Dodaj do ulubionych

Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata !!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 14:34
Dyska na pozegnanie lata.Ostania szansa na wakacyjna m......
Obserwuj wątek
    • Gość: bi Re: Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 15:19
      Swietna zabawa i oto chodzi.
      • Gość: Do BI. Re: Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 15:47
        BI Jestes naprawde Bi??
        • Gość: Marta Re: Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 17:55
          Dlaczego .Ja chce sie bawic.
    • Gość: Przedszkolanka Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 18:31
      Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!!
      • Gość: St Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 15:07
        Przedszkole jest dla malych dzieci a my studenciaki zegnamy lato w Archeo po za
        tym dla dziewczyn sok za darmo co powiecie na to
        • Gość: Olka Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 17:46
          Kto idzie na dyske
          • Gość: Monika Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 27.08.05, 15:35
            To pozegnianie to 27 sierpnia ??? Ile wjazd dla dziewczyn ???
            • Gość: Katia Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.05, 16:52
              5 zl ale mozna za darmo sie potulic byle nie z barmanem.
              • Gość: Steve Archeo = SPELUNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 10:32
                Archeo = SPELUNA
                • Gość: Adrian Re: Archeo = SPELUNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 14:07
                  To jest lokal studenciakow jaka spelun.Wczoraj swietnie sie bawilismy nawet
                  duzo bylo wiary.Tylko w rynku nie morzna postawic samochodu bo kradna.To
                  najwiekszy problem .Po za tym okej.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka