Gość: jojku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.07, 18:52 A ja byłem na nartach w Arłamowie. Było super. I w niedzielę 7 I 2007 r. też będę na nartach w Arłamowie. Zapraszam wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tytus Re: Arłamów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.07, 19:50 Tak, trzeba jechac tylem, bo przodem nie ma fanu. Odpowiedz Link Zgłoś