sonnchen 06.11.11, 17:00 Czy ktoś mógłby skasować mój poprzedni wątek? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dreammaker Re: prośba 08.11.11, 15:48 A tak,nie aktywowałem go,bo...nie mam takiej potrzeby Odpowiedz Link
dreammaker Re: prośba 08.11.11, 16:18 Ale właśnie dlatego,że po prostu tego nie potrzebuje,wystarczy mi,że piszę tu na forum Odpowiedz Link