24.04.10, 10:36
Konwój wojskowy, bardzo spektakularnie przejechał dzisiaj rano ulicą
11 listopada.
Obserwuj wątek
    • Gość: haski Re: Konwój IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.10, 11:21
      www.walbrzych.info/pl/wiadomosci,News,11603,foto:_przejazd_pojazdow_wojskowych_przez_miasto.html
    • Gość: arno Re: Konwój IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.10, 11:51
      gornik gra z głogowem
      • Gość: ... Re: Konwój IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.04.10, 19:28
        żandarmeria po to, żeby chłopcy nie uciekli z ćwiczeń i wykładów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka