Gość: frontal IP: *.ptvk.pl 22.07.06, 22:09 gdzie robić prawko? proszę o polecenie dobrego instruktora. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: prawo jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.06, 10:15 Dariusz Machowski ul. Dworskiego 14a Odpowiedz Link Zgłoś
mynia0 Re: prawo jazdy 23.07.06, 13:12 ja polecam pana z Dworskiego / Tuwima. spokojny, rzeczowy, nie wrzeszczy i fajnie uczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieżyt Re: prawo jazdy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.06, 13:23 Grzesiek Werkowski!Dawno temu żona i ja,potem dwie córki.Facet w porządku.Nie wiem jak teraz jego dzisiejsi instruktorzy,ale warto zapytać. Odpowiedz Link Zgłoś