Gość: olo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 11:24 Kto był to wie jaka super impreza dla innych link warty do zobaczenia z TV Kamienna Góra www.youtube.com/watch?v=-Qdw9y5k0Vc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sandman Re: Castle Party 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 19:23 Byłem to wiem jedna z lepszych imprez w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: got Re: Castle Party 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 20:02 Sporo fajnych fotek z tego festiwalu oto link do niego alternation.pl/castle_party_2010,id,231,festiwale.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i ja Re: Castle Party 2010 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.08.10, 20:38 Szkoda tylko, że z roku na rok coraz więcej lansu a minimum właściwej treści. I ta cena.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sar Re: Castle Party 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.10, 17:36 zajebista impreza lepsza niż ta na warszawce przed krzyżem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarna Re: Castle Party 2010 IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.08.10, 15:07 Bardzo fajna impreza ;o))) Odpowiedz Link Zgłoś