anida63 Re: światełko 28.03.06, 18:29 Tak dalej być nie może złożę do nieba ręce. Proszę Boże oby nigdy więcej nie odchodził od nas dobry chłopaczyna! Lza na policzku,matka pożegnała syna... [*][*][*] Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 28.03.06, 23:14 Dobranoc,dobranoc jakaż smutna jest ta noc.......[*] Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 29.03.06, 15:08 ...i równie smutny dzień...[*][*][*] Bóg zsyłając na ludzi nieszczęście powinien najpierw zanurzyć ich w szleństwie i łasce niepamięci....:-( Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 04.04.06, 12:27 ...chciałbyś znać datę śmierci? największy prorok ci nie powie, ostatnie słowo w Bożym słowie..... [*][*][*] Odpowiedz Link
mala779 Re: światełko 04.04.06, 23:44 (*) dla Twojego Aniołeczka Pamiętaj, że na pewno jest szczęśliwy.. Magda- mama aniołka Mikołajka Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 09.04.06, 14:53 Dziękuję ci syniu za prawie siedemnaście cudownych lat za twoje dobre serduszko i zawsze uśmiechniętą bużkę za słowa,gesty i żarty...tak bardzo mi tego wszystkiego brakuje!! [*][*][*] Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 12.04.06, 22:46 Mijają dni,mija czas szukam cię na niebie pośród gwiazd. Nie wiem jak cię poznam ale wiem ,że na pewno ty rozpoznasz mnie. Zabierzesz mnie na drugi brzeg nieba Podaj dłoń,za tobą będę biegła... [*][*][*] Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 14.04.06, 22:17 Jest miłość co była ciałem a stała się duchem... [*][*][*] Odpowiedz Link
anida63 Osiem miesięcy bez ciebie 15.04.06, 23:32 jest coraz gorzej,ból coraz większy,tęsknota,tęsknota....łzy...szaleństwo... [*][*][*][*][*][*][*][*] Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 03.03.07, 02:52 Dlugo mnie tu nie bylo,niestety od maja nie mialam dostepu do netu. Jest mi coraz gorzej,zaczyna do mnie docierac ,ze naprawde cie nie ma juz tak na zawsze...Nie ma dnia bez lez ,moje mysli sa ciagle przy tobie.nie wiem jak udalo mi sie przetrwac te 1,5 roku...moze ty mnie wspomagasz jak zawsze kiedy bylo mi zle...? zapalam ci wszystkie swiatelka swiata (*)(*)(*) Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 08.03.07, 18:13 Jest milosc co byla cialem a stala sie duchem... (*)(*)(*) Odpowiedz Link
tango45 Re: światełko 08.03.07, 21:07 swiatelko dla Ciebie Aniolku malenki (***)(***)(***) Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 10.03.07, 01:54 By nie zapomniano plona znicze wiernych.. (*)(*)(*) Odpowiedz Link
serdynka1 Re: światełko 10.03.07, 22:57 (*) Płomyczek ciepła dla Ciebie Aniołku kochany.. Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 12.03.07, 13:08 Synus,"Sruba" mial w sobote przysiege..ale mysle ze tam byles wiec wiesz. Niedlugo urodziny brata nie zapomnij...wiem co powiesz-maaam,przeciez wiem..tak pamietales co roku . caluje was (*)(*)(*) Odpowiedz Link
anida63 Re;dzis mija rok i siedem m-cy.... 15.03.07, 14:45 jak odszedles moj syniu. Slowa nie wyraza cierpienia,lzy nie umniejsza bolu. Slonce nie rozjasni twarzy,nic juz nie bedzie takie jak bylo... (*)(*)(*) Odpowiedz Link
johana19 Re: Re;dzis mija rok i siedem m-cy.... 15.03.07, 14:53 Dla Twojego Aniołka (**) Asia mama LENY (27-01-2005) Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 17.03.07, 16:35 Dzis mam straszne dolki,syniu pomoz zawsze umiales mnie pocieszyc (*)(*)(*) Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 24.03.07, 11:06 kochany syniu ,dzis 21 urodziny twej siorki.Wierze ze bedziesz z nia, z nami wtym dniu szczegolnie...daj jakis znak... (*)(*)(*) Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 08.04.07, 01:45 Kochany syniu to juz drugie Swieta bez ciebie. Tak mi ciezko,coraz gorzej bez ciebie. Staram sie byc silna ale nie wychodzi... Kocham cie przesylam ci bukiet wiosenny i Wielkanocna swieczuszke <***> Odpowiedz Link
danusia1958 Re: światełko 08.04.07, 02:12 (****) babcia Aniolka Natalki www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec410.htm Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 18.04.07, 16:51 Synku dzis rok i osiem miesiecy jak zamkneli cie w drewnianej skrzyni i przykryli ziemia.Dobrze,ze niewiele pamietam z tego dnia.Ciagle widze cie usmiechnietego,wesolego jak zawsze.Tylko czemu nie moge cie dotknac,przytulic, uslyszec?????!!!!! dlaczego??????!!!!!!! (*)(*)(*) Boze daj mi sily bo mam ich coraz mniej.... Odpowiedz Link
beamel77 Re: światełko 18.04.07, 19:54 Zapalam światełko dla twojego synka (****) Pozdrawiam mama dwoch Aniołków (7tyg) i Monisi (36tyg) . Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 23.04.07, 19:34 Kochzny syniu,uplywajacy czas coraz bardziej boli.Czuje ze znowu ide w odretwienie.Chce byc silna ale nie potrafie,tak bardzo tesknie... (*)(*)(*) Odpowiedz Link
anida63 Re: światełko 26.04.07, 12:21 (*)(*)(*) Kochanu syniu zawsze mnie pocieszales kiedy bylo mi zle a teraz jest mi zle bo ciebie nie ma.Tak ciezko mi zyc dalej,pomoz mi albo zabierz do siebie nie mam juz sil.Tesknota do ciebie mnie zabija,nie potrafie opanowac lez juz nigdzie ani w pracy ani na ulicy.Synku dlaczego musiales odejsc ???!!!! Odpowiedz Link