Dodaj do ulubionych

światełko

    • quanda Re: światełko 28.03.06, 06:58
      (***)
      • anida63 Re: światełko 28.03.06, 18:29
        Tak dalej być nie może
        złożę do nieba ręce.
        Proszę Boże oby nigdy więcej
        nie odchodził od nas dobry chłopaczyna!
        Lza na policzku,matka pożegnała syna...
        [*][*][*]
        • anida63 Re: światełko 28.03.06, 23:14
          Dobranoc,dobranoc jakaż smutna jest ta noc.......[*]
          • anida63 Re: światełko 29.03.06, 15:08
            ...i równie smutny dzień...[*][*][*]
            Bóg zsyłając na ludzi nieszczęście
            powinien najpierw zanurzyć ich w szleństwie
            i łasce niepamięci....:-(
    • anida63 Re: światełko 04.04.06, 12:27
      ...chciałbyś znać datę śmierci?
      największy prorok ci nie powie,
      ostatnie słowo w Bożym słowie.....
      [*][*][*]
      • mala779 Re: światełko 04.04.06, 23:44
        (*) dla Twojego Aniołeczka
        Pamiętaj, że na pewno jest szczęśliwy..
        Magda- mama aniołka Mikołajka
    • anida63 Re: światełko 06.04.06, 23:33
      [*][*][*]
    • anida63 Re: światełko 09.04.06, 14:53
      Dziękuję ci syniu za prawie siedemnaście cudownych lat
      za twoje dobre serduszko i zawsze uśmiechniętą bużkę
      za słowa,gesty i żarty...tak bardzo mi tego wszystkiego brakuje!!
      [*][*][*]
    • anida63 Re: światełko 12.04.06, 22:46
      Mijają dni,mija czas
      szukam cię na niebie pośród gwiazd.
      Nie wiem jak cię poznam
      ale wiem ,że na pewno ty rozpoznasz mnie.
      Zabierzesz mnie na drugi brzeg nieba
      Podaj dłoń,za tobą będę biegła...
      [*][*][*]
    • anida63 Re: światełko 14.04.06, 22:17
      Jest miłość co była ciałem
      a stała się duchem...
      [*][*][*]
    • anida63 Osiem miesięcy bez ciebie 15.04.06, 23:32
      jest coraz gorzej,ból coraz większy,tęsknota,tęsknota....łzy...szaleństwo...
      [*][*][*][*][*][*][*][*]
    • anida63 Re: światełko 26.04.06, 22:58
      [*][*][*]
    • aleks32 Re: światełko 28.04.06, 22:39
      (*)(*)(*)(*)(*)
      • anida63 Re: światełko 03.03.07, 02:52
        Dlugo mnie tu nie bylo,niestety od maja nie mialam dostepu do netu.
        Jest mi coraz gorzej,zaczyna do mnie docierac ,ze naprawde cie nie ma juz tak
        na zawsze...Nie ma dnia bez lez ,moje mysli sa ciagle przy tobie.nie wiem jak
        udalo mi sie przetrwac te 1,5 roku...moze ty mnie wspomagasz jak zawsze kiedy
        bylo mi zle...?
        zapalam ci wszystkie swiatelka swiata (*)(*)(*)
    • anida63 Re: światełko 08.03.07, 03:30
      dla ciebie syniu(*)(*)(*)
      tesknie,tesknie...
    • anida63 Re: światełko 08.03.07, 18:13
      Jest milosc co byla cialem a stala sie duchem...
      (*)(*)(*)
    • tango45 Re: światełko 08.03.07, 21:07
      swiatelko dla Ciebie Aniolku malenki
      (***)(***)(***)
    • anida63 Re: światełko 10.03.07, 01:54
      By nie zapomniano plona znicze wiernych..
      (*)(*)(*)
    • serdynka1 Re: światełko 10.03.07, 22:57
      (*) Płomyczek ciepła dla Ciebie Aniołku kochany..
      • jonaska Re: światełko 12.03.07, 06:31
        (*)
    • anida63 Re: światełko 12.03.07, 13:08
      Synus,"Sruba" mial w sobote przysiege..ale mysle ze tam byles wiec wiesz.
      Niedlugo urodziny brata nie zapomnij...wiem co powiesz-maaam,przeciez wiem..tak
      pamietales co roku .
      caluje was (*)(*)(*)
    • anida63 Re;dzis mija rok i siedem m-cy.... 15.03.07, 14:45
      jak odszedles moj syniu.
      Slowa nie wyraza cierpienia,lzy nie umniejsza bolu.
      Slonce nie rozjasni twarzy,nic juz nie bedzie takie jak bylo...
      (*)(*)(*)
      • johana19 Re: Re;dzis mija rok i siedem m-cy.... 15.03.07, 14:53
        Dla Twojego Aniołka (**)

        Asia mama LENY (27-01-2005)
    • anida63 Re: światełko 17.03.07, 16:35
      Dzis mam straszne dolki,syniu pomoz
      zawsze umiales mnie pocieszyc
      (*)(*)(*)
      • an555 Re: światełko 17.03.07, 21:32
        (*)(*)(*)
    • anida63 Re: światełko 24.03.07, 11:06
      kochany syniu ,dzis 21 urodziny twej siorki.Wierze ze bedziesz z nia, z nami
      wtym dniu szczegolnie...daj jakis znak...
      (*)(*)(*)
    • malgosia0023 Re: światełko 26.03.07, 20:11
      (*)(*)(*)
      • anida63 Re: światełko 01.04.07, 13:09
        (*)(*)(*)
        • anida63 Re: światełko 08.04.07, 01:45
          Kochany syniu to juz drugie Swieta bez ciebie.
          Tak mi ciezko,coraz gorzej bez ciebie.
          Staram sie byc silna ale nie wychodzi...
          Kocham cie przesylam ci bukiet wiosenny i Wielkanocna swieczuszke
          <***>
    • danusia1958 Re: światełko 08.04.07, 02:12
      (****)
      babcia Aniolka Natalki
      www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec410.htm
      • anida63 Re: światełko 15.04.07, 01:13
        (*)(*)(*)
    • oskar_z_mama Re: światełko 15.04.07, 22:59
      (*)(*)(*)
      • anida63 Re: światełko 18.04.07, 16:51
        Synku dzis rok i osiem miesiecy jak zamkneli cie w drewnianej skrzyni i
        przykryli ziemia.Dobrze,ze niewiele pamietam z tego dnia.Ciagle widze cie
        usmiechnietego,wesolego jak zawsze.Tylko czemu nie moge cie dotknac,przytulic,
        uslyszec?????!!!!! dlaczego??????!!!!!!!
        (*)(*)(*)
        Boze daj mi sily bo mam ich coraz mniej....
        • beamel77 Re: światełko 18.04.07, 19:54
          Zapalam światełko dla twojego synka (****)
          Pozdrawiam mama dwoch Aniołków (7tyg) i Monisi (36tyg) .
          • klara17 Re: światełko 18.04.07, 20:28
            (*)(*)(*)
    • maniula1 Re: światełko 19.04.07, 12:51
      (**)(**)(**)
    • anida63 Re: światełko 23.04.07, 19:34
      Kochzny syniu,uplywajacy czas coraz bardziej boli.Czuje ze znowu ide w
      odretwienie.Chce byc silna ale nie potrafie,tak bardzo tesknie...
      (*)(*)(*)
      • zuziak25 Re: światełko 24.04.07, 10:51
        (*)
        Mama aniołka Tomka 04.04.2007
    • anida63 Re: światełko 26.04.07, 12:21
      (*)(*)(*)

      Kochanu syniu zawsze mnie pocieszales kiedy bylo mi zle a teraz jest mi zle bo
      ciebie nie ma.Tak ciezko mi zyc dalej,pomoz mi albo zabierz do siebie nie mam
      juz sil.Tesknota do ciebie mnie zabija,nie potrafie opanowac lez juz nigdzie
      ani w pracy ani na ulicy.Synku dlaczego musiales odejsc ???!!!!
    • najeeli Re: światełko 26.04.07, 12:26
      {*}{*}{*}{*}{*}{*}

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka