aluttezza-pl 02.04.09, 15:49 Czy liderki, które jadą do Rzymu (już 2 się tym chwaliły), mogą napisać ile zrobiły mianowań? Interesuje mnie to, bo (w moim odczuciu) zrobiłam sporo, a mimo to się nie załapałam. Chciałabym zatem wiedzieć jaka była granica i jak daleko mi do ideału Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ladesire Re: Rzym 03.04.09, 11:53 witaj Aby pojechać do Rzymu trzeba było osiągnąć najlepszy wynik w swoim okręgu, zachęcam Cię do przeczytania regulaminu konkursu. Mnie wystarczyło 17 własnych mianowań i wprowadzenie 2 liderów z mianowaniami po 7 kk każda, ale to w moim okręgu... ile zrobiłaś Ty? Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link
wiera1402 Re: Rzym 03.04.09, 15:13 4 liderów 1i 2 gen. z zespołem i tylko 18 min. wlasnych. Odpowiedz Link
aluttezza-pl Rzym 03.04.09, 15:39 W regulaminie jest, że jedzie 5 najlepszych w kraju, a dodatkowo po 1 z tych okręgów, które miały 103 % aktywności kadry. Nie wiem czy ktoś od nas pojedzie. Jak przeczytałam ile zamianowała wiera, to odwołuję moje stwierdzenie, że zrobiłam sporo Jeśli dobrze liczę, to ona z samych liderów (za każdego 5 pkt. x 4 ) ma tyle, ile ja zrobiłam + 1 lider z kadrą 6. Gratuluję dziewczyny! Pracuję dopiero 2 kwartał, więc jeszcze sporo się muszę nauczyć. Również pozdrawiam wiosennie! Odpowiedz Link