asica74
25.12.04, 19:59
ze jest taka opcja w MOJE FORUM, ze jak sie klika na watek to sie od razu
otwieraja wszystkie wypowiedzi! Odkrylam to niedawno i jakze ulatwoa to zycie!
A teraz mam pytanie: jak sie robi link, ale by wygladal, tak na przyklad:
moje najnowsze zdjecie - no i bylo to wlasnie na czerwowno? Wie ktos? Oswieci
mnie ktos>
Zgorydziekujem....