Dodaj do ulubionych

wynagrodzenia w pwik

07.02.12, 20:31
czy prawdą jest, że pracownicy pwik otrzymali podwyżki?
Czy nowy prezes PWiK bedzie spowiadał się ws. klapy developerki na Moniuszki/Tarnawskiego? Ponoć dziura tam niezła po tej inwestycji w TBS została a Mariusz dla spokoju poszedł w Prezesy do PWiK.
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: wynagrodzenia w pwik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.12, 21:28
      "czy prawdą jest, że pracownicy pwik otrzymali podwyżki?
      Czy nowy prezes PWiK bedzie spowiadał się ws. klapy developerki na Moniuszki/Tarnawskiego? Ponoć dziura tam niezła po tej inwestycji w TBS została a Mariusz dla spokoju poszedł w Prezesy do PWiK. "

      teraz uczy się w wodociągach łatać dziury w rurociągach, ale skoro zostawił dużą dziurę w TBS i włos mu z głowy nie spadł to żle to wróży na przyszłość , Przemyśl bez wody bo PWiK z dziurą, czy dziury to specjalność tego Pana?
    • Gość: spokojnyy Re: wynagrodzenia w pwik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.12, 10:14
      devloperka TBS to ryzyko gospodarcze, podwyżki w PWiK to negocjacje z związkowcami jaki związek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka