Dodaj do ulubionych

Castle Party 2010

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 11:24
Kto był to wie jaka super impreza dla innych link warty do zobaczenia z TV
Kamienna Góra www.youtube.com/watch?v=-Qdw9y5k0Vc
Obserwuj wątek
    • Gość: sandman Re: Castle Party 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 19:23
      Byłem to wiem jedna z lepszych imprez w Europie.
    • Gość: got Re: Castle Party 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 20:02
      Sporo fajnych fotek z tego festiwalu oto link do niego
      alternation.pl/castle_party_2010,id,231,festiwale.html
      • Gość: i ja Re: Castle Party 2010 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.08.10, 20:38
        Szkoda tylko, że z roku na rok coraz więcej lansu a minimum właściwej treści. I ta cena..
    • Gość: sar Re: Castle Party 2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.10, 17:36
      zajebista impreza lepsza niż ta na warszawce przed krzyżem
      • Gość: czarna Re: Castle Party 2010 IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.08.10, 15:07
        Bardzo fajna impreza ;o)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka