cos znacze...

        To go zostaw!!!
    • paulina.21 Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:51
      Może ona nigdy nie czuła do kogoś tyle ile teraz czuje do Ciebie.
      Może jestes dla niej prawdziwą miloscią i boi się, że Cie straci,
      rozczaruje sie i sobie z tym nie poradzi. Zapewniasz ją, ale jakis
      strach zawsze jest... No chyba non stop sie nie boi? Moze ma takie
      chwile... to nawet jest czasem potrzebne, bo jak za słodko to też
      nie dobrze;) Czasem jak jest zbyt pięknie, to ludzie się boją
      straty... bo nie wierzą, że tak ogromne szczęscie jak prawdziwa
      milosc im sie przytrafila;) i szukają dziry w całym;) Nie martw sie,
      z czasem przejdzie. Dawaj z siebie jak najwięcej!
    • muza24 Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:52

      Powiem Ci troszkę z doświadczenia - może to wynikać z niskiej
      samooceny i braku pewności siebie. Albo przejdzie i pojaw i się
      pewność... albo nie.... Ja na brałam jej z wiekiem i wraz z
      kolejnymi związkami czułam się pewniej.

      Życzę wytrwałości :)
    • amira43 Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 21:54
      a czy to działa w druga strone,czy Ty jestes dla Niej najwazniejszy?;-)
      • compositum Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 22:29
        Dobre pytanie, patrząc wstecz na to wszystko co było między nami.. myślę że tak.
        Zresztą nie rozumiem jej, ona nie obawia się o własne uczucia do mnie, tylko o
        moje uczucia do niej. Idąc dalej można by stwierdzić, że brak tu np. zaufania..?
        no bo jeśli daje mi do zrozumienia, że w przyszłości coś może być ważniejsze niż
        związek to jak inaczej to odbierać?
        • amira43 Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 22:32
          moze jakas trauma z poprzednich zwiazkow,zbyt duze zaangazowanie z Jej strony i
          tragiczny koniec?:-)
    • szczesliwamezatka compositum! 01.04.09, 22:31
      Chyba żartujesz-czułe słowo? miły gest? Nie mów, że ją kochasz
      (słowa nic nie kosztują) tylko jej to POKAŻ. Kupuj jakieś drobne
      upominki, żeby zapewnić ją, że poważnie o niej myślisz. Pewnie
      pomyślisz (z punktu widzenia faceta), że napisała taka, co leci na
      prezenty. Chłopie w jakich Ty czasach żyjesz??? Jak chcesz mieć
      piękną kobietę, to w nią trochę zainwestuj! Nie ma nic bardziej
      OSZUKAŃCZEGO jak "zakochany amant, który na swoją kobietę złamanego
      grosza nie wydał" :):):)
      • wanilinowa Re: compositum! 01.04.09, 22:34
        podsumowując:
        0-50zł na miesiąc-ledwo znajomy
        50-100 - kolega
        100-500 - chłopak
        500+ - kocha mnie!!
        • pan_i_wladca_mx Re: compositum! 02.04.09, 11:36
          wanilinowa napisała:

          > podsumowując:
          > 0-50zł na miesiąc-ledwo znajomy
          > 50-100 - kolega
          > 100-500 - chłopak
          > 500+ - kocha mnie!!
          >
          >

          :D
          przepyszne! :)
      • compositum Re: compositum! 01.04.09, 22:34
        tak, drobne upominki, kwiaty, to wszystko jest... nie codziennie.. i nie jakoś
        przesadnie drogo..

        mówi, że kocha, a ja czuję, że nie spełniam jej oczekiwań, choć bardzo chcę, nie
        potrafię przeskoczyć poprzeczki którą tak wysoko ustawiła..
        • szczesliwamezatka To ją rozśmiesz 01.04.09, 22:39
          compositum napisał:

          > tak, drobne upominki, kwiaty, to wszystko jest... nie codziennie..
          i nie jakoś
          > przesadnie drogo..

          Zdobądź się na jakieś fajne przedstawienie w swoim wykonaniu. Bądź
          oryginalny. Kobiety (zwłaszcza młode) lgną do takich
          zwariowanych:):):))))

          > mówi, że kocha, a ja czuję, że nie spełniam jej oczekiwań, choć
          bardzo chcę, ni
          > e
          > potrafię przeskoczyć poprzeczki którą tak wysoko ustawiła..
      • madai Re: compositum! 01.04.09, 22:35
        a moze jest realistka, ktora nie chce sie rozczarowac???? nikt nie
        lubi niemilych niespodzianek... Z czasem jej przejdzie, nabierze
        pewnosci siebie i Ciebie.
    • violiii Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 22:35
      kup jej torebke LV lub hermesa, ucieszy się :P i moze sie przekona co do Ciebie
      • compositum Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 22:40
        nie jest materialistką, woli coś od serca, albo własnoręcznie zrobione, niż
        drogie prezenty..
        • wanilinowa Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 01.04.09, 22:41
          nie słuchaj tych rad o prezentach, to nie jest dobra miara zaangażowania. jeśli
          dziewczyna jest nieufna to tym bardziej ją zrazisz drogimi prezentami. daj jej
          czas po prostu
          • violiii co wy gadacie! Kobiety uwielbiają prezenty! 02.04.09, 10:48
            Szczegółnie drogie prezenty!
            • a.bc Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 02.04.09, 10:56
              Mnie się wydaje,że długie rozmowy i konsekwentne działanie powinny
              dać 100% pozytywny efekt:)
    • 83kimi Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 02.04.09, 11:07
      Z własnego doświadczenia wiem, że może to być spowodowane wcześniejszym
      nieudanym związkiem. Z czasem powinna się przekonać, że naprawdę Ci zależy i
      poczuć się pewnie. A póki co bądź cierpliwy i okazuj jej uczucie.
      • marguyu Re: Partnerka nie wierzy, że jest NAJważniejsza! 02.04.09, 12:30
        Najwazniejsze jest stworzenie sobie mozliwosci wspolnego zycia.
        Twoja partnerka jest po prostu infantylna jak dziecko.
        Jak to mozliwe, zeby dorosla kobieta stawiala siebie na szczycie
        hierarchii waznosci.

        A moze jeszcze wymaga zebys "krokodyla dal jej, luby".

        Poprzednie doswiadczenia nie maja nic wspolnego z tym idiotycznym
        pytaniem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka