Gość: obserwator
IP: *.proxnetwork.com
23.08.12, 11:16
Niejaki Babiarz przywiózł znicz do Przemyśla ….. oj jo joj Lepiej byłoby gdyby przywiózł rozum. To wielki zaszczyt i weźmie udział w obchodach patrona miasta Przemyśla …. Aj waj. A czy on wie za co zginął patron św. Wincenty? Za to że był nieugięty, że nie zdradził swoich ideałów. W obecnej sytuacji jakoś nie pasuje On do tego miasta i jego kumpla.
Takie wiadomości, takie zapowiedzi, tylko usiąść i płakać. Albo ryczeć ze śmiechu :)