schab 15.03.02, 10:13 Budzę się, a tu deszcz. Zimno za oknem. Ciepłej wody nie ma w kranie. Właśnie zabrakło pasty do zębów. Brak czystej bielizny. Co robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
borys-krakow Re: przygnębienie 15.03.02, 12:04 Spowrotem do łóżka. Może pasta jutro będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
schab Re: przygnębienie 15.03.02, 12:29 Dodatkowo dobija mnie frustracja z powodu tego, że starówka w Krakowie pięknieje a w Piotrkowie brzydnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
borys-krakow Re: przygnębienie 15.03.02, 12:45 W Krakowie rozpruli płytę Rynku Głównego, kładą jakieś rury. Plac budowy. Ale miło. W Piotrkowie nie widziałem. Ale bogata historia, więc pewnie starówka niczego sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J24 Re: przygnębienie IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 15.03.02, 14:18 schab napisał(a): > Budzę się, a tu deszcz. Zimno za oknem. Ciepłej wody nie ma w kranie. Właśnie > zabrakło pasty do zębów. Brak czystej bielizny. Co robić? Niektórych pociesza fakt, że innym jest jeszcze gorzej: Budzę się, a tu śnieg pada i topnieje. Za oknem JESZCZE ciemno, jak wrócę JUŻ ciemno będzie. Woda droga jak diabli, a uszczelka jak przepuszczała, tak przepuszcza. Właśnie zdałem sobie sprawy, że nie śpiących dzieci nie widzę już trzeci dzień. Blusbabariba. Pozdro, będzie lepiej (albo nie). Odpowiedz Link Zgłoś
borys-krakow Re: przygnębienie 16.03.02, 19:33 Gość portalu: J24 napisał(a): > uszczelka jak przepuszczała, tak przepuszcza Żonie mogę podać namiar na przystojnego hydraulika. Odpowiedz Link Zgłoś
schab Re: przygnębienie 19.03.02, 08:39 Z nastrojem już wszytko w porządku. Słoneczko świeci, chłodnie kominowe na horyzoncie, jednym słowem high life. Odpowiedz Link Zgłoś
j24 Po 20.03.02, 12:30 schab napisał(a): > Z nastrojem już wszytko w porządku. Słoneczko świeci, chłodnie kominowe na > horyzoncie, jednym słowem high life. Słoneczko do Was się przeniosło, ale u nas za to wody dużo ! Rzeka, jak Amazonka. Ryby z dołkach zostaną, trza granaty uzbroić. Odpowiedz Link Zgłoś
j24 Re: Po 21.03.02, 07:42 schab napisał(a): > Sumy wielkości wanien? Też, chociaż miejscowi największe sukcesu uzyskują w łowieniu na widły szczupaków, które na tarło idą na płycizny. Miejscowi chodzą sobie w woderkach po zalanej łące i bzykającego się zębacza na widły nabijają. Jakoś niesportowo :((( Odpowiedz Link Zgłoś
j24 Schab - wyniki ! 25.03.02, 07:50 schab napisał(a): > Jutro jadę na ryby. Nad Zalew Sulejowski. Ile ? Jakie ? (poza grypą, złapałeś coś ?) Odpowiedz Link Zgłoś
hiro powiesz w końcu czy brały?! 02.04.02, 18:52 j24 napisał(a): > schab napisał(a): > > > Jutro jadę na ryby. Nad Zalew Sulejowski. > > Ile ? Jakie ? (poza grypą, złapałeś coś ?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j24 Co u chłodni kominowych ? IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 11.04.02, 07:38 schab napisał(a): > Z nastrojem już wszytko w porządku. Słoneczko świeci, chłodnie kominowe na > horyzoncie, jednym słowem high life. Odpowiedz Link Zgłoś