06.11.11, 17:00
Czy ktoś mógłby skasować mój poprzedni wątek?
Obserwuj wątek
    • raziel24 Re: prośba 06.11.11, 17:03
      Usmiechy sa w cenie nie ma lekko droga panno;-P
    • desper.atka Re: prośba 06.11.11, 17:08
      ale że niby co z nim jest nie tak?
      • sonnchen Re: prośba 06.11.11, 17:12
        i wszystkie inne z podpisem sonnchen.
        • sonnchen Re: prośba 06.11.11, 17:26
          jest mi przykro, ze poczulas sie zasmucona.
          • dreammaker Re: prośba 06.11.11, 18:43
            Wątek jest spoko,nie ma po co go kasować smile
            • sonnchen Re: prośba 08.11.11, 14:57
              chyba masz nieaktualny profil?
              • dreammaker Re: prośba 08.11.11, 15:04
                W jakim sensie nieaktualny ?
                • sonnchen Re: prośba 08.11.11, 15:32
                  nieaktywowany
                  • dreammaker Re: prośba 08.11.11, 15:48
                    A tak,nie aktywowałem go,bo...nie mam takiej potrzeby smile
                    • sonnchen Re: prośba 08.11.11, 16:02
                      i nie powiesz dlaczego?
                      • dreammaker Re: prośba 08.11.11, 16:18
                        Ale właśnie dlatego,że po prostu tego nie potrzebuje,wystarczy mi,że piszę tu na forum smile
                        • sonnchen Re: prośba 08.11.11, 16:23
                          rozumiem smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka