27.05.20, 21:43
Muszę wam się do czegoś przyznać kilka miesięcy temu pisalam z wami na tym forum pod tym samym nickiem..byliscie dla mnie wsparciem po śmierci rodziców..i nie tylko..przez długi czas mnie tu nie było.. Ale wrocilam czy silniejsza? Nie wiem..przepraszam że milczalam ..musialam wziąć się w garść i oswoić swoje demony..mam nadzieję że przyjmniecie mnie z powrotem ..niesmiala i samotna ..cala ja ..
Obserwuj wątek
    • searam Re: Wrocilam 27.05.20, 22:36
      Zycie nie daje gwarancji,a jedynie mozliwosci...
      Serdecznosci.
      • obrotowy oby chociaz tyle... 28.05.20, 14:01
        searam napisał:
        > Zycie nie daje gwarancji, a jedynie mozliwosci...

        a i te - tez nie kazdemu...
    • gyubal_wahazar Re: Wrocilam 28.05.20, 11:03
      Luz, ja też tu wpadam od jakiegoś czasu z partyzanta. Nie ma za co przepraszać, bo mało że nic nie nabroiłaś, to jeszcze Cię życie zdrowo przeczołgało. Wpadaj i pisz jak najczęsciej, bo tylko gdy ludzie to robią forum żyje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka