Dodaj do ulubionych

a ja wam powiem...

25.12.04, 19:59
ze jest taka opcja w MOJE FORUM, ze jak sie klika na watek to sie od razu
otwieraja wszystkie wypowiedzi! Odkrylam to niedawno i jakze ulatwoa to zycie!

A teraz mam pytanie: jak sie robi link, ale by wygladal, tak na przyklad:
moje najnowsze zdjecie - no i bylo to wlasnie na czerwowno? Wie ktos? Oswieci
mnie ktos>

Zgorydziekujem....
Obserwuj wątek
    • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:06
      Tu sie mozna nauczyc:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16726&w=11884275&a=11885386
      A jak nie to poczekaj az SPEC sie od stolu oderwie smile
      • asica74 Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:13
        asiu, dziekuje, ale mopsikowatosc wziela gore. Poczekam na speca
        • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:29
          ICH TROJE
          • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:30
            No medal poprosze smile)))
            • asica74 Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:31
              asia! dwa medale sie naleza! ale ja to spobuje skopiowac, co?
              • asica74 Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:32
                proba mikrofonu
                • asica74 Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:33
                  guzik! kurcze czegos tu nie rozumiem i tyle!
                  • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:40
                    Wejdz na moj post i kliknij odpowiedz cytujac, wtedy pokaza ci sie te kody i
                    wtedy skopiuj i wstaw w sygnaturke.
          • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:42
            asia.sthm napisała:

            > ICH TROJE juz jest!
            >
            • bibi1 Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:44
              co wy dzisiaj z tym ICH TROJE?
              tylko nie mowcie,ze to wasi idole!
              • asica74 Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:48
                przebog! to moje zdjecie, to z linku ponizej, zarcik fotograficzny, ale usulije
                sie nauczyc jak zrobic sygnaturke z ICH TROJE - al etaka podswietlona... i nie
                mam tez dzis rozumek ulotny sad
                • karoolka Re: a ja wam powiem... 25.12.04, 20:50
                  <http://www.pszczolkoweskarby.com.pl>karteczki
                  • karoolka psia mac! 25.12.04, 20:51
                    wk.. siem... nie wiem jak to zrobic! u mnie na stronie to dziala!!!
    • karoolka proba 25.12.04, 20:43
      www.onet.pl
    • karoolka proba II 25.12.04, 20:44
      <a href://www.pszczolkoweskarby.com.pl>Pszczółkowe Skarby
    • karoolka proba III 25.12.04, 20:46
      <A HREF="http://www.pszczolkoweskarby.com.pl">najpiekiekniejsze kartki
      swiata</a>
      • karoolka Re: proba III 25.12.04, 20:46
        <A HREF="http://www.studiokwadrat.com.pl"><www.studiokwadrat.com.pl>
    • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 00:47
      AKTYWNY LINK Z OPISEM ZAMIAST ADRESU

      Aby otrzymać link z opisem (słowo, zdanie), należy zastosować następującą
      składnię:
      <a href="HTTP://www.gazeta.pl">Aktywny link do Gazeta.pl</a>
      Po znaczniku </a> należy wstawić znak końca linii (enter) lub spację.

      Po wpisaniu HTTP małymi literami otrzymamy:
      Aktywny link do Gazeta.pl

      Jeśli chcemy, aby po kliknięciu strona otworzyła się w nowym oknie, musimy
      dodać w odpowiednim miejscu target="_blank". Przykład:
      <a href="HTTP://www.gazeta.pl"target="_blank">Aktywny link do Gazeta.pl
      otwierany w nowym oknie</a>

      Teraz oczywiście po wpisaniu HTTP małymi literami otrzymamy:
      Aktywny link do Gazeta.pl otwierany w nowym oknie

      to to testuje!
      • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 00:50
        ICH TROJE juz jest!


        <a href=HTTP://www.plfoto.com/zdjecie.php?picture=527522">ICH TROJE</a>
      • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 00:54
        nie wyszlo cholercia!

        Ich troje

        ICH TROJE juz jest!
        • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 00:57
          znow testing
          • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:00
            zaraz zwariuje
            • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:06
              a jak sie to wstawia do syganturki... mopsik sie poddal sad
              • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:09
                Mopsik nadal walczy smile
                • tamsin Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:11
                  o to chodzi?

                  ICH TROJE JUZ JEST
                  • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:14
                    NO I JAK TY to zrobilas ? (tu sie leja lzy....)
                    • tamsin Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:17
                      Asica, nakliknij na moj poprzedni post "odpowiedz cytujac" i zobaczysz kod,
                      wtedy tylko wystraczy cut and paste i wpisz do sygnaturki na wieki smile
                      • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:21
                        proba mikrofonu po raz stopiecdziesiatyosmy
                        • tamsin Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:23
                          chyba proba mikrofonu udana? warto to oblac czyms zanim sie swieta skoncza wink)
                          • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:28
                            Tamsin, ja to zdrowo (chyba bardziej niezdrowo) objadlam... i zastanawiam sie
                            jak tu sie dowlec do lozka.

                            Ale ze mnie mops! chyba naduzyje wladzy i wytna watek.... albo i nie. CZLOWIEK
                            NIE JEST TAKI COBY SIE NIE POSMIAL! co nie?
                            • tamsin Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:34
                              w swieta wszyscy sie smieja, albo z przejedzenia albo z powodu fajnych
                              prezentow...ja jadlam dzisiaj tylko brunch i czuje sie jakbym polknela jakis
                              kamien, to juz trzeci dzien takie wielkie jedzenie u mnie w domu, moj zoladek
                              nie wytrzymuje..ide ogladac "manchurian candidate" to wersje z Denzelem
                              Washington, moze bedzie OK, nigdzie dzisiaj nie mozna sie ruszyc bo snieg
                              wali smile
                      • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:22
                        Tamsin, JESTES WIELKA! mopsik klania sie w pas i dziekuje!

                        ps. strasznie boli mnie brzuch, ale to chyba normalne jak sie zje 5
                        stroopwaffelfs? a oni sie tu ze mnie smieja...
                  • tamsin Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:15
                    czy moze ma byc tak?
                    ICH TROJE juz jest!
                    • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:16
                      moze byc tylko ICH TROJE

                      jak sie to wkleja do sygnaturki?
                • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 01:12

    • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 12:43
      ze jestescie Wielkie chociaz z przejedzenia nawet wam sie opijanie nie udalo smile
      Coz za wspaniala wspolpraca, towarzyszki !
      Partia jest z was dumna!
      • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 14:19
        i jeszcze wam powiem, ze dokonalam samowolki, bo mi sie dzisiaj koniecznie
        chcialo czegos dokonac.

        Od wczoraj probujemy sie doliczyc znajomych spedzajacych swieta w Tajlandii.
        Niestety nie wszyscy wroca z wakacji sad
        Malo brakowalo, a sami tez bysmy tam wyladowali. Praca nas uratowala od
        strasznej przygody.
        • ulkaa Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 15:01
          Asiu, w takiej sytuacji trudno powiedziec cos madrego.
          Bardzo Ci wspolczuje a takze rodzinom Twoich znajomych.
          Pozdrawiam serdecznie
          • ulkaa Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 15:11
            Przez caly czas wydaje mi sie, ze ktos na naszym forum pisal,
            ze jedzie na swieta do Tajlandii.
            Mam nadzieje, ze tylko mi sie tak wydaje...
            Zdjecia w onecie sa przerazajace:
            info.onet.pl/17728,0,1,1,galeria.html
          • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 15:17
            Dzieki Ulkaa,
            oblicza sie sie 20-30 tysiecy Szwedow wyjechalo do slonca w tamte rejony.
            Kazdy prawie kogos zna i teraz sie martwi.
            Teraz jest konferencja prasowa i oglaszaja liste zaginionych.
            • bibi1 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 15:47
              niezle Ci szlo Asiczek z tym ICH TROJE
              smile))
              zawsze mozesz zwalic wine na komputer,
              no przeciez nie robilas tego linku przy swoim!

              no i juz
              • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 16:32
                Dzielny ten nasz Jarzabek, lzy sie polaly, ale sie poddal.
                A watku skasowac nie wolno. Niech bedzie na nauke dla nastepnych pokolen smile))
            • asica74 Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 17:05
              moi znajomi tam pojechali, wiec zbladlam jak sie dowiedzilam. W dodatku oni
              pojechali w ciemno na miejsu mieli zdecydowac, gdzie wyrusza dalej.

              Ale oni byli w jakims rejonie, gdzie nawet nie slyszali, ze cos sie stalo. Moj
              Boze, co mozna wiecej czuc, jak bezsilnosc?
              • asia.sthm Re: a ja wam powiem... 27.12.04, 17:38
                Od nas najwiecej rodzin zalapalo sie na Phuket. Historie sa tak przerazajace,
                ze nawet nie mozna sobie wyobrazic. Na Sri Lance jest jeszcze gorzej.
                Czartery leca tam puste i zabieraja poszkodowanych.Jeden samolot juz wrocil,
                dzis wyladuje nastepny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka