Dodaj do ulubionych

Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczytny!

18.11.04, 18:29
Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczytny! Zerknijcie do swoich
skrzynek, a Asie prosze o rozpropagowanie szlachetnej idei dotyczcej
informacji o tych biednych chlopcach zawartej w tresci maila.

Gianka
Obserwuj wątek
    • asia.sthm Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 20:00
      Asia sie do szlachetnej roboty rwie a tu nic w skrzynce ni ma sad(
      • gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 20:04
        nie wrocilo, wiec powinno lada chwila dojsc...
        i czekam na reakcje...
        • asia.sthm Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 20:12
          Tylem i na czworakach chyba .. ja czekam....bede reagowac smile
          • mulinka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 21:25
            hmmm
            my juz mamy 3 dzieci...
            ale jesli juz, to pewnie moj Mezus wolalby dziewczynke
            smile)
            • gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 21:33
              wiec mniemam, ze doszlo :-p

              prawda jaki szczytny cel?
              • mulinka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 21:37
                doszlo
                ale z otwieraniem klopot
                ale jakos w koncu te biedne dzieci zobaczylam
                smile)
                • asica74 Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:12
                  u mnie mieszkanko malutkie, ale serce wielkie mam i cosik dla sierot sie u mnie
                  znajdzie...

                  Windows mnie powalil!
                  • mulinka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:17
                    no to ja na wredna wyszkam
                    smile)))
                    kiedy....moj dzidzius taki slodki, ze nawet go w zartach na innego zamieniac
                    nie chce
                    he, pewnie by sie cieszyl, jakby to przeczytal
                    smile
                  • asia.sthm Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:20
                    Serduszko ty nasze smile)
                    Asiu, prosze przeslij mi na drugi adres , nic nie dostalam na gazete i zaraz
                    mnie cos trafi.
                    • gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:34
                      jaaaaaasne! przesle i na drugi adres, ale jak on brzmi?
                    • gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:39
                      Asiu, wyslalam raz jeszcze... Zerknij za minut piec
                      Joanka
                  • gianka Re: Asica,Asia, Mulinka i Mijaczek-cel jest szczy 18.11.04, 23:21
                    rozpropagujesz? Asiątko - poproszę smile

                    ---------
                    pomozecie? - pomożemy!
                    • st0kro-tka Re: asica 19.11.04, 00:13
                      ojej, to tragedia! (to o windowsie asicy) ja ci takiego dlugiego maila wyslalam!
                      i jak ty nalogowcu sobie radzisz??
                      • gianka Re: asica 19.11.04, 00:24
                        st0kro-tko
                        windows to taki pliczek... ktory Ci tez wrzucilam w poczte... jak ogladniesz,
                        bedziesz wiedziec o co chodzi big_grin
                        • st0kro-tka Re: asica 19.11.04, 00:30
                          ojej, ale ze mnie mops!!! dzieki gianka!!! obejrzalam sobie teraz windowsa,
                          niezly!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka