aza-rg 24.04.10, 10:36 Konwój wojskowy, bardzo spektakularnie przejechał dzisiaj rano ulicą 11 listopada. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: haski Re: Konwój IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.10, 11:21 www.walbrzych.info/pl/wiadomosci,News,11603,foto:_przejazd_pojazdow_wojskowych_przez_miasto.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arno Re: Konwój IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.04.10, 11:51 gornik gra z głogowem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Konwój IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.04.10, 19:28 żandarmeria po to, żeby chłopcy nie uciekli z ćwiczeń i wykładów Odpowiedz Link Zgłoś