Dodaj do ulubionych

Maciej Jabłoński

14.09.05, 23:51
Witam, jest mi niezmiernie miło zaprosić do obejrzenia prezentacji

www.mjkariera.jelenia.pl/
Obserwuj wątek
      • tigi21 Re: Maciej Jabłoński 15.09.05, 22:53
        queenfan1 dawno nie gościł na forum i zaczął " z grubej rury".Czyżby drażnił go
        fakt, że w naszej małej miejscowości są ludzie, którzy świadomie dążą do
        obranego przez siebie celu? to dobrze, że są ludzie, którym chce się działać na
        rzecz innych. Mogą to osiągnąc dzięki swojej pracy i wytrwałości. Nie mozna
        podejrzewać każdego, że "robi coś pod publikę". Władza powinna być w młodych
        rękach i trzeźwych umysłach- w Piechowicach aż się o to prosi.
    • mjpiechowice Re: Maciej Jabłoński 15.09.05, 21:46
      Cóż za gorycz przemawia, ale to tak jest, jak do Kolegium nie przyjmą świadectwa ze zbyt niską średnią… uraz pozostaje ;-)

A poważnie

Co do Piechowic powołam się tutaj na osobę mojego wujka A. Fiedoruka, który przez wiele lat sprawował władzę w naszym mieście, gdzie za jego czasów Piechowice uzyskały prawa miejskie i jako miasteczko zdobywało tytuły Mistrza Gospodarności. Mam moralny obowiązek nie stać obok spraw dotyczących naszego miasta, w którym mieszkam i w który będzie dorastać moja córka. Trochę widziałem świata i moim marzeniem jest mieszkać w mieście wysokich standardów, przyjaznym dla swoich mieszkańców, mieście czystym, estetycznym i bezpiecznym, gdzie społeczność będzie epatować przyjaźnią wokół siebie. Wszystko, co robię do tej pory, to stać się skutecznym menadżerem tak, aby doświadczeniem, pomysłami i siłą przebicia pchnąć rozwój Piechowic na odpowiednie tory.
        • megga7 Re: Maciej Jabłoński 16.09.05, 09:38
          queenfan1 czasami nalatywałeś na inferno_ma ale czytam,że na niego
          zagłosujesz,miły gest z twojej strony,gratuluje dostania się na uniwerek do
          wrocka,skończyłeś lo w cieplicach?
          Myslę,że pan Maciek tez znajdzie sporo zwolenników w Piechowicach,strona
          zrobiona profesjonalnie,plakat też,pora aby piechowice zagłosowały na człowieka
          sobie znanego a nie jak zwykle na polityka,który nie jest stąd.
          • queenfan1 Re: Maciej Jabłoński 16.09.05, 14:00
            *** jak mu bedzie dobrze z oczu patrzylo to zaglosuje
            *** tak skończyłem Norwida ale niepowiem żebysmy byli konkurencyjni z Wrocekiem
            - ilość niedostań sie na kilka uczelni we Wrocku jest ogromna wiec latwij sie
            dostac gdzieindziej - dodam ze jestem na chemii z 2 rekrutacji jak 85% tych co
            szli na Wrocławskie uczelnie
            • inferno_m Re: Maciej Jabłoński 18.09.05, 21:05
              Witam

Może na początek mała uwaga, "Sejm" piszemy z dużej litery.

Jak wnioskuję z Pańskiej strony internetowej, jest Pan człowiekiem sukcesu i
              wysokich kwalifikacji, więc jak to się stało, że do tej pory Pan nic nie zrobił
              dla Piechowic? Nie było chęci czy motywacji?
              • redooktor Re: Maciej Jabłoński 18.09.05, 21:34
                Na sesjach Rady Miasta nie widywałem.
                Żadnych akcji poza wyborczymi nie widziałem.
                Pytałem się, w stowarzyszeniu nie działa.
                Ale jak zostanie posłem to.......
                Aha! Z tymi wyborami to była jakaś afera.
                • mjpiechowice Re: Maciej Jabłoński 18.09.05, 23:28
                  > Na sesjach Rady Miasta nie widywałem. - 1 Nie jestem radnym, 2 w tym czasie pracuję

> Żadnych akcji poza wyborczymi nie widziałem - trudno, ale cieszę się, że te wyborcze Pan dostrzegł, to znaczy, że były trafione. Dobrze rokuje to na przyszłość :-)

> Pytałem się, w stowarzyszeniu nie działa. - A w którym Pan pytał?

> Ale jak zostanie posłem to.......Bardzo chciałbym pracować w komisji zdrowia. Znam bardzo dobrze sytuacje w służbie zdrowia, i znam standardy jak powinno wyglądać. Mam w tej kwestii duży niepokój, kiedy widzę przeciętnego pacjenta zawikłanego w system, który nie może dostać się do specjalistów czy otrzymać skierowania na ważne badanie itp.

> Aha! Z tymi wyborami to była jakaś afera. - ???

• wyborca1 Re: Maciej Jabłoński 19.09.05, 00:28
                    Czytając to co pan pisze to wnioskuje że kampanie traktuje pan jako konkurs kto zrobi ładniejszy plakat, prezentacje itp. Ale to chyba nie o to chodzi żeby wybierać tylko ludzi którzy mają więcej pieniędzy i więcej naprodukują reklamówek na których jak się poźniej okazuje zamieszczają same kłamstwa!
                    Co z tego będą miały Piechowice i jego mieszkancy jak pan bedzie w Sejmie?Skoro tak poważnie pan traktuje swoich wyborców to dlaczego nie prezentuje pan jakiś konkretów, bo przecież wybory do Sejmu i Senatu to nie konkurs piękności.
                    "Dlaczego zakłada Pan, że nic?"Te słowa kieruje pan do Inferno_m, dlaczego się pan dziwi że pytał o to?Ja też mam takie wątpliwości,przecież na swoich plakatach i prezentacji o niczym pan nie wspomina co mogłoby wskazywać na jakąkolwiek pana aktywność?
                    Wiele się teraz mówi o łamaniu prawa w Polsce, więc od kandydata do Sejmu powinno się wymagać aby to prawo przestrzegał, a tu co widzę:plakaty poklejone dosłownie wszędzie, a powinien pan wiedzieć gdzie można umieszczać swoje plakaty, a gdzie jest to zabronione.Na koniec chciałbym jeszcze dodać że tym pytaniem ( do redooktora), w którym stowarzyszeniu pan pytał? wykazał się pan kompletną nieznajomością realiów piechowickiej społeczności! co jednoznacznie dyskwalifikuje pana jako reprezentanta Piechowic w Sejmie.
                    • mjpiechowice Re: Maciej Jabłoński 19.09.05, 14:02
                      Szanowny Panie Wyborco 1, bardzo dziękuję za głos jest mi niezwykle przyjemnie, że moja osoba stała się dla Pana interesująca.

Ale kilka sprostowań do troszeczkę tendencyjnego listu, którego tłumaczę w ten sposób, że się nie znamy, a w naturze mamy wpisaną ostrożność i nieufność do nowych ludzi.

Źle Pan wyciągną wnioski odnośnie kampanii szkoda, że nie rozwiną pan tego, itp.(np. darmowe badanie cholesterolu dla Piechowiczan, i tu wielkie dzięki za pomoc ze strony Piechowickich Praktyk Lek. Rodzinnego, czy pomoc w Dożynkach). Tylko wziął Pan ten typowo marketingowy aspekt. Który jest niewątpliwie ważny w życiu Polityków obok czysto merytorycznego. Co do pieniędzy to cytuje Pan czysty slogan, że mam na to pieniądze uważam za atut, wymiar tego, że nie traktuje sprawy przypadkowo, bo nie dostałem ich w prezencie tylko sam na nie ciężko zapracowałem.

Pyta Pan o korzyści dla społeczności Piechowickiej z tytułu mojego bycia w Sejmie. Praca w Sejmie to praca w komisjach, tu się określiłem, moja wizja władz samorządowych to maksymalizowanie ich decyzyjności. To pytanie tak naprawdę na kampanie za rok. Pomijam jasny fakt, że jako Poseł jestem do usług na wszelkie inicjatywy płynące z miasta i pomoc w ich realizacji, czy informacji o tym gdzie i jak może miasto skorzystać mając dostęp do informacji na poziomie sprawowanej funkcji.

P.S.
                      Ja wiem, o co najmniej dwóch zarejestrowanych stowarzyszeniach w Piechowicach, pozwoliłem sobie w tym miejscu na małą dokuczliwość, żeby Pan redooktor to doprecyzował.

Łącze pozdrowienia

m

wyborca1 napisała:

> Czytając to co pan pisze to wnioskuje że kampanie traktuje pan jako konkurs kto
                      > zrobi ładniejszy plakat, prezentacje itp. Ale to chyba nie o to chodzi żeby wy
                      > bierać tylko ludzi którzy mają więcej pieniędzy i więcej naprodukują reklamówek
                      > na których jak się poźniej okazuje zamieszczają same kłamstwa!
                      > Co z tego będą miały Piechowice i jego mieszkancy jak pan bedzie w Sejmie?Skoro
                      > tak poważnie pan traktuje swoich wyborców to dlaczego nie prezentuje pan jakiś
                      > konkretów, bo przecież wybory do Sejmu i Senatu to nie konkurs piękności.
                      > "Dlaczego zakłada Pan, że nic?"Te słowa kieruje pan do Inferno_m, dlaczego się
                      > pan dziwi że pytał o to?Ja też mam takie wątpliwości,przecież na swoich plakata
                      > ch i prezentacji o niczym pan nie wspomina co mogłoby wskazywać na jakąkolwiek
                      > pana aktywność?
                      > Wiele się teraz mówi o łamaniu prawa w Polsce, więc od kandydata do Sejmu powin
                      > no się wymagać aby to prawo przestrzegał, a tu co widzę:plakaty poklejone dosło
                      > wnie wszędzie, a powinien pan wiedzieć gdzie można umieszczać swoje plakaty, a
                      > gdzie jest to zabronione.Na koniec chciałbym jeszcze dodać że tym pytaniem ( do
                      > redooktora), w którym stowarzyszeniu pan pytał? wykazał się pan kompletną niez
                      > najomością realiów piechowickiej społeczności! co jednoznacznie dyskwalifikuje
                      > pana jako reprezentanta Piechowic w Sejmie.
              • mjpiechowice Re: Maciej Jabłoński 18.09.05, 22:55
                Witam

Dziękuje za zwrócenie uwagi już się poprawiam.

Co do pytania to trudno mi dyskutować ja z kolei nic nie wiem o Panu. (pomijam komentarze)
                -Co Pan sobą reprezentuje.
                -Co Pan takiego namacalnego zrobił dla Piechowic.
                Dostając możliwość kandydowania od swojej partii to, co zrobił Pan w swojej kampanii spektakularnego dla mieszkańców Piechowic w tym wyjątkowym okresie gdzie jest na to czas i można wykazać się swoja kreatywnością.

jak to się stało, że do tej pory Pan nic nie zrobił
                dla Piechowic? Nie było chęci czy motywacji?

Dlaczego zakłada Pan, że nic?

Tak czy siak, mam wielką ochotę Pana poznać i porozmawiać, ale zostawiam tą przyjemność na - powyborach, tak żeby relacji nie mąciła gorączka przedwyborcza
                :-)

• queenfan1 Wybory 19.09.05, 16:13
                    Po wyborach to my będziemy mieć niezły Disneyland w kraju - władza w rękach
                    Kaczora i Donalda ...na dodatek tylko dla bogatych - obaj panowie będą się
                    puszyć w polityce zagranicznej bo ich znajomośc języków obcych chyba jest
                    minimalna jesli nie zerowa
                  • pie-wice Re: Maciej Jabłoński 19.09.05, 18:16
                    A jednak pomacałeś loonapark,bo skądbyś wiedział,że to jest własnie to?
                    I na dodatek wdepnąłeś!Czuć to po twoich wpisach na forum.
                    No cóż, sama narzuciłaś taki styl...
              • yeykoo Re: Maciej Jabłoński 19.09.05, 21:25
                > Może na początek mała uwaga, "Sejm" piszemy z dużej litery.

nie ma 'dużych' liter :)
                'Sejm Rzeczypospolitej Polskiej' piszemy z _wielkiej_ litery
                'sejm' zawsze z małej
                so.pwn.pl/slowo.php?co=sejm
                sjp.pwn.pl/haslo.php?id=56035
      • mbele Re: Maciej Jabłoński 20.09.05, 21:58
        czy ten Pana Wujek pan Fiodoruk to przypadkiem nie wslawil sie zburzeniem
        kosciola ewangelickiego w Piechowicach ?? Dla tych ktorzy nie wiedza przypomne
        ze kosciol stal w miejscu dzisiejszego parku kolo szkoly jedynki!!!
        Kosciol byl w idealnym stanie. Budynek juz przed wojna zaliczany byl przez
        konserwatora zabytkow prowincji slaskiej do najbardziej wartosciowych zabytkow
        sztuki sakralnej na slasku.

panie Jablonski wychwalanie sie wujkiem "utrwalaczem wladzy ludowej" nie
        przysporzy Panu zwolennikow.

z wyrazami uszanowania

wyborca
          • mbele Re: Maciej Jabłoński 20.09.05, 22:07
            nie ukrywalbym ale zeby sie nim chwalic ...

moze on i mial jakies zaslugi... moze te piekne bloki wybudowal w centrum
            piechowic a moze hotele robotnicze malowniczo wpisujace sie w klimat i
            architekture gorzynca moze moze moze :)))
            • siara_siazewski Re: Maciej Jabłoński 21.09.05, 16:05
              Panie mbele,uważam że Pan Fiodoruk nie powinien stanowic przedmiotu tutejszych
              dyskusji,to po 1.a po 2 zadrwił Pan z mieszkanców jednego i drugiego osiedla
              wysmiewając ich domy.jednym słowem wykazał się Pan nietaktem.A fakty są
              takie,że oba osiedla stoja i ludzie mają gdzie mieszkać!Lepiej jest DAĆ ludziom
              dach nad głową,niż OBIECAĆ każdemu domek jednorodzinny..

serdecznie pozdrawiam!
    • babyfacekillerjg Re: Maciej Jabłoński 26.09.05, 18:40
      Panie Macieju, wydaje mi sie ze czytelnikom forum nalezy sie w szczegolnosci od
      kandydata na posłą reprezentującego tak zakłamaną partię, która teraz stara się
      nałożyć maskę i promować sie przez nowe twarze w SLD troszkę więcej uczciwości
      niż Pan prezentuje na swojej stronie. Zacznijmy od tego, że przede wszystkim
      powinen się nam wyświetlic na początku gmach Kolegium Karkonoskiego, a nie UW
      (mniejsza z tym czy w swej dawnej okazalosci czy w nowej postaci stricte
      koszary wosjkowe;), a byc może pozniej na jakims zdjatku budynek UW. Bo
      przeciez zasadniczo Pan studiował na Kolegium Karkonoskim, i czyżby wstydził
      sie Pan pokazać go najpierw, tuszując pięknym gmachem UW. Szkoda równiez ze na
      zdjeciu w Parlamencie Europejskim bodajże brak publiki, co sugeruje ze jak
      kazdy zwykły człowiek wszedł Pan sobie jako turysta na mównice i pstryknął
      fotke. Nie ma sie czym chwalic. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka