Dodaj do ulubionych

Dzień pamięci Żołnierzy wyklętych

IP: *.sattom.pl 23.02.12, 16:03
1 marca 2012 roku, po raz drugi obchodzić będziemy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. By należycie uczcić zapomnianą a bohaterską działalność antykomunistycznego podziemia w Polsce w latach 1944 - 1963, zapraszamy wszystkich, którym dobro, niezawisłość i wolność naszej Ojczyzny - Najjaśniejszej Rzeczypospolitej - nie jest obojętne, do modlitwy i zarazem do zamanifestowania swojego patriotyzmu.

16:30 Msza Święta w intencji Żołnierzy Wyklętych w parafii pw. Św. Aniołów Stróżów, a następnie po liturgii uroczysty przemarsz pod Pomnik Niepodległości gdzie zostaną złożone kwiaty.

Weź ze sobą Flagę Narodową!
Obserwuj wątek
    • Gość: antifa Stop faszyzmowi IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.02.12, 21:01
      A wokalista faszystowskiej grupy "Legion" Tomasz Kostyła będzie? Bo ostatnio kręci się po okolicy. Jeśli tak, to dajcie znać, a antifa przyjdzie powitać faszystowskie prosię.
      • radcom Re: Stop faszyzmowi 23.02.12, 21:09
        Mam nadzieję, że się spotkamy i przekażę Ci "znak pokoju", czerwonoskóry chojraku...

        PCMD, radcom
        • Gość: żyd Re: Stop faszyzmowi IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.02.12, 21:23
          " Czerwonoskóry " powiadasz ?
          A jakiego koloru ma Twoja skóra ?
          Bo o wyznanie nie pytam, napewno Polak - Katolik.
          • radcom Re: Stop faszyzmowi 23.02.12, 21:41
            "Żyd" pisze się z dużej litery. To raz.
            Niepraktykujący. To dwa.
            Słowianin. To trzy.

            Oddanie hołdu "Żołnierzom Wyklętym" nie ma nic wspólnego z faszyzmem. W przeciwieństwie do "pokojowych" protestów antify. Tam szukałbym faszystów.

            Pozdrawiam, radcom



            • Gość: antifa Re: Stop faszyzmowi IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.02.12, 21:56
              A Kostyła to ministrant, tak? Poza tym Radcom nie fikaj, udzielasz się tu zdaje się sporo, więc pewnie jesteś w Wałbrzychu do znalezienia. Przyjdę i wypłacę lepę, po co ci to? Walić faszystów, wyklętych i niewyklętych!!!
              • Gość: on Re: Stop faszyzmowi IP: *.sattom.pl 23.02.12, 22:07
                szkoda, że po ludzku nie umiecie docenić tego, że Ci ludzie walczyli o to, abyś jeden z drugim mógł chociażby usta otworzyć na jakiś temat...
                • 57jurand Re: Stop faszyzmowi 24.02.12, 18:48
                  Znałem takiego jednego wyklętego, podporucznik Jastrząb zdaje sie z NSZ . Najlepiej wychodziło jemu i jego kompanom chlanie po wioskach a jak już byli narabani to jechali do miasteczka lać ,, wrogow,, czytaj żydow i innych odmieńców .CHwalił sie że jak wjeżdrzał na koniu do knajpy to prał kogo popadło, gdy odjeżdrzał to dziewczynie która utrzepila się jego konia przyląl Lugerem w głowę .Kiedys tak go wnerwiło jego wojsko że w czasie wymarszu z wioski wydał rozkaz zrobienia dwuszeregu a następnie wykonać opróż nienie toreb ,plecakow i kieszeń , gdy pomaszerowali dalej na drodze zostały kupki różnych kosztowności .Ilu ludzi zabił nie powiedział za swa bohaterską walke dostał 12 lat odsiadki . Dzisiaj tacy jak on robią za bohaterów , wiadomo czyja władza tego religia.
                  • chocholitan Re: Stop faszyzmowi 24.02.12, 18:57
                    > Znałem takiego jednego wyklętego, ....
                    Ty 57jurand już wypisujesz takie pierdoły..... że , a masz na ryj „ Forumowego Kutasa”.
                    • Gość: forumowy Re: Stop faszyzmowi IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.02.12, 19:09
                      To nie chocholitan. Jakaś faszystowska faja się podszywa.
                      • chocholitan Re: Stop faszyzmowi 24.02.12, 19:45
                        Żeby cię forumowy zza grubej kreski jeszcze nie wyciągnęli....
                        • 57jurand Re: Stop faszyzmowi 24.02.12, 21:15
                          chocholitan. Oto inny przykład, mam przyjaciela p. Gienka mieszka w Bielawie rodowity warszawiak oto jego historia .Jego ojciec z zawodu brukarz był działaczem PPS-u w wrześniu39 r. walczył w obronie Twierdzy Modlin w stopniu podoficera po kapitulacji wrócił do WaWy i odrazu wstapił do konspiracji p. Gienek też, pomagali ludziom w gettcie ,żywnośc i ucieczki. Walczyli w powstaniu p. Gienek jako nieletni był gońcem lub łacznikiem w trakcie wykonywania zadania naStarowce ranny w skutek nalotu na kościół. Po klęsce powstania pomagał ludności Warszawy w Pruszkowie .Po wojnie wstąpił do organizacji WiN i odbierał zrzuty amerykańskie na Dolnym Ślasku , aresztowany i torturowany na Rakowieckiej w celi śmierci przebywał18-miesięcy ogólnie odsiedział7 lat.Kolegów nigdy nie wydal nawet teraz po 60 latach zapytany przez wypierdka z IPN-u o stopnie i pseudonimy kolegów odmowił gdyż jak mi powiedział nikt go z przysiegi nie zwolnil . Ku pamięci dodam że jego siostra jako 16 -letnia sanitariuszka została smiertelnie ranna na barykadzie kiedy opatrywała rannych chłopcow leży na cmentarzu na Brudnie.Teraz pytanie kto zasługuje na szacunek niejaki Jastrzab czy p. Gienek odpowiedz sobie sam
                    • 57jurand Re: Stop faszyzmowi 24.02.12, 19:16
                      Poznałem go w latach 70- tych w czasie pracy w TECHNOZBYCIE .Był kierownikiem magazynu na Podgórzu nazwiska nie pamiętam, opowiadał więcej ale nie będę ciebie dręczył poco masz mieć dylematy moralne.
              • radcom Re: Stop faszyzmowi 23.02.12, 22:25

                Gość portalu: antifa napisał(a):

                > A Kostyła to ministrant, tak? Poza tym Radcom nie fikaj, udzielasz się tu zdaje
                > się sporo, więc pewnie jesteś w Wałbrzychu do znalezienia. Przyjdę i wypłacę l
                > epę, po co ci to? Walić faszystów, wyklętych i niewyklętych!!!

                I to właśnie są faszystowskie metody antify. Baldur von Schirach, by się nie powstydził.

                Grozisz mi? Proszę, nie rozśmieszaj mnie...

                Szkoda słów, radcom

                • Gość: ovo Re: Stop faszyzmowi IP: *.play-internet.pl 23.02.12, 23:01
                  Antifa pewnie znowu wezwie posiłki z Berlina i z Czerskiej, stąd ta buńczuczność .Ale cierpliwosci, inaczej będziemy gadać z lewakami po upadku eurokołchozu i rządów bezprawia.
                  • Gość: dm Re: Stop faszyzmowi IP: *.play-internet.pl 24.02.12, 00:00
                    Antifa jest taki jak jego organizacja = bez honoru tchórzliwy, podły i zdradziecki. Nie groź lewacki dupki bij się w pierś i nie przynoś wstydu swoim przodkom
                    • Gość: Kazik Re: Stop faszyzmowi IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.02.12, 11:00
                      I co znowu będzie zlot naziolków?
                      • Gość: antifa2 Re: Stop faszyzmowi IP: *.spnjo.uni.wroc.pl 25.02.12, 13:20
                        Naziolków będzie pewnie ze dwóch, bo ich coraz mniej. Plus parę starych bab i dziadów, może jeszcze ze dwóch miejscowych fiksatów. Oto zaplecze polskich narodowców.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka