Gość: gwiazdka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.03, 16:28 co sadzicie o tej herbacie? Czy to naprawde "pozeracz tluszczu"?? Schudlyscie troszke?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samica Re: PU - ERH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.03, 16:35 mnie zaczęły nerki nawalać po miesiącu popijania tego -innych przyczyn nie znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś
owca Re: PU - ERH 21.12.03, 16:38 kiedyś był już taki wątek... i pamiętam wypowiedź, która mnie rozbawiła do łez: 'Podobno, żeby były wieksze efekty, należy pić w ciagu dnia tylko tę herbatę, nic innego.' taaaak to doskonały przepis ;-) kążdą cherbatę którą będziesz piła jako jedyny posiłek dnia można w tych kategoriach uznać za odchudzającą :-) tyko lepsza i zdrowsza pewnie będzie woda i ma dokładnie takie same właściwości odchudzające... pozdrawiam owca _,,,٢ة إ ة٦,,,_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: PU - ERH IP: *.wmid.amu.edu.pl 21.12.03, 16:45 To chyba chodziło oto, aby ta herbata była jedynym napojem w ciągu dnia(nie wolno kawy, innej herbaty, soków, jak już wodę mineralną). Herbata ta pomoga schudnąć poprzez to, że odwadnia. Jdnak niestety minusem jest to, ze wysusza strasznie skórę na twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
owca Re: PU - ERH 21.12.03, 16:51 ale zrozum, że jeśli się będzie piło tylko wodę, to efekt odchudzający będzie dokładnie taki sam jak przy piciu herbaty PU-ERH!!! nie będą dostarczane organizmowi kalorie i w konsekwencji nastąpi spadek masy ciała Z tym, że przy piciu wody zamiast tych dziwnych specyfików przynajmniej będziesz miała pewność, że będzie to o wiele zdrowsze... pozdrawiam owca _,,,٢ة إ ة٦,,,_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: PU - ERH IP: *.wmid.amu.edu.pl 21.12.03, 16:56 To bnei chodz o to, aby pić tylko herbatę i nic nie jeść, tylko, aby jedynym NAPOJEM była czerwona herbata, i nic pozatym, a jeść masz normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
owca Re: PU - ERH 21.12.03, 17:00 no dobra! jeśli chodzi tylko o napoje to oki ;-) ale... jak napisałaś, że ma właściwości odwadniające, to oznacza, że pozbywa się z organizmu wody a nie tłuszczu woda jest podstawą naszego organizmu jeśli herbata 'wysusza' skórę na twarzy, zapewniam Cię, że wysusza ją wszędzie... pozdrawiam owca _,,,٢ة إ ة٦,,,_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: PU - ERH IP: *.wmid.amu.edu.pl 21.12.03, 17:07 Szczerze mówiąc, mi wysuszyła tylko na twarzy, reszta jest ok. Nie wiem dlaczego. Nie znam się dokładnie an działaniu tej herbaty, ale wydaje mi się, że właśnie ona pomaga w pozbywaniu sie nadmiaru wody, więc potem w kolejnosci lecą tłuszcze...To pewni najlepiej działa przy diecie, ponieważ gdy zaczyan sie dietę, to przez pierwsze tygodnie traci się własnie tylko wodę, a dzięk tej herbacie ten proces przebiega szybciej i szybciej traci inne składniki(węglowodany, tłuszcze). Znam przypadki, kiedy ta herbata działała ochudzjąco, bez diety, przy normalnym jedzeniu, ale włąśnie, tylko, kiedy nei spożywało się innych napojów, i nie za dużo wody mineralnej. Jednakże wydaje mi się, że nie powinno jej się pić pzrez zbyt długi okresu czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
owca Re: PU - ERH 21.12.03, 17:13 prawdę mówiąc nie wiem... nie znam osoby, która takimi metodami schudła chociaż jeden kilogram wydaje mi się jednak mocno nieprawdopodobne, aby bez ograniczenia codziennej dawki kalorii (lub unormowania żywienia i zwiększonej ilości ruchu) byłoby możliwe pozbycie się zbędnych kilogramów pozdrawiam owca _,,,٢ة إ ة٦,,,_ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klara Re: PU - ERH IP: *.crowley.pl 21.12.03, 17:20 Powiem Ci szczerze, że ja też raczej sceptycznie to tego podeszłam, ale miło się zaskoczyłam. Zaczełam pić tą herbatę i poczułam się lepiej. Oczywisćie nie schudłam bardzo dużo, nawet nie dużo, ale pozbyłam się uczucia spuchnięcia, spodnie zrobiły sie luźniejsze i brzuszek nardziej płaski. Myślę, że jeśli ograniczyłabym jedzenie i zaczęła ćwiczyć, to wtedy schudłabym wiecej. Tak wiec, że to dobra sparwa dla tych, którzy się odchudzają i dla tych, którzy chcą poczuć się trchoę lżej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwiazdka Re: PU - ERH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.03, 16:56 Jak dla mnie ta herbata smakuje lepiej niz woda (bo woda nie smakuje wcale :) tylko jakos tak smierdzi (ryba?) ta herbatka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrufka. Re: PU - ERH IP: *.w81-51.abo.wanadoo.fr 21.12.03, 17:15 E tam Pu-erh. Najlepsze sa roznorakie napary wspomagajace prace ukladu trawiennego. Nie wiem co jest dostepne na polskim rynku, ale moze sprobuj Liptona, oprocz zwyklych herbat ma cala game naparow, same pysznosci :) Ostatnio zaopatrzylam sie w pudelko "Ligne et Equilibre"( w skladzie jest m.in pomarancza, bez, hibiscus i dzika roza) Na trawienie masz "Digestion Légère"( mieta,werwena,melisa,lukrecja) Dobre i skuteczne, chociaz drogie sa herbatki PhytoFruit. Aha, najlepiej pic napar niczym nie slodzony, ale jak lubisz tylko slodkie to nie slodz cukrem tylko miodem. Mrufka (specjalistka w dziedzinie herbat i naparow ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gwiazdka Re: PU - ERH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.03, 09:47 Dzieki Mrufka za rady! Kupilam Pu-erh nie z tego wzgledu ze wierze w jej "magiczne" dzialanie... tak wiec nie potrzebuje nic na trawienie :-) Jak juz kupilam to chcialam znac opinie Expertek spozywajacych ten napoj PS. co do cukru to nie slodze juz 4 lata (a moze 5?) :D Pozdrawiam gwiazdka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Reno Re: PU - ERH IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 22.12.03, 10:29 Żaden tam pożeracz tłuszczu. Ale fakt że jak się taka herbatę wypije rano zamiast śniadania to rzeczywiście zmniejsza łaknienie. Mam wrażenie że jeżeli po posiłku pije sie ta herbatę to żołądek dłużej trawi. Niestety w połaczeniu z marnowanymi śledziami kończy się to długim i uciążliwym trawieniem tychże. Acha: trzeba ją pić bez cukru, inaczej łaknienie wraca. Trochę przereklamowana herbata ale w sumie smaczniejsza niż zielona. Ja w sumie trochę ciła straciłem, ale niewiele Odpowiedz Link Zgłoś
diab.lica Re: PU - ERH 22.12.03, 10:32 ja pije ja regularnie w zimie, bo na mnie dziala rozgrzewajaco, prawie jak grzane wino. na szczescie nic nie schudlam. Odpowiedz Link Zgłoś