Gość: motofan IP: 80.50.81.* 13.07.07, 11:52 www.30minut.pl/index.php?d=3&action=play&id=29 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KrZ Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 13:10 Żal, mi gdzieś po ponad 2 minutach wywala się ten wywiad i leci od początku :/ Pozdrawiam www.szczawno.hb.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motofan Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: 80.50.81.* 13.07.07, 13:44 Mnie się nic nie wywala, przeleciałem cały wywiad do końca. Może słabe masz łącze Odpowiedz Link Zgłoś
mgnac Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie 13.07.07, 13:50 mi też wywala..:) a szkoda...bo to chyba coś ciekawego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:18 A w moim kompie to nawet się nie ładuje. Do dupy ......., po pewnie jest o czym posłuchać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motofan Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: 80.50.81.* 13.07.07, 15:04 Musisz mieć zainstalowanego w komputerze real playera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:21 A kto jechał w tym rajdzie?? I dlaczego nie słychać o nim w mediach?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KrZ Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:29 tu macie parę filmików z tego rajdu www.marathonrally.com/dresdenbreslau/index-archiv.html Pozdrawiam www.szczawno.hb.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.07.07, 17:10 a u mnie chodzi bez zarzutu, ale mam z dialogu 2 Mb Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doros Re: ??ok?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 21:29 Super czyli mozna!! w ramach jakiego klubu startował ten gość?? AK czy Błoto doktor?? gdzie mozna zassać więcej fot?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: offroad Re: ??ok?? IP: 62.87.161.* 14.07.07, 14:48 Ten gość to Marcin Szewczak, Dyrektor organizacyjny ostatniego Rajdu Hałda. Załoga jechała w ramach AK wałbrzyskiego Dużo fotek jest na : www.marathonrally.com/news/7188.0.html oraz na www.rajdy4x4.pl/rajdy/2007/drezno-wroclaw/index.php?male9 oraz na moli.pl/foto/berlin-wroclaw/ Chłopaki jechali niebieskim MANEM z logiem Wałbrzycha i reklamami firmy AMPOL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doros Re: ??ok?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.07, 15:06 www.marathonrally.com/news/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2FDSC_2432_01.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3CBODY%20style%3D% 22margin%3A%202%3B%20background%3A%20%23b18b67%3B%22% 3E&title=marathonrally.com&wrap=%3Ca%20href%3D%22javascript%3Aclose%28%29%3B%22% 3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=b0a80d6c51831db7b0a1200855e5518e tu jest fajna fota:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motofan Re: ??ok?? IP: 80.50.81.* 16.07.07, 11:34 świętny materiał i fotki. Chociaż te nakręcone z kabiny naszej załogi też niczego sobie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: 80.50.81.* 17.07.07, 14:56 UUUU ten pilot-nawigator to niezły zawodnik jest fiu fiu fiu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: motofan Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.07, 09:18 Jak komuś jeszcze rwie połączenie to tutaj jest relacja w wersji flash. Pozdrawiam www.30minut.pl/index.php?d=4&action=play&id=29 Odpowiedz Link Zgłoś