Gość: wyrobca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 18:25 SLD w PO... SLD w MW.... czerowno czerwono.... to miasto ma PH Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Re: SLD tu... SLD tamm... co zrobić mam ? IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.11.06, 18:42 TYLKO SAJNOG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciakawski0 Sprytna gra SLD IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.11.06, 22:10 pani Sadowska tochyba z lewicy co nie? oj zbiera sie ekipa, Ragiel, Urbanski, Peikert, Sadowska, brakuje mi tylko jeszcze pana Jóżefa K ale jemu to chyba Milosz tez cos zaproponuje ?? Wydaje mi sie ze WM to taka przykrywka SLD zeby niby sa anty a w rzeczywistosci starą ekipe reaktywuja haha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx WM = SLD Reaktywacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:18 Nic dodać, nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: WM = SLD Reaktywacja IP: *.233.udn.pl 21.11.06, 01:24 Ja zaglosuje na tych którzy nie bali sie pokazac z kim wspólpracuja i z kim chca zarzadzac Jelenia Góra. Notabene nie mieli sie czego wstydzic: Peikert, Sadowska to mili jeleniogórzanie - znam osobiscie i lubie chociaz nie jestem komuchem... a chowanie Kusiaka za uszy ma krótkie nogi. Pozdrowienia dla czerwonej doliny :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tela Re: WM = SLD Reaktywacja IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.11.06, 09:50 Kusiaka juz sobie wzial Obrębalski. Na wiceprezydenta Odpowiedz Link Zgłoś