Dodaj do ulubionych

przygnębienie

15.03.02, 10:13
Budzę się, a tu deszcz. Zimno za oknem. Ciepłej wody nie ma w kranie. Właśnie
zabrakło pasty do zębów. Brak czystej bielizny. Co robić?
Obserwuj wątek
    • borys-krakow Re: przygnębienie 15.03.02, 12:04
      Spowrotem do łóżka. Może pasta jutro będzie.
      • schab Re: przygnębienie 15.03.02, 12:29
        Dodatkowo dobija mnie frustracja z powodu tego, że starówka w Krakowie
        pięknieje a w Piotrkowie brzydnieje.
        • borys-krakow Re: przygnębienie 15.03.02, 12:45
          W Krakowie rozpruli płytę Rynku Głównego, kładą jakieś rury. Plac budowy. Ale
          miło.
          W Piotrkowie nie widziałem. Ale bogata historia, więc pewnie starówka niczego
          sobie.
    • Gość: J24 Re: przygnębienie IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 14:18
      schab napisał(a):

      > Budzę się, a tu deszcz. Zimno za oknem. Ciepłej wody nie ma w kranie. Właśnie
      > zabrakło pasty do zębów. Brak czystej bielizny. Co robić?

      Niektórych pociesza fakt, że innym jest jeszcze gorzej:
      Budzę się, a tu śnieg pada i topnieje. Za oknem JESZCZE ciemno, jak wrócę JUŻ
      ciemno będzie. Woda droga jak diabli, a uszczelka jak przepuszczała, tak
      przepuszcza. Właśnie zdałem sobie sprawy, że nie śpiących dzieci nie widzę już
      trzeci dzień. Blusbabariba.

      Pozdro, będzie lepiej (albo nie).
      • borys-krakow Re: przygnębienie 16.03.02, 19:33
        Gość portalu: J24 napisał(a):

        > uszczelka jak przepuszczała, tak przepuszcza
        Żonie mogę podać namiar na przystojnego hydraulika.
        • schab Re: przygnębienie 19.03.02, 08:39
          Z nastrojem już wszytko w porządku. Słoneczko świeci, chłodnie kominowe na
          horyzoncie, jednym słowem high life.
          • j24 Po 20.03.02, 12:30
            schab napisał(a):

            > Z nastrojem już wszytko w porządku. Słoneczko świeci, chłodnie kominowe na
            > horyzoncie, jednym słowem high life.

            Słoneczko do Was się przeniosło, ale u nas za to wody dużo !
            Rzeka, jak Amazonka. Ryby z dołkach zostaną, trza granaty uzbroić.
            • schab Re: Po 20.03.02, 12:51
              Sumy wielkości wanien?
              • j24 Re: Po 21.03.02, 07:42
                schab napisał(a):

                > Sumy wielkości wanien?

                Też, chociaż miejscowi największe sukcesu uzyskują w łowieniu na widły
                szczupaków, które na tarło idą na płycizny.
                Miejscowi chodzą sobie w woderkach po zalanej łące i bzykającego się zębacza na
                widły nabijają.

                Jakoś niesportowo :(((
                • schab Re: Po 21.03.02, 08:29
                  Jutro jadę na ryby. Nad Zalew Sulejowski.
                  • j24 Schab - wyniki ! 25.03.02, 07:50
                    schab napisał(a):

                    > Jutro jadę na ryby. Nad Zalew Sulejowski.

                    Ile ? Jakie ? (poza grypą, złapałeś coś ?)
                    • hiro powiesz w końcu czy brały?! 02.04.02, 18:52
                      j24 napisał(a):

                      > schab napisał(a):
                      >
                      > > Jutro jadę na ryby. Nad Zalew Sulejowski.
                      >
                      > Ile ? Jakie ? (poza grypą, złapałeś coś ?)

          • Gość: j24 Co u chłodni kominowych ? IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 07:38
            schab napisał(a):

            > Z nastrojem już wszytko w porządku. Słoneczko świeci, chłodnie kominowe na
            > horyzoncie, jednym słowem high life.

    • j24 Re: przygnębienie 11.04.02, 14:10
      Hiro się obraził na klawiaturę :(((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka