Gość: Oddam Kotkę
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
18.02.07, 22:07
Kotka ma 5 lat. Jest chowana tylko w mieszkaniu. Jest pięknie ubarwiona,
spokojna. Załatwia się do kuwety. Nie chorowała. Posiada książeczkę zdrowia.
Muszę ją oddać ponieważ jest zazdrosna o dziecko. Nadaję się tylko do
towarzystwa samotnej osoby lub rodziny bez dzieci. Dlatego potrzebuje kogoś,
kto się nią zajmie. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia.