gianka 18.11.04, 18:29 Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczytny! Zerknijcie do swoich skrzynek, a Asie prosze o rozpropagowanie szlachetnej idei dotyczcej informacji o tych biednych chlopcach zawartej w tresci maila. Gianka Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia.sthm Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 20:00 Asia sie do szlachetnej roboty rwie a tu nic w skrzynce ni ma ( Odpowiedz Link
gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 20:04 nie wrocilo, wiec powinno lada chwila dojsc... i czekam na reakcje... Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 20:12 Tylem i na czworakach chyba .. ja czekam....bede reagowac Odpowiedz Link
mulinka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 21:25 hmmm my juz mamy 3 dzieci... ale jesli juz, to pewnie moj Mezus wolalby dziewczynke ) Odpowiedz Link
gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 21:33 wiec mniemam, ze doszlo :-p prawda jaki szczytny cel? Odpowiedz Link
mulinka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 21:37 doszlo ale z otwieraniem klopot ale jakos w koncu te biedne dzieci zobaczylam ) Odpowiedz Link
asica74 Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:12 u mnie mieszkanko malutkie, ale serce wielkie mam i cosik dla sierot sie u mnie znajdzie... Windows mnie powalil! Odpowiedz Link
mulinka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:17 no to ja na wredna wyszkam ))) kiedy....moj dzidzius taki slodki, ze nawet go w zartach na innego zamieniac nie chce he, pewnie by sie cieszyl, jakby to przeczytal Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:20 Serduszko ty nasze ) Asiu, prosze przeslij mi na drugi adres , nic nie dostalam na gazete i zaraz mnie cos trafi. Odpowiedz Link
gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:34 jaaaaaasne! przesle i na drugi adres, ale jak on brzmi? Odpowiedz Link
gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:39 Asiu, wyslalam raz jeszcze... Zerknij za minut piec Joanka Odpowiedz Link
gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:21 rozpropagujesz? Asiątko - poproszę --------- pomozecie? - pomożemy! Odpowiedz Link
st0kro-tka Re: asica 19.11.04, 00:13 ojej, to tragedia! (to o windowsie asicy) ja ci takiego dlugiego maila wyslalam! i jak ty nalogowcu sobie radzisz?? Odpowiedz Link
gianka Re: asica 19.11.04, 00:24 st0kro-tko windows to taki pliczek... ktory Ci tez wrzucilam w poczte... jak ogladniesz, bedziesz wiedziec o co chodzi Odpowiedz Link
st0kro-tka Re: asica 19.11.04, 00:30 ojej, ale ze mnie mops!!! dzieki gianka!!! obejrzalam sobie teraz windowsa, niezly!!! Odpowiedz Link