Dodaj do ulubionych

Nagroda dla dyrektor MOPS-u

27.11.21, 17:17
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lidzbarku, Anna Dziombowska otrzymała nagrodę indywidualną marszałka województwa warmińsko-mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej.

Nagroda została wręczona podczas gali w Olsztynie. Jest to docenienie za wdrożenie wielu programów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, m. in. „Aktywne włączenie – szansą na lepsze jutro”, „Z myślą o rodzinie” czy „Przełamać milczenie przemocy”. To szereg działań, których celem jest poprawa jakości życia i funkcjonowania lidzbarskich rodzin. Pani Anna każdego roku angażuje się także w największą na świecie kampanię przeciwko przemocy wobec kobiet organizowaną jednocześnie w blisko 60 krajach świata – „Biała wstążka”. - To niezwykle ważne dla mnie wyróżnienie. To ogromna radość i zaszczyt, ale również motywacja do dalszej pracy. Ta nagroda to wyraz docenienia pracy nie tylko mojej, ale i całego zespołu MOPS w Lidzbarku – mówi Anna Dziombowska.

Jak mówi burmistrz Maciej Sitarek, dyrektor MOPS-u praktycznie cały czas swoją pracę zawodową uzupełniała dodatkowymi działaniami. Wykazywała m.in. dużo inicjatywy i zaangażowania w tworzenie i wdrażanie wieloprofilowych rozwiązań z zakresu pomocy społecznej i polityki prorodzinnej. - Dzięki zaangażowaniu pani dyrektor, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lidzbarku od 2016 roku przeszedł duża metamorfozę, a sama dyrektor oprócz zadań wynikających z ustawy realizuje szereg innowacyjnych przedsięwzięć dla mieszkańców całej gminy – mówił burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.
Z TD
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka