18.11.06, 19:29
witam. Czy kiedyś cokolwiek sfinansowane mieliście z PEFRONu? A może wiecie
co innym zasponsorowali? Pytam bo chcę złożyć wniosek a nie wiem o co mogę
prosić by spełniono moją prośbę.
Obserwuj wątek
    • e-tron Re: PEFRON 20.11.06, 19:32
      PFRON dofinsowuje zakup aparatów, systemów fm, turnusy rehabilitacyjne. Są też
      programy dzieki którym mozna zakupić lub współfinansować zakup komputera albo
      jego modernizację.
      • beatak15 Re: PEFRON 21.11.06, 08:01
        witam,
        czy są jakie warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie z PFRON?

        Pzdr,

        Beata
        • rachelka3 Re: PEFRON 21.11.06, 13:31
          Witamsmile Nie wiem jak jest z PFRONem, ale jak braliśmy dofinansowanie na turnus z
          Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie to musieliśmy nie przekroczyć jakiegoś
          poziomu dochodów w rodzinie. ALe szczegółów nie pamiętam, musisz poszukać na
          stronach internetowych. Pozdrawiam.
          • irys28 Re: PEFRON 21.11.06, 16:27
            witamwinkchciałam powiedzieć że PERON a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie to jest
            to samo ,pozdrawiam
            • irys28 Re: PEFRON 21.11.06, 16:29
              irys28 napisała:

              > witamwinkchciałam powiedzieć że PERON a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie to
              jest
              >
              > to samo ,pozdrawiam
              przepraszam PEFRON
              • dianda83 Re: PEFRON 07.12.06, 22:30
                jaki Peron? smile

                PFRON - jego celem jest pomoc niepełnosprawnym,
                PCPR - za cel postawia pomoc ubogim i niesprawnym z pewnym limitem dochodu.


                Zupełnie inna bajka.
                W PFRON mozna sie starac o dotacje na komputer nawet do 95%, z PCPR maksymalnie
                80%.... to tylko przykład...
                • e-tron Re: PEFRON 08.12.06, 10:33
                  > Zupełnie inna bajka.
                  > W PFRON mozna sie starac o dotacje na komputer nawet do 95%, z PCPR maksymalnie
                  > 80%.... to tylko przykład...

                  to chyba logiczne, skoro PCPR dostaje na ten cel pieniądze PFRON-u, a musi
                  opłacić z tego jeszcze swoich pracowników, którzy te wnioski i przyjmują i
                  opiniuja i stad pewnie ta różnica
                  • pa13 Re: PEFRON 15.12.06, 12:35
                    cześć wam wszystkim szukam jakiegoś fajnego programu edukacyjnego na
                    komputer dla 5 latka

                    AGA MAMA DOMINIKI MED-EL C40+ 29,08,2005
                    • irys28 Re: PEFRON 15.12.06, 13:50
                      witam!w EMPIKU widziałam różne programy edukacyjne warto tam poszukać.
                    • gosiak344 Re: PEFRON 15.12.06, 22:10
                      polecam stronę www.komlogo.pl można zamówić ciekawe programy logopedyczne i
                      nie tylko.
      • aagata4 Re: PEFRON-programy-gdzie szukać 10.12.06, 21:19
        witaj.. a jak szukac tych programow?
        patrzyalam na stronie pFRON i nic nie znalazłam ... przegladam strony dla
        niepelnosprawnych i tam duzo pisza o tych programach ale jak znaleźć konkretny
        ktory mnie interesuje? alb po celu co jest np zakup komputera albo dla kogo to
        jest na dla niedoslyszących ... jak tego szukac? a komputer potrzebuje do pracy
        i mam grupe inwalidzka lekki wydany przez Powiatową Komisje ds
        Niepelnosprawnosci- w zusie nie mam

        gdzie to mozna szukać

        pozdrawiam

        Agata
    • irys28 Re: PEFRON 11.12.06, 12:57
      witam!W obecnej chwili będę załatwiać dofinansowanie do baterii o które można
      się starać co 3 lata.Załatwiam również dofinansowanie do poduszki
      osuszającej,można też załatwić dof.(jeśli dziecko nie ma implantu)do systemu
      FM,komputer też tak załatwiłam-to się nazywa pokonywanie barier
      architektonicznych.Najlepiej wybrać się do PEFRONU i popytać co można z ich
      strony mieć dofinansowane.Acha, a do systemu FM dokłada fundusz
      zdrowia.pozdrawiam mama Patryka
      • tubisa Re: PEFRON 11.12.06, 17:45
        Witam irys. PIszesz o dofinansowaniu do baterii. Proszę napisz coś więcej.
        Pytałam ale tam mi odpowiedzieli że nie bo bo nie. A Ty piszesz że jest taka
        możliwość.

        • irys28 Re: PEFRON 11.12.06, 19:29
          witaj Tubisa jest coś takiego bo mam wnioski , to jest dofinansowanie ze
          środków PFRON zadań z zakresu likwidacji barier architektonicznych, w
          komunikowaniu się i technicznych i tu przede wszystkim tych technicznych
          zaznaczasz a architektonicznych jak bierzesz kom.pozdrawiam Irys
        • irys28 Re: PEFRON 11.12.06, 19:32
          bierzesz wnioski a tam Ci powiedzą co jest potrzebne,najlepiej iść na początku
          roku bo teraz mogą nie miec kasy.
          • tubisa Re: PEFRON 11.12.06, 21:57
            a w jakiej kwocie może być to dofinansowanie?
            • irys28 Re: PEFRON 12.12.06, 11:39
              witam!wiem że 80%oni dają a Ty 20%i musisz wypisać oswiadczenie że Ty masz
              środki własne ,odezwij się na gg .to Ci reszte opisze
              • tubisa Re: PEFRON 12.12.06, 14:20
                ok a jaki masz nr gg?
                • irys28 Re: PEFRON 13.12.06, 14:49
                  witaj! przeciesz masz mój nr .na gg ja jestem mamą od Patryka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka