20.01.04, 07:12
Czy ty napisalas kiedys w zyciu DWA zdania , jedno po drugim ?
Wszedzie ciebie pelno, twoich 3,4 i 5 wyrazowych burkniec - ale brak
jakiejkolwiek esencji.
Czasami mysle,ze ty jestes tu tylko po to aby 'nabijac' ilosc postow , tak
aby Legnica miala zawsze wiecej niz Golanka Dolna
Obserwuj wątek
    • aska_lca Re: aska_lca 20.01.04, 07:20
      Cos sie nie podoba??? Prosze nie czytac ("moich burkniec"). Proste- prawda?
      To jest forum, kazdy pisze co i ile chce.
      A tak na dobra sprawe to jakim Ty interesujacym postem mozesz tutaj sie
      pochwalic?

Pozdrawiam.
      • dziewiarz Re: aska_lca 21.01.04, 08:37
        aska_lca napisała:

> Cos sie nie podoba??? Prosze nie czytac ("moich burkniec"). Proste- prawda?

W twoich postach nawet nie ma co czytac !
        Brak w nich jakiekolowiek komentarza, krytyki, podsumowania lub opini

> To jest forum, kazdy pisze co i ile chce.

To sie zgadza, ale rowniez kazdy moze wyraznic swoja opinie o innych - 'Miecz
        ma dwa ostrza'
        • aska_lca Re: aska_lca 21.01.04, 13:29
          Widze za nastapila podobna sytuacja jak w zeszlym roku :( Pojawila sie osoba,
          ktorej nie podobaja sie tutaj pewne rzeczy. Kiedys bylo podobnie - zarzucano
          jednemu z uczestnikow forum, ze nabija posty. Jak sie skonczylo wszyscy
          pamietaja ;)

dziewiarz napisała:

> W twoich postach nawet nie ma co czytac !
          > Brak w nich jakiekolowiek komentarza, krytyki, podsumowania lub opini

Dziewiarz proponuje zrobic tak, jak napisal Swek. Nie wymaga to zbytniego
          wysilku a zaoszczedzi Ci nerwow przy czytaniu moich postow (jakie one by nie
          byly ale - postow).

> > To jest forum, kazdy pisze co i ile chce.
          >
          > To sie zgadza, ale rowniez kazdy moze wyraznic swoja opinie o innych -
          'Miecz
          > ma dwa ostrza'

Ciesze sie, ze zgadzasz sie ze mna co do tego, ze mozna pisac tutaj "co i ile
          sie chce". Ale moim zdaniem nie chodzi tutaj o wyrazanie opinii na temat
          innych uczestnikow forum a raczej o cos innego. Jesli kazdy tutaj wyrazalby
          opinie na temat innego uczestnika forum to nie byloby to "Forum Legnica". Nie
          nam przystaje sadzic innych, zrobi to za nas ktos inny :) Mysle, ze nie tylko
          ja tak tutaj uwazam.

p.s.
          Nie odpowiedziales mi na moje pytanie odnosnie Twoich postow :( Trudno jakos
          przezyje :)
          Jesli dalej masz jakies uwagi odnosnie mojej osoby to napisze jeszcze raz,
          (tak dla przypomnienia), ze moja skrzynka pocztowa czeka.

Pozdrawiam.
          • dziewiarz Re: aska_lca 21.01.04, 17:34
            aska_lca napisała:

> Widze za nastapila podobna sytuacja jak w zeszlym roku :( Pojawila sie
            osoba,
            > ktorej nie podobaja sie tutaj pewne rzeczy. Kiedys bylo podobnie - zarzucano
            > jednemu z uczestnikow forum, ze nabija posty. Jak sie skonczylo wszyscy
            > pamietaja ;)
            >
            > dziewiarz napisała:
            >
            > > W twoich postach nawet nie ma co czytac !
            > > Brak w nich jakiekolowiek komentarza, krytyki, podsumowania lub opini
            >
            > Dziewiarz proponuje zrobic tak, jak napisal Swek. Nie wymaga to zbytniego
            > wysilku a zaoszczedzi Ci nerwow przy czytaniu moich postow (jakie one by nie
            > byly ale - postow).
            >
            >
            > > > To jest forum, kazdy pisze co i ile chce.
            > >
            > > To sie zgadza, ale rowniez kazdy moze wyraznic swoja opinie o innych -
            > 'Miecz
            > > ma dwa ostrza'
            >
            > Ciesze sie, ze zgadzasz sie ze mna co do tego, ze mozna pisac tutaj "co i
            ile
            > sie chce". Ale moim zdaniem nie chodzi tutaj o wyrazanie opinii na temat
            > innych uczestnikow forum a raczej o cos innego. Jesli kazdy tutaj wyrazalby
            > opinie na temat innego uczestnika forum to nie byloby to "Forum Legnica".
            Nie
            > nam przystaje sadzic innych, zrobi to za nas ktos inny :) Mysle, ze nie
            tylko
            > ja tak tutaj uwazam.
            >
            > p.s.
            > Nie odpowiedziales mi na moje pytanie odnosnie Twoich postow :( Trudno jakos
            > przezyje :)
            > Jesli dalej masz jakies uwagi odnosnie mojej osoby to napisze jeszcze raz,
            > (tak dla przypomnienia), ze moja skrzynka pocztowa czeka.
            >
            >
            > Pozdrawiam.
            ----------------------------------------------------------
            widze,ze jednak potrafisz napisac wiecej niz jedno zdanie - potrzebujesz
            jednak bodzca.

ludzie burkajacy kilka wyrazow zawsze kojarza mi sie mrukami i 'wkurwionymi
            jezami' . Kazda odpowiedz trzeba od nich niemal wymusic, brak im jakiejkolwiek
            staminy.
            • aska_lca Re: aska_lca 21.01.04, 18:42
              dziewiarz napisała:

> widze,ze jednak potrafisz napisac wiecej niz jedno zdanie - potrzebujesz
              > jednak bodzca.

I tutaj sie mylisz. Nie potrzebowalam zadnego bodzca, moglam odpowiedziec na
              Twoje uwagi odnosnie mojej osoby jednym zdaniem (lub wcale tego nie robiac).
              Zrobilam inaczej- widocznie tak chcialam. Podobnie jest z innymi postami -
              proste.

> ludzie burkajacy kilka wyrazow zawsze kojarza mi sie mrukami i 'wkurwionymi
              > jezami' . Kazda odpowiedz trzeba od nich niemal wymusic, brak im
              jakiejkolwiek
              > staminy.

Czyli ja tez Ci sie tak kojarze, tak???
              Hmmm ciekawe. Mysl jak chcesz, nikt Ci tego nie zabrania:) Na forum tez pisz
              co chcesz, tylko nastepnym razem moze troche bardziej sie zastanow. Zwracasz
              uwage ze popelniamy tu literowki - Ty rowniez je tutaj popelniasz i nikt do
              tej pory nie mial Ci tego za zle. Powtarzasz rowniez watki. W tym przypadku
              rowniez nikt nie dawal negatywnych komentarzy.
              A co do Twojego komentarza na temat wypowiedzi Sweka - tutaj nie ma kolka
              rozancowego jak i kola gospodyn wiejskich, towarzystwa wzajemnej adoracji
              rowniez :)

Pozdrawiam.
    • card1 Re: aska_lca 20.01.04, 14:30
      dziewiarz napisała:

> Czy ty napisalas kiedys w zyciu DWA zdania , jedno po drugim ?
      > Wszedzie ciebie pelno, twoich 3,4 i 5 wyrazowych burkniec - ale brak
      > jakiejkolwiek esencji.
      > Czasami mysle,ze ty jestes tu tylko po to aby 'nabijac' ilosc postow , tak
      > aby Legnica miala zawsze wiecej niz Golanka Dolna

dziewiarz ty jestes kobieta? bardzo zawistną jak widac....
      Asia ma duzo postow i to mnie akurat cieszy że jest aktywna, a Ty piszą w
      2003/2004 8 postów uważasz że masz prawo recenzować innych wypowiedzi....sory
      ASIU :)
      • dziewiarz Re: aska_lca 21.01.04, 08:43
        card1 napisał:
        > Asia ma duzo postow i to mnie akurat cieszy że jest aktywna

Aktywizm byl cecha w komunizmie - gdzie liczyla sie ilosc a nie jakosc.
        Asia za Bieruta bez watpienia zdobylaby tytul "Polskiego Stachanowca"

ps. pisze sie 'sorry' , a nie sory
        • card1 Re: aska_lca 21.01.04, 19:35
          dziewiarz napisała:

> card1 napisał:
          > > Asia ma duzo postow i to mnie akurat cieszy że jest aktywna
          >
          > Aktywizm byl cecha w komunizmie - gdzie liczyla sie ilosc a nie jakosc.
          > Asia za Bieruta bez watpienia zdobylaby tytul "Polskiego Stachanowca"
          >
          > ps. pisze sie 'sorry' , a nie sory

hmm czepiasz sie
          wiesz pisze się też z polskimi literkami - jakbyś nie wiedziała to są
          litery:ąłóżźćńęś. na forum pisze się po polsku więc ??
          ja się tego nie czepiam tylko nie życzę sobie abyś mi zwracała uwagę..
          powodzenia siju ;)
    • aska_lca Re: aska_lca 20.01.04, 17:08
      dziewiarz napisała:

> Czy ty napisalas kiedys w zyciu DWA zdania , jedno po drugim ?
      > Wszedzie ciebie pelno, twoich 3,4 i 5 wyrazowych burkniec - ale brak
      > jakiejkolwiek esencji.
      > Czasami mysle,ze ty jestes tu tylko po to aby 'nabijac' ilosc postow , tak
      > aby Legnica miala zawsze wiecej niz Golanka Dolna

Dziewiarz widze, ze do tej pory nie odpisales mi na pytanie. Trudno :(
      Wiedz jedno, na forum jest cos takiego jak "Netykieta". Oczywiscie
      przestrzeganie jej nie jest obowiazkowe. Jesli chcesz mi jeszcze zwrocic
      jakas uwage - prosze bardzo. Napisz na adres gazety a na pewno Ci odpowiem.
      (Nie bede burczec bo nie jestem psem.

p.s.
      Jesli juz ktos ocenia innych, musi sie liczyc z tym, ze sam kiedys bedzie
      oceniany.
      Pamietaj o tym :)

Pozdrawiam.
        • swek1 Re: aska_lca 21.01.04, 09:38
          O widzę, że mnie wczoraj opuściła ciekawa dyskusja. A w zasadzie to nie była
          ciekawa;)
          Nie wiem, dlaczego co jakiś czas ktoś wkłada kij w nasze mrowisko. I to żeby
          jeszcze z jakimiś konkretami a jak widać chodzi o banały. To, że Asia nie chce
          pisać rozwiązłych postów to jej sprawa i nic nikomu do tego,. Jak się nie
          podoba to niech nie czyta. W opcjach może sobie ustawić formę przyjaciele lub
          odwrotnie i po kłopocie. Uwaga o byku nie jest na miejscu, to nie jest ani
          klasówka czy praca doktorska. A jak się nudzisz to czytaj wszystko i poprawiaj
          wszystkie błędy. Nie chcę być wścibski, dlatego będę kończył, bo się jeszcze
          rozkręcę.
          Pozdrawiam.
        • swek1 Re: aska_lca 21.01.04, 09:38
          O widzę, że mnie wczoraj opuściła ciekawa dyskusja. A w zasadzie to nie była
          ciekawa;)
          Nie wiem, dlaczego co jakiś czas ktoś wkłada kij w nasze mrowisko. I to żeby
          jeszcze z jakimiś konkretami a jak widać chodzi o banały. To, że Asia nie chce
          pisać rozwiązłych postów to jej sprawa i nic nikomu do tego,. Jak się nie
          podoba to niech nie czyta. W opcjach może sobie ustawić formę przyjaciele lub
          odwrotnie i po kłopocie. Uwaga o byku nie jest na miejscu, to nie jest ani
          klasówka czy praca doktorska. A jak się nudzisz to czytaj wszystko i poprawiaj
          wszystkie błędy. Nie chcę być wścibski, dlatego będę kończył, bo się jeszcze
          rozkręcę.
          Pozdrawiam.
          • dziewiarz Re: aska_lca 21.01.04, 17:27
            swek1 napisał:

> O widzę, że mnie wczoraj opuściła ciekawa dyskusja. A w zasadzie to nie była
            > ciekawa;)
            > Nie wiem, dlaczego co jakiś czas ktoś wkłada kij w nasze mrowisko. I to żeby
            > jeszcze z jakimiś konkretami a jak widać chodzi o banały. To, że Asia nie
            chce
            > pisać rozwiązłych postów to jej sprawa i nic nikomu do tego,. Jak się nie
            > podoba to niech nie czyta. W opcjach może sobie ustawić formę przyjaciele
            lub
            > odwrotnie i po kłopocie. Uwaga o byku nie jest na miejscu, to nie jest ani
            > klasówka czy praca doktorska. A jak się nudzisz to czytaj wszystko i
            poprawiaj
            > wszystkie błędy. Nie chcę być wścibski, dlatego będę kończył, bo się jeszcze
            > rozkręcę.
            > Pozdrawiam.
            -------------------------------------------------------
            ty tez nalezysz do komitetu wzajemnej adoracji ?
            • goska35 Re: aska_lca 21.01.04, 18:28
              Swek, dlaczego uważasz, że dyskusja nie była ciekawa??? Mnie tam się
              podobała !! I słusznie Dziewiarz zauwazył/ła, że chwilami to forum wygląda jak
              towarzystwo wzajemnej adoracji :) Fajnie jest, że znalazł się ktoś, kto
              wepchnął ten kij w mrowisko, a jak wiecie - mogło to trafić każdego (niegdyś
              Olus było ofiarą :P)

Pozdrawiam
              Małgośka

PS. Osobiście do nikogo, do Aśki też, nic nie mam :))
              • olus_stad Re: aska_lca 21.01.04, 19:29
                Dzisiaj jestem jakis ociezaly umyslowo, kilka watpliwosci i prosil bym o wyjasnienie:
                i) o co chodzi z kolkiem wzajemnej adoracji?
                ii) kazdy na tym forum ma swobode wypowiedzi, wiec jesli ktos chce walnac esej na piec tysiecy znakow to okej, jesli ktos chce skwitowac cos emotikonem to okej. takie jest tutaj prawo. a to czy to sie trzyma kupy to juz inna bajka, pozostawiam to kazdemu do oceny wlasnej. co Wy na to?
                iii) co do zwracania uwagi (bledy i takie tam) to wedlug mnie mozna to zrobic taktownie i grzecznie, najlepiej prywatnie (na maila np). tu sie chyba ze mna zgodzicie:)
                iv) faktem jest, ze ostatnio jakby gorzej bylo, o czym juz lekko wspomnialem w innym watku. jakies pomysly?

P{}zdrawiam

• aska_lca Re: aska_lca 21.01.04, 19:31
                goska35 napisała:

> I słusznie Dziewiarz zauwazył/ła, że chwilami to forum wygląda jak
                > towarzystwo wzajemnej adoracji :)

Gosiu czyli Ty tez nalezysz do towarzystwa wzajemnej adoracji ;)) ?
                A tak powaznie to zastanawia mnie to, ze watek ten zaczela osoba, ktora
                niezbyt czesto jest na forum :( Czyzby inni nie mieli odwagi rozpoczac takiej
                dyskusji ;)

Pozdrawiam.
            • swek1 Re: aska_lca 22.01.04, 12:50
              Jasne i będę! A dlaczego? Bo wkurza mnie to jak ktoś spadnie z nieba i wsadza
              komuś palec wskazujący do oka i mówi swoje, co myśli. A niech sobie mówi tylko
              wcześniej niech posiedzi z nami, popisze, wykaże się swoją inteligencją i
              pomysłowością a potem niech pisze, co widzi czy myśli. Inaczej bym to przyjął
              jak napisałby to ktoś ze stałych bywalców, może i bym nawet przytaknął, ale
              takiego czegoś nie zdzierżę. A skoro przeszkadzało Wam to to, dlaczego nie
              podnieśliście głosu wcześniej tylko teraz kiwacie głową? Co do adoracji to
              wybaczcie, ale forum pełne dołków, płotków, wzajemnych przepychanek to nie dla
              mnie. Na co dzień gdzie nie wejdziemy czy nie włączymy odbiornika słychać
              tylko podłość i brak zrozumienia drugiego człowieka. A może nie słyszeliście
              nic o tolerancji? Tak bardzo to przeszkadza? Mnie nie.
              Pozdrawiam.
              Sylwek.
              • aska_lca Re: aska_lca 22.01.04, 13:44
                Swek prosilam juz 2 razy, ze jesli Dziewiarz ma jakies uwagi to czekam na
                jego maila. Jak na razie cisza- nic nie doszlo. Zarzucal mi, ze pisze tak a
                nie inaczej. Pytam sie :to po co czyta(a czyta bo odpowiada na moje posty)
                dalej co ja pisze ;)

Pozdarwiam.
                • swek1 Re: aska_lca 22.01.04, 13:58
                  Ja widzę i widzę też to, że nagle zaczęłaś pisać dłuższe posty. Nie wiem, po
                  co wzięłaś sobie to do serca. Jak nie chcesz to nie pisz książki tylko wiersz
                  a i tak będzie wiadomo, co napisałaś.
                  Pozdrawiam.
                  • aska_lca Re: aska_lca 22.01.04, 14:14
                    swek1 napisał:

> Ja widzę i widzę też to, że nagle zaczęłaś pisać dłuższe posty.

Nie wiem czy zauwazyles, ze zdarzylo mi sie wczesniej tez pisac dluzsze
                    posty ;) Dziewiarz tego nie widzial. Jego sprawa ;)

>Nie wiem, po co wzięłaś sobie to do serca.

Heh... nie mam zamiaru zmieniac sie przez ta osobe !!! Uwierz mi, bede pisac
                    tak jak pisalam wczesniej:)

>Jak nie chcesz to nie pisz książki tylko wiersz
                    > a i tak będzie wiadomo, co napisałaś.

Nooo ksiazki to ja tu na pewno nie bede pisac :)

Pozdrawiam.
                    • goska35 Re: aska_lca 22.01.04, 17:07
                      Ja lubię zwięzłe odpowiedzi. Niekiedy można się tak zaplątać w przekazywaniu
                      swoich racji, że odbiorca połapać nie może :))

A swoją drogą, ciekawa jestem kto następny padnie ofiarą ... był Olek, Olek ze
                      Swekiem, była Aśka, kto następny ??

• swek1 Re: aska_lca 22.01.04, 22:27
                            aska_lca napisała:

> swek1 napisał:
                            >
                            > > Może ja - solo a nie w duecie ;)
                            > > Pozdrawiam
                            >
                            > Moze juz starczy tych wszystkich "prowokacji" ;)
                            >
                            > Pozdrawiam

Trzeba to brać na pełnym luzie, życie jest zbyt poważne, aby przejmować się
                            bzdurami ;)
                            Pozdrawiam.
                            • aska_lca Re: aska_lca 22.01.04, 22:30
                              swek1 napisał:

> Trzeba to brać na pełnym luzie, życie jest zbyt poważne, aby przejmować się
                              > bzdurami ;)

Wiem o tym, plakac z powodu pewnych postow (i osob) nie bede :)

Pozdrawiam.
                    • swek1 Re: aska_lca 22.01.04, 22:21
                      aska_lca napisała:

> swek1 napisał:
                      >
                      > > Ja widzę i widzę też to, że nagle zaczęłaś pisać dłuższe posty.
                      >
                      > Nie wiem czy zauwazyles, ze zdarzylo mi sie wczesniej tez pisac dluzsze
                      > posty ;) Dziewiarz tego nie widzial. Jego sprawa ;)
                      >
                      > >Nie wiem, po co wzięłaś sobie to do serca.
                      >
                      > Heh... nie mam zamiaru zmieniac sie przez ta osobe !!! Uwierz mi, bede pisac
                      > tak jak pisalam wczesniej:)
                      >
                      > >Jak nie chcesz to nie pisz książki tylko wiersz
                      > > a i tak będzie wiadomo, co napisałaś.
                      >
                      > Nooo ksiazki to ja tu na pewno nie bede pisac :)
                      >
                      > Pozdrawiam.

Nie wiem czy zauwazyles, ze zdarzylo mi sie wczesniej tez pisac dluzsze
                      posty ;)
                      Zauważyłem i to nie było złośliwe, tylko tak dla przekory ;)
                      Pozdrawiam.
              • dziewiarz Re: aska_lca 23.01.04, 08:02
                swek1 napisał:

> Jasne i będę! A dlaczego? Bo wkurza mnie to jak ktoś spadnie z nieba i
                wsadza
                > komuś palec wskazujący do oka i mówi swoje, co myśli.

SLYSZALES KIEDYS O TAKIM CUDAKU CO ZWIE SIE : 'WOLNOSC SLOWA I OPINI' ?

A niech sobie mówi tylko
                > wcześniej niech posiedzi z nami, popisze, wykaże się swoją inteligencją i
                > pomysłowością a potem niech pisze, co widzi czy myśli.

I CO JESZCZE ? MIALBYM NAPISAC PODANIE Z PROSBA ?

Inaczej bym to przyjął
                > jak napisałby to ktoś ze stałych bywalców, może i bym nawet przytaknął,

AHA,CZYLI CIEBIE NIE DRAZNI ANI ZAWARTOSC ANI FORMA MOJEGO POSTU ALE SAM
                FAKT,ZE KTOS 'OBCY' ODWAZYL SIE NAPISAC COS POLITYCZNIE NIEPOPRAWNEGO !
                A WIESZ Z CZYM MI SIE TO KOJARZY ? ......Z KONIEM CO PRACUJE W KOPALNI I MA NA
                OCZACH KLAPKI

ale
                > takiego czegoś nie zdzierżę. A skoro przeszkadzało Wam to to, dlaczego nie
                > podnieśliście głosu wcześniej tylko teraz kiwacie głową? Co do adoracji to
                > wybaczcie, ale forum pełne dołków, płotków, wzajemnych przepychanek to nie
                dla
                > mnie. Na co dzień gdzie nie wejdziemy czy nie włączymy odbiornika słychać
                > tylko podłość i brak zrozumienia drugiego człowieka. A może nie słyszeliście
                > nic o tolerancji? Tak bardzo to przeszkadza? Mnie nie.
                > Pozdrawiam.
                > Sylwek.

NIE ROZROZNIASZ DWOCH KONCEPTOW ; NIETOLERANCJA vs KONSTRUKTYWNA KRYTYKA

ZUPELNIE TAK SAMO JAK Z WSPOLCZESNYM ANTYSEMITYZMEM.
                W PRZESZLOSCI ANTYSEMITA BYL KTOS KTO NIE LUBIL ZYDOW.
                OBECNIE , ANTYSEMITA JEST KAZDY KOGO ZYDZI NIE LUBIA.
                • swek1 Re: aska_lca 23.01.04, 11:04
                  dziewiarz napisała:

> swek1 napisał:
                  >
                  > > Jasne i będę! A dlaczego? Bo wkurza mnie to jak ktoś spadnie z nieba i
                  > wsadza
                  > > komuś palec wskazujący do oka i mówi swoje, co myśli.
                  >
                  > SLYSZALES KIEDYS O TAKIM CUDAKU CO ZWIE SIE : 'WOLNOSC SLOWA I OPINI' ?

Wolność słowa i opinii nie ma tu nic do tego, chyba,że chodzi ci o moje słowa,
                  które napisałem a Ty chcesz je zamknąć.
                  >
                  >
                  >
                  > A niech sobie mówi tylko
                  > > wcześniej niech posiedzi z nami, popisze, wykaże się swoją inteligencją i
                  > > pomysłowością a potem niech pisze, co widzi czy myśli.
                  >
                  > I CO JESZCZE ? MIALBYM NAPISAC PODANIE Z PROSBA ?

Nie napiszę dużymi literami kto tu ma klapki. Jak coś piszesz to wcześniej
                  przeczytaj co jest napisane.

>
                  > Inaczej bym to przyjął
                  > > jak napisałby to ktoś ze stałych bywalców, może i bym nawet przytaknął,
                  >
                  > AHA,CZYLI CIEBIE NIE DRAZNI ANI ZAWARTOSC ANI FORMA MOJEGO POSTU ALE SAM
                  > FAKT,ZE KTOS 'OBCY' ODWAZYL SIE NAPISAC COS POLITYCZNIE NIEPOPRAWNEGO !
                  > A WIESZ Z CZYM MI SIE TO KOJARZY ? ......Z KONIEM CO PRACUJE W KOPALNI I MA
                  NA
                  > OCZACH KLAPKI
                  >

Powiem to tak, tylko ktoś bezczelny siada w barze przy stoliku i mówi innemu,
                  że ma krzywy zgryz i źle łyżkę trzyma.

> ale
                  > > takiego czegoś nie zdzierżę. A skoro przeszkadzało Wam to to, dlaczego nie
                  >
                  > > podnieśliście głosu wcześniej tylko teraz kiwacie głową? Co do adoracji to
                  >
                  > > wybaczcie, ale forum pełne dołków, płotków, wzajemnych przepychanek to nie
                  >
                  > dla
                  > > mnie. Na co dzień gdzie nie wejdziemy czy nie włączymy odbiornika słychać
                  > > tylko podłość i brak zrozumienia drugiego człowieka. A może nie słyszeliśc
                  > ie
                  > > nic o tolerancji? Tak bardzo to przeszkadza? Mnie nie.
                  > > Pozdrawiam.
                  > > Sylwek.
                  >
                  > NIE ROZROZNIASZ DWOCH KONCEPTOW ; NIETOLERANCJA vs KONSTRUKTYWNA KRYTYKA
                  >
                  > ZUPELNIE TAK SAMO JAK Z WSPOLCZESNYM ANTYSEMITYZMEM.
                  > W PRZESZLOSCI ANTYSEMITA BYL KTOS KTO NIE LUBIL ZYDOW.
                  > OBECNIE , ANTYSEMITA JEST KAZDY KOGO ZYDZI NIE LUBIA.

To jest nietolerancja! A żydów to zostaw w spokoju.
                  KONSTRUKTYWNA KRYTYKA? Dla Ciebie jest szyta na miarę.
                    • swek1 Re: aska_lca 23.01.04, 19:18
                      Więcej nie będzie. Ja już napisałem wszystko, co miałem na ten temat a
                      Dziewiarz i tak pisze, co innego tak jak by czytał/a inne wątki. To co
                      chciałem przekazać już napisałem. Kropka.
                      KONIEC
                        • dziewiarz aska_lca - odpowiedz na jej pytanie 24.01.04, 04:13
                          aska_lca napisała:

> Dziewiarz nie odpisal na moje pytanie, a wiec ja rowniez nie mam juz nic do
                          > napisania na ten temat.
                          >
                          > Pozdrawiam.
                          ------------------------------------------------
                          dziewiarz jest moim nickiem tylko na forum Legnica.

a jesli nie potrafisz docenic szczerej krytyki to tylko twoja sprawa.

Pamietaj tylko tyle,ze kazdy czlowiek potrzebuje szczypty zrownowazongo
                          krytycyzmu. BEZ WYJATKOW.

• aska_lca Re: aska_lca - odpowiedz na jej pytanie 24.01.04, 16:13
                            dziewiarz napisała:

> ------------------------------------------------
                            > dziewiarz jest moim nickiem tylko na forum Legnica.

No i...??? Przeciez nikt tutaj nic nie pisal na temat Twojego nicka :)

> a jesli nie potrafisz docenic szczerej krytyki to tylko twoja sprawa.

Potrafie docenic wiele rzeczy, lecz nie do konca rozumiem Twoje zachowanie. No
                            ale jak napisales, to juz moja sprawa.

> Pamietaj tylko tyle,ze kazdy czlowiek potrzebuje szczypty zrownowazongo
                            > krytycyzmu. BEZ WYJATKOW.

Owszem, pamietam o tym i Tobie tez to polecam :)

p.s.
                            Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie temat jest juz zakonczony.

Pozdrawiam.
                            • swek1 Re: aska_lca - odpowiedz na jej pytanie 24.01.04, 16:33
                              aska_lca napisała:

> dziewiarz napisała:
                              >
                              > > ------------------------------------------------
                              > > dziewiarz jest moim nickiem tylko na forum Legnica.
                              >
                              > No i...??? Przeciez nikt tutaj nic nie pisal na temat Twojego nicka :)
                              >
                              > > a jesli nie potrafisz docenic szczerej krytyki to tylko twoja sprawa.
                              >
                              > Potrafie docenic wiele rzeczy, lecz nie do konca rozumiem Twoje zachowanie.
                              No
                              > ale jak napisales, to juz moja sprawa.
                              >
                              > > Pamietaj tylko tyle,ze kazdy czlowiek potrzebuje szczypty zrownowazongo
                              > > krytycyzmu. BEZ WYJATKOW.
                              >
                              > Owszem, pamietam o tym i Tobie tez to polecam :)
                              >
                              > p.s.
                              > Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie temat jest juz zakonczony.
                              >
                              > Pozdrawiam.

Może dziewiarz nie ma pojęcia, że na forum gazety jest poczta? Ja to tak
                              rozumiem.
                              Pozdrawiam
                • card1 Re: aska_lca 23.01.04, 19:28
                  dziewiarz napisała:

> swek1 napisał:
                  >
                  > > Jasne i będę! A dlaczego? Bo wkurza mnie to jak ktoś spadnie z nieba i
                  > wsadza
                  > > komuś palec wskazujący do oka i mówi swoje, co myśli.
                  >
                  > SLYSZALES KIEDYS O TAKIM CUDAKU CO ZWIE SIE : 'WOLNOSC SLOWA I OPINI' ?
                  >
                  ...ciach

czemu nie używasz polskich liter?
                  krótka instrukcja: aby uzyskać ą naciskasz ALT i klawisz a.

w razie pytań pisz pomożemy.....
                    • card1 Re: aska_lca 23.01.04, 20:28
                      swek1 napisał:

> Ja tak nie napisałem ;)
                      > Card1 nie czepiaj się mamy wolność pisania;)
                      > Pozdrawiam

swek1 chodziło mi nie o Ciebie tylko o dziewiarz zoabcz dokładnie.
                      też uważam że mamy wolność pisania.
                      ale jako że dziewiarz zwrócił(a) uwagę że źle napisałem "sory" zamiast "sorry"
                      zwracam mu(jej) uwagę żeby jeśli zwraca innym uwagę niech pisze poprawnie w
                      swoim ojczystym(jak myślę) języku.
                      nie czepiam się na pewno Ciebie swek1:)
                      przeczytaj dokladnie
                      pozdrowienia
                      SORY za nieporozumienie
                      • swek1 Re: aska_lca 24.01.04, 12:01
                        card1 napisał:

> swek1 napisał:
                        >
                        > > Ja tak nie napisałem ;)
                        > > Card1 nie czepiaj się mamy wolność pisania;)
                        > > Pozdrawiam
                        >
                        > swek1 chodziło mi nie o Ciebie tylko o dziewiarz zoabcz dokładnie.
                        > też uważam że mamy wolność pisania.
                        > ale jako że dziewiarz zwrócił(a) uwagę że źle napisałem "sory"
                        zamiast "sorry"
                        > zwracam mu(jej) uwagę żeby jeśli zwraca innym uwagę niech pisze poprawnie w
                        > swoim ojczystym(jak myślę) języku.
                        > nie czepiam się na pewno Ciebie swek1:)
                        > przeczytaj dokladnie
                        > pozdrowienia
                        > SORY za nieporozumienie

<OK> ;)
                  • dziewiarz Re: aska_lca 24.01.04, 04:05
                    card1 napisał:

> dziewiarz napisała:
                    >
                    > > swek1 napisał:
                    > >
                    > > > Jasne i będę! A dlaczego? Bo wkurza mnie to jak ktoś spadnie z nieba
                    > i
                    > > wsadza
                    > > > komuś palec wskazujący do oka i mówi swoje, co myśli.
                    > >
                    > > SLYSZALES KIEDYS O TAKIM CUDAKU CO ZWIE SIE : 'WOLNOSC SLOWA I OPINI' ?
                    > >
                    > ...ciach
                    >
                    > czemu nie używasz polskich liter?
                    > krótka instrukcja: aby uzyskać ą naciskasz ALT i klawisz a.
                    >
                    > w razie pytań pisz pomożemy.....

------------------------------------------
                    nie mam u siebie na komputerze programu do polskich czcionek.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka