wosp kukiz

IP: *.opera-mini.net 08.01.12, 23:34
Witam jak w temacie kukiz muzycznie dał czadu i jeszcze troche pomarudził o tym szczytnym celu co o tym sadzicie
    • Gość: ! Re: wosp kukiz IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.01.12, 23:48
      sadze,ze robienie wosp w galerii to debilny pomysl,no ale walbrzych ma przeciez swoja jedyna,cudowna galerie i wszystko sie musi tam odbywac....jakby nie bylo innych miejsc
      • Gość: . Re: wosp kukiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.12, 23:53
        masz w miarę spory teren, ucywilizowany, z amfiteatrem i sporym parkingiem. Do tego w miarę z dala od budynków mieszkalnych. Czego Ty chcesz więcej narzekaczu ? ;)
      • Gość: wch a co masz do galerii ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.01.12, 23:54
        co ci się nie podoba tam że było WOŚP, ja uważam że bardzo dobrze że WOŚP była w Galerii można było skorzystać z toalety i kawiarni i się ogrzać , a w Rynku tego by nie było ani na śmiesznej Piaskowej Górze.
        • Gość: wroc Re: a co masz do galerii ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.12, 00:59
          Gość portalu: wch napisał(a):

          > co ci się nie podoba tam że było WOŚP, ja uważam że bardzo dobrze że WOŚP była
          > w Galerii można było skorzystać z toalety i kawiarni i się ogrzać , a w Rynku t
          > ego by nie było ani na śmiesznej Piaskowej Górze.

          Rany, ludzie gdzie wy żyjecie skoro w rynku miasta nie ma toalety ani kawiarni?
          • anila80 Re: a co masz do galerii ? 09.01.12, 01:57
            spory parking hahahaha...o godz 16 nie bylo gdzie szpilki wcisnac
            tlumy dzieciakow "ogrzewajacych" sie i szwedajacych bez celu w srodku
            galeria HANDLOWA sluzy do robienia zakupow,ludzie zrozumcie to w koncu (do tych co w dni wolne zamiast isc na spacer wybieraja sie na przechadzke po pasazach i ogladaja wystawy)
            • Gość: walbrzych do anila80 IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.01.12, 02:15
              to że ty idziesz oglądać to nie znaczy że wszyscy oglądają , poza tym mylisz dziewczyno pojecia co do tej galerii , ale coz zacofanie nie boli
          • Gość: walbrzych do wroc IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.01.12, 02:13
            to przyjedz i otwórz restauracje i kawiarnie albo bar i będzie toaleta a ty będziesz miał zarobek , chyba ze wczesniej cie wladze wykiwaja np rosiaki
      • Gość: egon Re: wosp kukiz IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.01.12, 07:47
        ość portalu: ! napisał(a):

        > sadze,ze robienie wosp w galerii to debilny pomysl,no ale walbrzych ma przeciez
        > swoja jedyna,cudowna galerie i wszystko sie musi tam odbywac....jakby nie bylo
        > innych miejsc

        mhm, najlepiej na podzamczu lub piaskowej, nie?
    • Gość: Ulio Re: wosp kukiz IP: *.dialog.net.pl 09.01.12, 08:49
      DLA MNIE WOSP W VICTORII TO JEDNA WIELKA KOMERCYJNA PORAŻKA.
      • Gość: Ulio Re: wosp kukiz IP: *.dialog.net.pl 09.01.12, 08:50
        W Wałbrzychu jest wiele alternatywnych miejsc niż rynek, np stadion OSIR Piaskowa Góra oraz wiele placów na Podzamczu.
      • Gość: ddd Re: wosp kukiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.12, 09:46
        co znaczy komercyjna porażka? to że miasto nie wydało na organizację imprezy z której pozostają tylko góry śmieci i zdegenerowane młode "róbta co chceta".
        gdyby galeria nie miała z tego zysku to nigdy by się coś takiego nie stało na jej terenie, to firma komercyjna nastawiona na zysk a nie na charytatywne gesty.
        no i w końcu była jakaś gwiazda z pierwszej półki a nie jakieś badziewie jak w zeszłym roku
        (dla tych co mają amnezję był zespół video)
        • Gość: ddd Re: wosp kukiz IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.01.12, 11:53
          Na wośpie było bardzo mało ludzi. Dlaczego? Bo zrobili imprezę na zadupiu.
    • Gość: Dawno tak nie było Re: wosp kukiz IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.01.12, 12:12
      Dawno już tak dobrego koncertu w w-chu nie było... od czasu Esqariala i Quidama grającego "w oku" a co do gadania Kukiza o opodatkowaniu kościoła to oczywiście, że się z tym zgadzam.
      • Gość: ksiadz Re: wosp kukiz IP: *.sattom.pl 09.01.12, 15:06
        kukiz wygłaszał swoje opinie w rzesza chrześijan nie reagowała?
        Boga się nie boicie ?
        • Gość: Jupik Re: wosp kukiz IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.01.12, 15:12
          Co ty piszesz? A raczej usiłujesz pisać... zamilcz księże i jazda na kolęde kasę zbierać
    • Gość: M. Re: wosp kukiz IP: *.play-internet.pl 09.01.12, 17:08
      I jak zwykle na forum wieczne narzekanie.Co do wczorajczej WOŚP to jestem zadowolona.Miejce też niczego sobie.W zeszłym roku jak bylo w rynku i byłam z córka,to nie bylo gdzie się załatwić,ogrzać i zjeść lub wypić cos ciepłego.Przy galerii to co innego-przynajmniej lepsza toaleta,niz jakby miało byc na piaskowej-smierdzace ToiToje.A to,że przy okazji zakupy mozna było zrobić to jeszcze lepiej.Zawsze mozna skorzystać z wyprzedazowej okazji,a to co sie zaoszczędziło mozna było do puszki wrzucić;-).Kukiz rewelacja.Oby więcej takich imprez.
Inne wątki na temat:
Pełna wersja