tamsin
08.11.04, 20:40
zastanawialyscie sie kiedys nad tym? nie mowie o bliskiej rodzinie ale o tych
znajomych i dziesiatej wodzie po kisielu kuzynach. Jak oni sobie wyobrazaja
nas za granica Polski? Tak mi przyszlo do glowy bo dostawal dziesiaj dziwny
list od wlasnie takiej dziesiatej wody po kisielu, pisze takie pierdoly jakby
moje zycie stanelo 18 lat temu w miejscu. Mialyscie cos takiego?