Gość: Kucharz domowy
IP: *.adsl.inetia.pl
30.03.12, 22:58
Witam
Kiedyś na 3-go Maja była pizzeria "Morfeusz", nie ukrywam, że ich pizze na grubym cieście bardzo mi smakowały. Obecnie lokal jest nieczynny, rozumiem, że splajtował, a w czasie gdy był czynny nie wypadało mi zapytać kucharzy o przepis, zresztą nie wiem czy by powiedzieli.
I tu prośba do Was szanowni forumowicze - znacie może osobiście kogoś z nich? Przymierzam się do zrobienia takiej pizzy w domu i chciałbym poznać ich przepis na ciasto, jak dla mnie najlepsze jakie jadłem.