05.01.06, 12:42
Podwyższone czy mozecie mi powiedzieć czym to grozi??
Obserwuj wątek
    • ajko Re: CPK? 05.01.06, 16:31
      wysokie-zawał mięśnia sercowego,zatrucia(muchomor,strychnina,tlenek węgla),dystrofia mięśniowa.Podniesione-po opercji,po urazach mięsni,zap.mięsni,urazy głowy,krwawienia podpajęczynówkowe,zespółReye,niedoczynność tarczycy.Nieznacznie podniesione-nadczynność tarczycy,wysiłek fizyczny,u noworodków(wyrównuje się po ok.m-scu od urodzenia).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka