IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.07, 18:52
A ja byłem na nartach w Arłamowie. Było super. I w niedzielę 7 I 2007 r. też będę na nartach w Arłamowie. Zapraszam wszystkich.
Obserwuj wątek
    • Gość: tytus Re: Arłamów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.07, 19:50
      Tak, trzeba jechac tylem, bo przodem nie ma fanu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka