Dodaj do ulubionych

SLD tu... SLD tamm... co zrobić mam ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 18:25
SLD w PO... SLD w MW.... czerowno czerwono.... to miasto ma PH
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: SLD tu... SLD tamm... co zrobić mam ? IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.11.06, 18:42
      TYLKO SAJNOG
      • Gość: ciakawski0 Sprytna gra SLD IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.11.06, 22:10
        pani Sadowska tochyba z lewicy co nie? oj zbiera sie ekipa, Ragiel, Urbanski,
        Peikert, Sadowska, brakuje mi tylko jeszcze pana Jóżefa K ale jemu to chyba
        Milosz tez cos zaproponuje ??
        Wydaje mi sie ze WM to taka przykrywka SLD zeby niby sa anty a w rzeczywistosci
        starą ekipe reaktywuja haha
        • Gość: xxx WM = SLD Reaktywacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:18
          Nic dodać, nic ująć.
          • Gość: wyborca Re: WM = SLD Reaktywacja IP: *.233.udn.pl 21.11.06, 01:24
            Ja zaglosuje na tych którzy nie bali sie pokazac z kim wspólpracuja i z kim
            chca zarzadzac Jelenia Góra. Notabene nie mieli sie czego wstydzic: Peikert,
            Sadowska to mili jeleniogórzanie - znam osobiscie i lubie chociaz nie jestem
            komuchem... a chowanie Kusiaka za uszy ma krótkie nogi. Pozdrowienia dla
            czerwonej doliny :D
            • Gość: tela Re: WM = SLD Reaktywacja IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.11.06, 09:50
              Kusiaka juz sobie wzial Obrębalski. Na wiceprezydenta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka