Dodaj do ulubionych

drobna techniczna wpadka

29.06.09, 15:00
właśnie poplamiłam sobie białe bawełniane spodnie kiwi, umyłam wodą i zielonym
jednorazowym ręczniczkiem i teraz są podwójnie zielone-od kiwi i od
ręczniczka-czy to zejdzie???
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: drobna techniczna wpadka 29.06.09, 15:08
      zielonym ręczniczkiem?
      Przypomniała mi się Pornografia.

      Przyjdziesz do domu, spróbuje najpierw kwasku cytrynowego jako odplamiacza, jak
      nie, to vanish oxy w proszku. Gotujesz wodę, bierzesz małe naczynie, wsypujesz
      dwa razy większą dawkę niż opisana, zalewasz wrzątkiem, mieszasz czymś, wkładasz
      zaplamiony fragment i czekasz. Czynność powtarzasz aż do odbarwienia plamy.
      • horpyna4 Re: drobna techniczna wpadka 29.06.09, 19:44
        Plamy z barwników roślinnych dobrze schodzą też proszkiem Ariel do
        prania ręcznego. Można zrobić z proszku z małą ilością wody taką
        papkę i nią czyścić na przemian z płukaniem wodą.
    • grassant Re: drobna techniczna wpadka 29.06.09, 20:48
      zielony ręczniczek może nie zejść :((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka