Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 14:34 Dyska na pozegnanie lata.Ostania szansa na wakacyjna m...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bi Re: Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 15:19 Swietna zabawa i oto chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Do BI. Re: Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 15:47 BI Jestes naprawde Bi?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Di -dzej z Wroclawia w Archeo pozegnanie lata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 17:55 Dlaczego .Ja chce sie bawic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przedszkolanka Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 18:31 Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: St Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 15:07 Przedszkole jest dla malych dzieci a my studenciaki zegnamy lato w Archeo po za tym dla dziewczyn sok za darmo co powiecie na to Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.05, 17:46 Kto idzie na dyske Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 27.08.05, 15:35 To pozegnianie to 27 sierpnia ??? Ile wjazd dla dziewczyn ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katia Re: Jak chcesz sie bawic to idz do przedszkola!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.05, 16:52 5 zl ale mozna za darmo sie potulic byle nie z barmanem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Steve Archeo = SPELUNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 10:32 Archeo = SPELUNA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adrian Re: Archeo = SPELUNA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 14:07 To jest lokal studenciakow jaka spelun.Wczoraj swietnie sie bawilismy nawet duzo bylo wiary.Tylko w rynku nie morzna postawic samochodu bo kradna.To najwiekszy problem .Po za tym okej..... Odpowiedz Link Zgłoś