16.11.05, 20:49
Dziewczyny ( i chłopaki) napiszcie proszę smile jak się używa tego eliksiru
młodości w ampułkach z białą herbatą. I na ile użyć starcza taka 1 ampułka?
Obserwuj wątek
    • monaliza666 Re: ampułki 16.11.05, 21:11
      1 ampułka na 1 dzień pół rano, pół wieczorem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka