Dodaj do ulubionych

Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie

IP: 80.50.81.* 13.07.07, 11:52
www.30minut.pl/index.php?d=3&action=play&id=29
Obserwuj wątek
    • Gość: KrZ Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 13:10
      Żal,
      mi gdzieś po ponad 2 minutach wywala się ten wywiad i leci od początku :/

      Pozdrawiam
      www.szczawno.hb.pl
    • Gość: motofan Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: 80.50.81.* 13.07.07, 13:44
      Mnie się nic nie wywala, przeleciałem cały wywiad do końca. Może słabe masz
      łącze
      • mgnac Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie 13.07.07, 13:50
        mi też wywala..:)
        a szkoda...bo to chyba coś ciekawego
        • Gość: ja Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:18
          A w moim kompie to nawet się nie ładuje.
          Do dupy ......., po pewnie jest o czym posłuchać.
          • Gość: motofan Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: 80.50.81.* 13.07.07, 15:04
            Musisz mieć zainstalowanego w komputerze real playera
    • Gość: ja Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:21
      A kto jechał w tym rajdzie?? I dlaczego nie słychać o nim w mediach??
    • Gość: KrZ Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.07, 14:29
      tu macie parę filmików z tego rajdu
      www.marathonrally.com/dresdenbreslau/index-archiv.html
      Pozdrawiam
      www.szczawno.hb.pl
    • Gość: a Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.07.07, 17:10
      a u mnie chodzi bez zarzutu, ale mam z dialogu 2 Mb
      • Gość: doros Re: ??ok?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 21:29
        Super czyli mozna!! w ramach jakiego klubu startował ten gość?? AK czy Błoto
        doktor?? gdzie mozna zassać więcej fot??
        • Gość: offroad Re: ??ok?? IP: 62.87.161.* 14.07.07, 14:48
          Ten gość to Marcin Szewczak, Dyrektor organizacyjny ostatniego Rajdu Hałda.
          Załoga jechała w ramach AK wałbrzyskiego
          Dużo fotek jest na :
          www.marathonrally.com/news/7188.0.html
          oraz na
          www.rajdy4x4.pl/rajdy/2007/drezno-wroclaw/index.php?male9
          oraz na
          moli.pl/foto/berlin-wroclaw/
          Chłopaki jechali niebieskim MANEM z logiem Wałbrzycha i reklamami firmy AMPOL.
          • Gość: doros Re: ??ok?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.07, 15:06
            www.marathonrally.com/news/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2FDSC_2432_01.jpg&width=800m&height=600m&bodyTag=%3CBODY%20style%3D%
            22margin%3A%202%3B%20background%3A%20%23b18b67%3B%22%
            3E&title=marathonrally.com&wrap=%3Ca%20href%3D%22javascript%3Aclose%28%29%3B%22%
            3E%20%7C%20%3C%2Fa%3E&md5=b0a80d6c51831db7b0a1200855e5518e tu jest fajna
            fota:)
          • Gość: motofan Re: ??ok?? IP: 80.50.81.* 16.07.07, 11:34
            świętny materiał i fotki. Chociaż te nakręcone z kabiny naszej załogi też
            niczego sobie
    • Gość: kolo Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: 80.50.81.* 17.07.07, 14:56
      UUUU ten pilot-nawigator to niezły zawodnik jest fiu fiu fiu
    • Gość: motofan Re: Wałbrzyszanie na rajdzie terenówek w Dreźnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.07, 09:18
      Jak komuś jeszcze rwie połączenie to tutaj jest relacja w wersji flash.
      Pozdrawiam
      www.30minut.pl/index.php?d=4&action=play&id=29
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka