Gość: rea IP: *.toya.net.pl 07.10.11, 15:34 Zmoheryzowana część elektoratu, popędzanego w oparach kadzideł przez proboszczów, która z pochodniami i krzyżami chce Polskę zamienić w katolicko-martyrologiczny skansen, pójdzie głosować. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tylko Palikot Re: A Ty? IP: *.przemysl.hypnet.pl 07.10.11, 19:37 Idę na Palikota. Tylko Palikot może coś zmienić w tym kraju. Rozbijmy "bandę czworga". Dajmy szansę nowym... Odpowiedz Link Zgłoś