Dodaj do ulubionych

Ręce precz od Szełemeja

IP: *.xdsl.centertel.pl 03.08.11, 19:09
Cezary Sokół, szef struktur Stronnictwa Demokratycznego na Dolnym Śląsku pyta otwarcie Romana Szełemeja o to, kto finansuje jego kampanię wyborczą oraz apeluje o jego wycofanie się z wyborów prezydenckich

Pan Roman Szełemej
p.o Prezydenta Miasta Wałbrzycha




Szanowny Panie,

Od kilku miesięcy mieszkańcy Wałbrzycha dowiadują się o kolejnych aferach, których źródłem jest środowisko wałbrzyskiej platformy. Kupowanie głosów, wyprowadzanie pieniędzy z miejskich spółek, szantaże, imprezy dla polityków z naszych podatków. Pan w dalszym ciągu w tej sprawie milczy zasłaniając się kampanią fair play. Kampania fair play to przed wszystkim transparentność- przejrzystość jej finansów. Dlatego też proszę Pana o upublicznienie informacji, kto tak naprawdę finansuje Pańską kampanię, kto dokonał na nią wpłat i kto ją prowadzi?
Oczywiście może Pan dalej milczeć i chwalić się kolejnymi „sukcesami” wyborczymi. Pieniędzmi na inwestycje, których nie było przez osiem lat rządów Pana kolegów z platformy.

Dzisiaj w cudowny sposób na finiszu kampanii, w czasie, gdy cała Polska mówi o nielegalnym finansowaniu Pana zaplecza politycznego. Pan ogłasza, że koledzy z platformy jednak zainwestują w infrastrukturę wałbrzyską. Te same osoby, które prowadziły kampanię Kruczkowskiego dzisiaj prowadzą Pańską, Nie przeszkadza to Panu ?
To Pan obiecuje inwestycje drogowe, „sprząta” Wałbrzych, otwiera Aleję Zdrowia, czy badając klientów suprmarketu liczy tak naprawdę głosy swoje i platformy, bo trudno mi uwierzyć, że chodzi tu o cokolwiek innego. Szkoda, że nie zrobił tego Pana kolega Piotr Kruczkowski przez osiem lat, Pan mógł mu w tym również pomóc, tak jak pomagał mu w ostatniej kampanii.

Na pracę dla Wałbrzyszan był czas, osiem straconych lat. W tym czasie dziesiątki tysięcy mieszkańców, opuściło Wałbrzych, miliony zostały wydane na kampanię platformy, kupiono tysiące głosów i kilkadziesiąt osób z zarzutami tłumaczy się w prokuraturze, sam już nie wiem które śledztwo wyjaśniające toczy się i wyjaśnia co się stało z naszymi podatkami.

Pan dzisiaj po raz kolejny z naszych podatków ogłasza sukces, czy nie jest Panu za to po prostu zwyczajnie wstyd? Bo mi jest, że partia, która w nazwie ma „Obywatelska” dzisiaj ma tyle wspólnego z obywatelami co kiedyś Milicja Obywatelska i jedyne co to próbuje to „kupić głosy” Wałbrzyszan tym razem z naszych podatków Pana rekami.

Apeluję do Pana żeby wycofał się z tej kampanii i pozostawił po sobie przynajmniej dobre wrażenie, że Pana obietnica kampanii fair play to nie były puste słowa.
Dzisiaj Wałbrzyszanie czekają na spokój i pracę, mają dość obietnic, którymi się przykrywa kolejną aferę. Na serce dla Wałbrzycha już był czas i on minął.
Z poważaniem
Cezary Sokół
Stronnictwo Demokratyczne
Obserwuj wątek
    • Gość: poeta Re: Ręce precz od Szełemeja IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.08.11, 19:21
      Gdy Czarek opróżnia barek
      Z Sokoła się robi ...kanarek
      • Gość: Pogromca PO Szełemej=Kruczkowski=Chlebowski=Ludwiczuk=Mrzygłoc IP: *.torservers.net 03.08.11, 22:30
        Na początek przypominam, że na to szły pieniądze ze spółek:
        forum.gazeta.pl/forum/w,168,127614540,,Rece_precz_od_Szelemeja.html?v=2
        Pan Sokół dał Szełemejowi szansę na wycofanie, tym samym na zachowanie swojego dobrego imienia. Niestety z tej szansy ten pan nie zamierza skorzystać, ponieważ jest chory na władzę a być może jest w tym bagnie umoczony jeszcze więcej niż się nam wydaje.
        Proszę zobaczyć, że on jest tylko egzekutorem i nie ma Wałbrzyszanom nic do zaproponowania. Parafrazując jego dobrego kolesia tj. Krukoszenkę jestem zniesmaczony tym, że Szełemej wkółko używa jednego argumentu, według niego "subtelnej różnicy", że inni tylko mówią a on to robi - a faktycznie to możliwość działania dostał z partyjnego nadania i chełpi się tym na każdym kroku. Wstyd i żenada jest jeszcze większa z tego powodu, że próbuje realizować programy innych kandydatów, bo sam nie ma nic Wałbrzyszanom do zaproponowania.
        Mam nadzieję, że Wałbrzyszanie tą przestępczą sitwę pogonią i pociągną złodziei do odpowiedzialności.
        • Gość: Pogromca PO Re: Szełemej=Kruczkowski=Chlebowski=Ludwiczuk=Mrz IP: *.torservers.net 03.08.11, 22:33
          Prawidłowy link:
          www.youtube.com/watch?v=QHlLaasVJnA
          • netstokrota Re: Szełemej=Kruczkowski=Chlebowski=Ludwiczuk=Mrz 03.08.11, 22:42
            Szełemej to kontynuacja Kruka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka