Dodaj do ulubionych

Nowa, prężna firma w MLM

05.06.05, 15:11
Pojawiła się w Polsce, Czechach i na Słowacji nowa, prężnie rozwijająca się
firma działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej.
W ofercie posiadają znakomite kopie markowych perfum i żeli do kąpieli o
bardzo dobrej jakość i trwałość. Działam w tej firmie od marca i jest to moja
pierwsza praca w systemie MLM i jestem bardzo mile zaskoczona moimi wynikami
finansowymi oraz szybkością z jaką się rozwija. Jeśli ktoś jest
zainteresowany współpracą lub chce poznać więcej sczegółów proszę o
kontakt: p.martusia@interia.pl
Obserwuj wątek
    • ignorant11 Re: Nowa, prężna firma w MLM 05.06.05, 22:12
      p.martusia napisała:

> Pojawiła się w Polsce, Czechach i na Słowacji nowa, prężnie rozwijająca się
      > firma działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej.
      > W ofercie posiadają znakomite kopie markowych perfum i żeli do kąpieli o
      > bardzo dobrej jakość i trwałość. Działam w tej firmie od marca i jest to moja
      > pierwsza praca w systemie MLM i jestem bardzo mile zaskoczona moimi wynikami
      > finansowymi oraz szybkością z jaką się rozwija. Jeśli ktoś jest
      > zainteresowany współpracą lub chce poznać więcej sczegółów proszę o
      > kontakt: p.martusia@interia.pl

Sława!

Dobra a nazwa tejze "znakomitej" firmy...

No chyba ze jest tajnasmile))

Pozdrawiam i zapraszam na:
      Forum Słowiańskie
      • ignorant11 Re: Nowa, prężna firma w MLM 06.06.05, 13:35
        justa_79 napisała:

> a co to za firma? trochę się tych perfum namnożyło...
        \
        Sława!

Wiemy juz ze zadna powazna, bo podróbkowa.

Nie sadze aby to utrzymało sie dłużej lub zaslugiwalo na większe
        zainteresowanie.

Dobrze, ze zostało odnotowane czym sie zajmuja firmy z marginesu MLM i DS

Forum Słowiańskie
        • p.martusia Re: Nowa, prężna firma w MLM 06.06.05, 19:38
          Firma nazywa się FM Group Polska i rozprowadza kosmetyki pod nazwą Federico
          Mahora i co niektórym jest już zapewne znana. Co niektórzy najmądrzejsi na
          świecie będą ją pewnie krytykowali ale sądzę żeby kogoś lub coś krytykować
          trzeba najpierw poznać firmę i dopiero się wypowiadać - ja ją poznałam i
          chociaż jestem dopiero od marca z nią związana niemam wobec powyższej firmy
          żadnych zarzutów i co najważniejsze daje możliwości wykazania się co nie jest
          możliwe w firmach które są u nas na rynku kilka lat ponieważ ciężko sprzedać
          coś co każdy już ma osobiście lub ma to jego sąsiadka. Tutaj produkt jest
          nowy, dobrze się sprzedaje ponieważ jest tani i bardzo dobrej jakości (można
          sie pomylić co do jakości biorąc pod uwagę cenę), a własną sieć na dzień
          dzisiejszy można stworzyć błyskawicznie.
          • ignorant11 Re: Nowa, prężna firma w MLM 06.06.05, 23:18
            p.martusia napisała:

> Firma nazywa się FM Group Polska i rozprowadza kosmetyki pod nazwą Federico
            > Mahora i co niektórym jest już zapewne znana. Co niektórzy najmądrzejsi na
            > świecie będą ją pewnie krytykowali ale sądzę żeby kogoś lub coś krytykować
            > trzeba najpierw poznać firmę i dopiero się wypowiadać - ja ją poznałam i
            > chociaż jestem dopiero od marca z nią związana niemam wobec powyższej firmy
            > żadnych zarzutów i co najważniejsze daje możliwości wykazania się co nie jest
            > możliwe w firmach które są u nas na rynku kilka lat ponieważ ciężko sprzedać
            > coś co każdy już ma osobiście lub ma to jego sąsiadka. Tutaj produkt jest
            > nowy, dobrze się sprzedaje ponieważ jest tani i bardzo dobrej jakości (można
            > sie pomylić co do jakości biorąc pod uwagę cenę), a własną sieć na dzień
            > dzisiejszy można stworzyć błyskawicznie.

Sława!

Tak słyszałem o FM i jest OK skoro sprzedaje podróbki perfum.

Ale sama przyznasz, że produkowanie podrobek to nie jest zbyt ambitne zajecie.

Zreszta nie słyszalem aby zrobila kariere jakokolwiek firma podróbkowasmile))

Na jej plus trzeba uznac jednak, że sama przyznaje, że sa podróbki, anie wciska
            kit, ze oryginałysmile))

Oczywiscie wielu ludziom wydaje sie, ze takie syntetyczne podróbki moga
            zastapic renomowany produkt, ale aytarczy powąchać taka podróbke i tester
            oryginału aby sie przekonac, że one najczęsciej sie widziały ze soba przez
            bardzo gruba scianesmile))

JA wole kupic mniej okrzyczany produkt oryginalny niz podróbke okrzyczanych....

A to, że firma jest mało znana, to raczje minus, gdyż kazda f9irma i kazdy
            marketingowiec firmy dązy do tego aby jego marka i logo była były rozpoznawane
            z daleka.

Inaczej sie dzieje oczywiscie z takimi firimami i markami, które nie mają same
            o sobie dobrego mniemania i wtedzy rzeczywiscie ich atutem jest brak
            zanajomosci marki, bo zanim wszyscy sie połapia to przedsiebiorstwo działa juz
            pod inna firma i sprzedaje produkty pod inna markasmile))

Ale wtedy okzauje się,ze napracowalismy sie na prózno, bo aby zbudowac swoja
            własna pozycje dystrybutora, konsultanta, to tzreba związac się z solidnym
            partnerem, aby sie potem nie wstydzic i za nastepne pól roku nie twierdzic, że
            poprzednia firma była be a teraz trafiłas na nastepna super...

Ale znam takich, co tak działaja od lat o co poł roku proponuja mi
            nową "rewelacje" argumentując iż znaleźli super-hiper rewelację...

Gdy im wypominam, ze od kilku lat co poł roku mowia to samo, a ja nie musze
            zmieniac ani firmy ani wypierac sie tego co robiłem wczesniej, to sie obrazaja
            twierdząc iz jestem "niereform,owalny" lub małoa odkrywczy i przedsiebiorczy...

Ale przeciez to wcale nie ja szukam zwady z nimi, bo ja juz wiele lat temu
            znalazłem.

I ciekawe, że moja firma wprowadza co roku wiecej nowosci niz wszystkie takie
            firmy razem wziete, nawet docghodzi okresowo do tego, ze nadążam z
            wypróbowywaniem włąsnych nowości, to po cóz miałbym sie ineteresowac firmami i
            markami, które dopiero powinny zabiegac o moje uznanie...

Zreszta tych nowych firm jest tyle na rynku, ze nawet nie warto uczyć sie ich
            nazw na pamieć, choć powazne nowe na naszym rynku znam i czytam o nich w
            biuletynach PSSBsmile))

Forum Słowiańskie
            • p.martusia Re: Nowa, prężna firma w MLM 07.06.05, 09:13
              Nasz rynek jest taki że sprzedaje się to na co jest zapotrzebowanie, FM
              wprowadził produkt znacznie taszy od oryginałów (ok. 1/10 ceny oryginału) lecz
              praktycznie nie ustępujący im jakością. Róznią się głownie ceną i opakowaniem
              Celem FM było stworzenie produktów na które będzie mógł sobie pozwolić każdy.
              Co do jakości proponuję porównanie któregoś z perfum FM z oryginalem i
              gwarantuje że bedziesz zaskoczony.
              Firma działa w systemie MLM od września 2004 i do kwietnia miała ok. 15 tysięcy
              dystrybutorów co nie sądzę że jest złym wynikiem.
              Pisząc że jest mało znana miałam na myśli to że w przeciwieństwie do firm które
              są już na rynku od kilkunastu lat osoby które wstępują w tej chwli w jej szergi
              mogą się czymś wykazać i coś osiągnąć co niestety razcej nie jest możliwe w
              firmach np Or czy Av.
              Ja od marca 2005r do maja stworzyłam sieć ponad 150 osób i z samej sieci mam
              zarobki przewyższające znacznie średnią krajową a znajoma która mnie
              wprowadziła działa od lutego 2005r. ma już ponad 500 osób i dlatego sądzę że
              jest to firma w której można jeszcz coś osiągnąć. Osoba mnie wprowadzająca była
              konsultantką Ori kilka lat i jej zarobki wynosiły 100 do 500zł i nie miała
              widoków na lepsze zarobki pomimo jej usilnych wysiłków ponieważ cięzko
              cokolwiek sprzedać gdy co trzecia osoba jest członkiem Or lub kupuje od
              sąsiadki.
              Rozumiem Cię ponieważ wstąpiłeś pewnie do firmy gdy się jeszcze rozwijała i
              miałeś możliwość budowy sieci natomiast teraz jest już to niemożliwe.
              FM natomiast daje taką mozliwość ponieważ jest nas ok. 15 tysięcy a nie
              kilkaset jak w Or.

Osobom zainteresowanym chętnie podam wiecej informacji na temat FM
              p.martusia@interia.pl

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów
              • ignorant11 Re: Nowa, prężna firma w MLM 08.06.05, 03:06
                p.martusia napisała:

> Nasz rynek jest taki że sprzedaje się to na co jest zapotrzebowanie, FM
                > wprowadził produkt znacznie taszy od oryginałów (ok. 1/10 ceny oryginału)
                lecz
                > praktycznie nie ustępujący im jakością.
                ++++ NAsz rynek jest bardo dobry. Widac po tym jak chetnie pojawioaja sie na
                nim wszystekie najlepsze firmy MLM, w tym ostatnio na podobno przesyconym rynku
                kosmetycznym sławana firma Mary KAy...

Róznią się głownie ceną i opakowaniem

+++I jakosicia i w ogóle wszystkimsmile)), sam wielokrotnie cwiczyłem jakies
                podroby na zasadzie, ze skoro nie stać mnie na oryginały to moze kuoie taniej
                cos podobnego, ale okazywalo si , że poza zakleciami sprzedawców i producenta
                nie mialy one wiele wspołnego z oryginalami

> Celem FM było stworzenie produktów na które będzie mógł sobie pozwolić każdy.
                +++Na Trabanta tez moze sobie pozwolic soboe kazdy, ale ten "wredny lud" woli
                zaoszczedZić na mercedesa smile))

> Co do jakości proponuję porównanie któregoś z perfum FM z oryginalem i
                > gwarantuje że bedziesz zaskoczony.
                ++++To będe odległoscia podróby od oryginałusmile))

> Firma działa w systemie MLM od września 2004 i do kwietnia miała ok. 15
                tysięcy
                >
                > dystrybutorów co nie sądzę że jest złym wynikiem.
                ++++Moze nie jest kompromitujacym, ale my robimy 2 razy lepsze wyniki w
                miesiacsmile)

> Pisząc że jest mało znana miałam na myśli to że w przeciwieństwie do firm
                które
                >
                > są już na rynku od kilkunastu lat osoby które wstępują w tej chwli w jej
                szergi
                >
                > mogą się czymś wykazać i coś osiągnąć co niestety razcej nie jest możliwe w
                > firmach np Or czy Av.
                +++Gdy piszesz o Avonie to swiadczy to o Twojej niekompetencji, bom o ile Avon
                nadaje sie jako benchmark do pokazywania przewag MLM nad onelevelem, to jednak
                trzba zachowac umiar i porównywać A z Oriflame lub np MK, zas juz wobec Amw2aya
                trzeba zwiekszac osatrożność w w formułowanych tezach...

Zreszta gdybym nie uwazala Oriflame za najlepsza i najlatwiejsza droge do
                własnej niezaleznosci finansowej, to "sorry apanachi", lae zaiteresowalbym sie
                raczej porzadnymi firmami jak Amway, M-K, H-L, zsa ogonanow nazw nawet nie
                uczyłbym sie na pamiecsmile))

> Ja od marca 2005r do maja stworzyłam sieć ponad 150 osób i z samej sieci mam
                > zarobki przewyższające znacznie średnią krajową a znajoma która mnie
                > wprowadziła działa od lutego 2005r. ma już ponad 500 osób i dlatego sądzę że
                > jest to firma w której można jeszcz coś osiągnąć.
                ++++ Bla, bla, bla... Te piosenke te jedyna słysze od lat od ludzi którzy co
                pól roku zachwalaja mi kolejne rewelacje:_)))

Co jest6 ewidentnym dowodem, ze efemerydy maja sie kiepskosmile)))
                Zobaczymy co TY bedziesz zachwalała za 6 mcy, moze pod innym nickiemsmile))

Osoba mnie wprowadzająca była
                >
                > konsultantką Ori kilka lat i jej zarobki wynosiły 100 do 500zł i nie miała
                > widoków na lepsze zarobki pomimo jej usilnych wysiłków ponieważ cięzko
                > cokolwiek sprzedać gdy co trzecia osoba jest członkiem Or lub kupuje od
                > sąsiadki.
                +++To ten uwazam za mao wiarogodne, bo walsnie Oriflame jest siecia, dają
                najleopsze warunki, i najpewniejsza droge do karierysmile))
                I wiem po wałsnych dioswiaqdczeniach, ze gdy ktos nie nadaje sie do Oriflame ,
                tonie nadaje sie do biznesu w ogóle...
                Niech takie rózne tam sieci zywia sie nieudanymi konsultantami Oriflame,
                zreszta przez moja siec tez wielu odpadło, ale nie slyszalem aby ktos odniosł
                sukcesy gdzie indziej...

Ale w Twoim przyadku, no cóz byc moze ale metoda Biskupa Warmińskiego "miedzy
                bajki włoże"...

> Rozumiem Cię ponieważ wstąpiłeś pewnie do firmy gdy się jeszcze rozwijała i
                > miałeś możliwość budowy sieci natomiast teraz jest już to niemożliwe.
                +++Dla ludzi lewych i brzydzacych sie praca rzeczywiscie "niemozliwe", ale ja i
                moi liderzy rozwijami z powodzeniemsmile))]

> FM natomiast daje taką mozliwość ponieważ jest nas ok. 15 tysięcy a nie
                > kilkaset jak w Or.
                +++To nie ma zzadnego znaczenia ilu jest, nawet ja mowi nauka statystyki
                łatwiej jest znaleźć nowego gdy wiecej jest juz w siecismile))
                Pozatem w O jest dopiero ca 100 tys, wiec znacznie mniej ni z sie Tobi9e
                wydaje, skad te dane, z madrosci naumianych od Waszych luminarzy...

>
                > Osobom zainteresowanym chętnie podam wiecej informacji na temat FM
                > p.martusia@interia.pl
                >
                > Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

+++I Tobie zżycze sukcesów, ale w porzadnej firmie, która zagwaratuje Tobie
                dochody za 5, 10, 20 lat...

Sława!

Forum Słowiańskie
            • ignorant11 Re: Nowa, prężna firma w MLM 08.06.05, 23:31
              justa_79 napisała:

> a, FM to znamy, znamy... a jest możliwość sponsorowania międzynarodowego?

Sława!

Nie przesadzaj Justynko!

Przeciez działanie na skale miedzynarodowa jest dopiero ostatnim etapem rozwoju
              kariery w MLM, bo cóz warty byłby sponsor miedzynarodowy, który we własnym
              kraju nie potrafi riozwinąc biznesu...

Pozatem jest ono atutem dla powaznych firm, których plan gry jest obliczony na
              pokolenia, a nie na doraxny zysku kilku milionów $ i czas najwyżej paru lat...

Forum Słowiańskie
              • 1szylider Re: Nowa, prężna firma w MLM 15.06.05, 15:06
                agateka napisała:

> nie wiem dokładnie justa, ale słyszałam, że tak smile
                > ale lepiej potwierdzić u kogoś z FM
                > pozdrawiam
                >

Witam!

Ciekawie by wygladała praca np we Francji: Mamy Diora czy Gerlaina dla ubogich
                imigrantówsmile))

Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
                Pozdrawiam i zapraszam!
                gg 172 85 85
                • 1szylider Re: Nowa, prężna firma w MLM 15.06.05, 15:08
                  1szylider napisał:

> agateka napisała:
                  >
                  > > nie wiem dokładnie justa, ale słyszałam, że tak smile
                  > > ale lepiej potwierdzić u kogoś z FM
                  > > pozdrawiam
                  > >
                  >
                  > Witam!
                  >
                  > Ciekawie by wygladała praca np we Francji: Mamy Diora czy Gerlaina dla
                  ubogich
                  > imigrantówsmile))
                  >
                  > Chcesz więcej,klinij tu:MLM, biznes po godzinach...
                  > Pozdrawiam i zapraszam!
                  > gg 172 85 85

Witam!

Podpowiadam,ze warto zaiteresowac sie podórbkami zpachów Oriflame:

Eclat dla ubogich, albo jeszcze lepiej: Soliden, co prawda nie królewski
                  zapach, ale dla dwórek nizszej rangi, np dla kucht i parobkówsmile))

Pozdrawiam i zapraszam!
                  gg 172 85 85
            • manablue Re: Nowa, prężna firma w MLM 22.06.05, 15:40
              Najwięcej mają do powiedzenia krytycznych uwag zawsze ci, co najmniej na dany
              temat wiedzą.
              Zeby ocenić jakąś firmę, szczególnie działającą w systemie network, należy ją
              dokładnie sprawdzić. Firma FM jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających
              się firm mlm w Polsce. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to prosze o konkrety. A co
              do produktu, no cóż na temat Avonu, czy Ori wiele się słyszy, a jednak firmy te
              świetnie prosperują - a może nie? może się mylę. Prosze mnie poprawić.
              mana@blueonline.us
              Zapraszam do FM
                • p.martusia Re: Nowa, prężna firma w MLM 23.06.05, 13:43
                  Jest już możliwe sponsorowanie międzynarodowe narazie tylko na słowacji i w
                  czechach ale już niedlugo także w stanach niemczech i kilku innych państwach.
                  Ktoś wcześniej uszczypliwie napisał że wpierwszej kolejności trzeba rozwinąć
                  jeden rynek i tak też firma robi i rozwija się błyskawicznie ponieważ na
                  początku czerwca liczba członków przekroczyła już 20 tys. więc następnym
                  krokiem jest wejscie na inne rynki co nastąpi niedługo.
                  Pozdrawiam i zapraszam chętnych p.martusia@interia.pl
                  • 1szylider Re: Nowa, prężna firma w MLM 24.06.05, 02:23
                    p.martusia napisała:

> Jest już możliwe sponsorowanie międzynarodowe narazie tylko na słowacji i w
                    > czechach ale już niedlugo także w stanach niemczech i kilku innych państwach.
                    > Ktoś wcześniej uszczypliwie napisał że wpierwszej kolejności trzeba rozwinąć
                    > jeden rynek i tak też firma robi i rozwija się błyskawicznie ponieważ na
                    > początku czerwca liczba członków przekroczyła już 20 tys. więc następnym
                    > krokiem jest wejscie na inne rynki co nastąpi niedługo.
                    > Pozdrawiam i zapraszam chętnych p.martusia@interia.pl

Witam!

Nie tyle uszczypliwie, co po prostu rozsadnie...

PO prostu na macierzystym rynku jest znacznie łatwiej.

To dlatego usańskim firmom opłaca się dopiero wtedy przepływac Atlantyk, gdzy
                    osiągna juz kilka mld$ obrotu, bo wcześniej rynek amerykański daje po prostu
                    zbyt wielkie mozliwości, aby budowac logistyke na innym kontynencie.

W pewnych proporcjach dotyczy to firm z innych rynków.

Może z wyjatkiem jakis mikroskopijnych krajów jak Monaco, Luksemburg...

Pozdrawiam i zapraszam!
                    gg 172 85 85
                  • 1szylider Re: Nowa, prężna firma w MLM 27.06.05, 14:09
                    p.martusia napisała:

> Jest już możliwe sponsorowanie międzynarodowe narazie tylko na słowacji i w
                    > czechach ale już niedlugo także w stanach niemczech i kilku innych państwach.
                    > Ktoś wcześniej uszczypliwie napisał że wpierwszej kolejności trzeba rozwinąć
                    > jeden rynek i tak też firma robi i rozwija się błyskawicznie ponieważ na
                    > początku czerwca liczba członków przekroczyła już 20 tys. więc następnym
                    > krokiem jest wejscie na inne rynki co nastąpi niedługo.
                    > Pozdrawiam i zapraszam chętnych p.martusia@interia.pl

Witam!

Moze sie i rozwija.., ale któż to weryfikuje skoro nie poddaje sie ona
                    sprawdezeniu przez DSA..?

Pozdrawiam i zapraszam!
                    gg 172 85 85
              • 1szylider Re: Nowa, prężna firma w MLM 27.06.05, 14:06
                manablue napisała:

> Najwięcej mają do powiedzenia krytycznych uwag zawsze ci, co najmniej na dany
                > temat wiedzą.
                > Zeby ocenić jakąś firmę, szczególnie działającą w systemie network, należy ją
                > dokładnie sprawdzić. Firma FM jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających
                > się firm mlm w Polsce. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to prosze o konkrety. A co
                > do produktu, no cóż na temat Avonu, czy Ori wiele się słyszy, a jednak firmy
                te
                >
                > świetnie prosperują - a może nie? może się mylę. Prosze mnie poprawić.
                > mana@blueonline.us
                > Zapraszam do FM

Witam!

JA tylko zauważam,że podróba zawsze jest gorsza od oryginału, bo gdyby było
                inaczej , gdyby producent podróbek potrafił osiągnąć te samą klase co producent
                oryginału to raczej nie powoływałby sie na na prekursorasmile))

Ale ambitnie kreowałby własna marke...

Pozdrawiam i zapraszam!
                gg 172 85 85

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka