Dodaj do ulubionych

prawo jazdy

IP: *.ptvk.pl 22.07.06, 22:09
gdzie robić prawko? proszę o polecenie dobrego instruktora.
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 10:15
      Dariusz Machowski ul. Dworskiego 14a
    • mynia0 Re: prawo jazdy 23.07.06, 13:12
      ja polecam pana z Dworskiego / Tuwima. spokojny, rzeczowy, nie wrzeszczy i
      fajnie uczy.
      • Gość: nieżyt Re: prawo jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 13:23
        Grzesiek Werkowski!Dawno temu żona i ja,potem dwie córki.Facet w porządku.Nie
        wiem jak teraz jego dzisiejsi instruktorzy,ale warto zapytać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka