Gość: Buu, ha,ha,ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 18:39 Doszedł do wniosku, że Wałbrzychem już rządzą jakieś luje z ulicy i wyrzucił wątek "poszukiwany informator" na stronę "KTO NAMI RZĄDZI" . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hehehe Re: Adminowi kompletnie odbiło IP: 78.9.129.* 06.11.10, 18:51 admin ma ten komfort ,ze ma wszystkich w dupie----na samym koncu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamiętliwy Re: Adminowi kompletnie odbiło IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.11.10, 23:03 według jakich kryteriów administrator rozdziela wątki czy według takich samych jakimi kierował się michnik krytykując stana tymińskiego a tyle się pisze w gazecie na temat zwykłej dziennikarskiej przyzwoitości o uczciwości w obecnych okolicznościach nawet nie warto wspominać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: Adminowi kompletnie odbiło IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.11.10, 00:31 trzeba się poważnie zastanowić czy branie udziału w tej szopce pt. gazeta.pl forum w ogóle ma sens Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Adminowi kompletnie odbiło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 09:24 Ja postrzegam „admina” jako emocjonalnie niezrównoważonego osobnika, obarczonego traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa i miernymi wynikami w szkole podstawowej, który kompleksy nabyte w dzieciństwie rozładowuje teraz za pomocą możliwości wycinania wypowiedzi nie pasujących do jego światopoglądu. Ot, taki internetowy Robert Radczak. Odpowiedz Link Zgłoś