Dodaj do ulubionych

Zjazd II LO prosba

28.07.03, 11:01
Kochana Majko
Od kilku dni probuje otworzyc strone II LO w Walbrzychu...
Mam prosbe ,czy cos wiadomo o zakwaterowaniu zjazdowiczow?
Od tego zalezy czy mam zalatwiac samej a juz czas ku temu.
Ola niestety nie przyjedzie ...jest mi bardzo przykro z tego
powodu....widzialysmy sie ostatni .hmmm...nie pamietam juz....baaaardzo
dawno...OLu czyz nie?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje
Nike
ps.mam nadziej poznac mlodego Soliste
Obserwuj wątek
    • Gość: Majka Re: Zjazd II LO prosba IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 28.07.03, 11:21
      Nike, na czas wakacji szkoła zapadła w niebyt (w lipcu są tylko dyzury). W
      sierpniu dopiero wszystko ruszy.
      Z tego, co wiem w tej chwili: rezerwację musisz robić sama. Ciągle aktualne są
      adresy, które podane zostały przez Lenę na stronie szkoły. Większość
      absolwentów dzwoni do szkoły, zbiera informacje i stwierdza, że wpłacą pod
      koniec sierpnia, trudno więc zrobić w tej chwili rezerwacje "służbowe".
      Bardzo, bardzo szkoda, że Aleks nie może przyjechać. Miałam nadzieję poznać was
      obie:)
    • Gość: Elżbieta K. zaproszenie dla maturzystek IP: *.bienczyce.sdi.tpnet.pl 30.07.03, 19:26
      Maturzystki i absolwentki zapraszamy do naszego programu: Aupair MIKROSERWIS -
      jest to
      praca i nauka języka za granicą. Praca opiekunki do dziecka i nauka języka
      obcego przez codzienna konwersację i udział w kursach językowych. Wyjazdy do
      Europy Zachodniej i do USA.
      Zapewniamy całoroczna pomoc i opiekę, naszą i naszego partnera zagranicznego.
      Pracujemy od 1991 roku. Zorganizowaliśmy ponad 6500 wyjazdów.
      Pisano o nas w JESTEM i w COGITO.
      Kieszonkowe - w Europie ok. 200-250 Euro, w USA - 560 USD - miesięcznie.
      Zobacz: www.aupair.com.pl,
      AuPair MIKROSERWIS, os.Piastów 41, 31-625 Kraków,
      tel. (012) 645-98-18, 649-04-33

Mamy swoje przedstawicielki na Dolnym Sląsku !!

Zapraszam:
      Elzbieta Kwasnik
      info@aupair.com.pl
    • Gość: Nike Re: Zjazd II LO prosba IP: *.otenet.gr 03.08.03, 08:47
      Witam.
      Ja tez natej liscie nie bylam chyba odnotowana.
      Wspanialy pomysl Mietka !!!!!
      Olu,ja sie doloze do Twoich wspomnien z naszej klasy...
      Kazdy w pamieci zachowal wlasne wspomnienia, wlasne spojrzenia na ten burzliwy
      okres w naszym zyciu.
      Ja tylko marze,kiedy nadejdzie ta chwila ,w ktorej z Ola zaszyje sie w jakis
      kat i wieczorami dlugimi nie konczacymi sie bedziemy po prostu bajdurzyc o
      przeszlosci naszej bujnej , gniewnej i odwaznej ....

Ciagle jestem pod wrazeniem ze po tylu latach sie odnalazlysmy z Ola.
      Jeszcze tylko to spotkanie .....Olu!

Pozdrawiam ileana
          • Gość: PALANT NIESKAPLIKO NIE MUSISZ DZIEKOWAC - I NIE PIEN SIE TAK IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 06.08.03, 20:30
            BO ZAWALU DOSTANIESZ I Z WYCIECZKI DO POLSKI NICI WYJDA,
            A MIESZKANCY WALBRZYCHA BARDZO LICZA NA TWE DULARY
            NO I TYCH BIEDA SZYBOW NIE ZOBACZYSZ I UMZESZ W NIESWIADOMOSCI.
            GDYBYM WCZESNIEJ WIEDZIAL GDZIE SIEDZISZ NAPISAL BYM CI NA TEMAT
            TWEGO DOSWIADCZENIA ALE DZISIAJ NIE MA TO SENSU,
            TWOJA toyota NICZYM SIE NIE POPISALA W WALBRZYCHU NIESTETY :((
            -------------------------------------

Gość portalu: Aleks napisał(a):

> Dziekuje za komplement - palancie nieskomplikowany....
                  • Gość: Justyna Re: Pytanie... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.08.03, 13:05
                    Gość portalu: Majka napisał(a):

> To żart oparty na cytacie z popularnej reklamy piwa (Czech mówi "moja
                    babcia -
                    > babiczka -pochodzi z Chrzanowa":-)))
                    > Nie przejmuj się , Aleks, to nie brak pamięci języka, raczej nieznajomość
                    > świeżych kontekstów kulturowych.

no to niech będzie tak: Moja Babcia ukończyła II LO /tylko wtedy miało inną
                    nazwę/ bodajże w 1957 r., ale kiedy weszłam na stronę II LO i chciałam ujrzeć
                    Jej nazwisko na liście absolwentów, rozczarowałam się bardzo, bo wcześniejsze
                    roczniki są, a na tę stronę akurat wejść nie można....

pozdrawiam
                      • Gość: Nieskaplikowany TO JAK MYSLISZ, Z CZYM TO MOZNA........... IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 21.08.03, 05:24
                        SKOJAZYC?
                        Z traktorem, samochodem,kamieniem, zwierzeciem, no z czym?

"A moja babiczka chodzila do waszej szkoly"

ja mysle ze Aleks dobrze wiedziala o co chodzi,
                        to byl taki zarcik z jej strony i sposob na... byc moze nowy watek
                        Ktos mi tu kiedys zazucil ze nie rozumiem zartow,
                        jak nie sa oparte na doslownosci.
                        To byl zarcik , jak Aleks czuje sie urazona to przepraszam.
                        -------------------------

Gość portalu: Majka napisał(a):

> Skąd Aleks ma znać tę reklamę, jeśli od lat nie ogląda polskiej telewizji?
                        > Wyobraźnia nie ma z tym nic wspólnego.
                        ----------------------------
                        KOCHANA WLASNIE ZE REKLAMA TELEWIZYJNA
                        JEST OPARTA - PRZEDE WSZYSTKIM NA LUDZKIEJ WYOBRAZNI
                        A MOZE NIE?
                        • ileana Bledy ort. 23.08.03, 02:30
                          Czemu dziwia sie niektorzy ze mieszkajacy od lat poza granicami ludzie nie
                          rozumieja pewnych slow,pojec ..uzywanych obacnie w Polsce.

Cecha charakterystyczna jezyka uzywanego jest jego zmienosc.
                          Istnieje takie slowo nowotworzenie slow,czesto tez to samo slowo zatraca swoje
                          pierwotne znaczenie...

Mowiac szczerze tez zwrocilam uwage na dziwnie brzmiace slowo "babiczka".
                          Pomyslalam ,ze albo zle sformulowane zostalo albo nowe slowo polskie.
                          Dziwi mnie tylko dosc ograniczona wyobraznia nieskomplikowanego,ktory nota
                          bene ma wysokie mniemanie o sobie,co wolno mu oczywiscie miec,ale jak juz...to
                          moze bardziej uwazalby na bledy ortograficzne,ktore mimo juz tyle lat na
                          obczyznie ,raza mnie..
                          Pozdrawiam Nike
                          • Gość: Nieskaplikowany NO WLASNIE CIEBIE MOZE COS RAZIC A MNIE NIE IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 23.08.03, 04:09
                            TAK CI SIE WYDAJE?
                            TY ZWRACASZ UWAGE NA OGTOGRAFIE
                            A JA NA BREDNIE
                            ALE JAK SAMA NAPISALAS JESTEM NIESKAPLIKOWANY WIEC MI WOLNO
                            JESTEM DYSORTOGRAFEM, MAM W DUPIE ORTOGRAFIE BO NIGDY JEJ SIE NIE NAUCZE
                            JA CI NIE WYTYKAM ZE NIE UMIESZ PLYWAC LUB NA ROWERZE PEDALOWAC
                            NIE POTRAFISZ PRZEJSC OBOK TEGO OBOJETNIE MUSISZ POCHWALIC SIE ZE ZNALAZLAS
                            JAKIS BLAD?
                            NO TAK jestes bardzo inteligentna osoba i pewnie pojawilas sie tu dzisiaj
                            i znikniesz rownie szybko i tyle z tej twojej madrej gadki
                            ale jestes tu mile widziana Ileno :))
                            ------------------------

ileana napisała:

> Czemu dziwia sie niektorzy ze mieszkajacy od lat poza granicami ludzie nie
                            > rozumieja pewnych slow,pojec ..uzywanych obacnie w Polsce.
                            >
                            > Cecha charakterystyczna jezyka uzywanego jest jego zmienosc.
                            > Istnieje takie slowo nowotworzenie slow,czesto tez to samo slowo zatraca
                            swoje
                            > pierwotne znaczenie...
                            >
                            > Mowiac szczerze tez zwrocilam uwage na dziwnie brzmiace slowo "babiczka".
                            > Pomyslalam ,ze albo zle sformulowane zostalo albo nowe slowo polskie.
                            > Dziwi mnie tylko dosc ograniczona wyobraznia nieskomplikowanego,ktory nota
                            > bene ma wysokie mniemanie o sobie,co wolno mu oczywiscie miec,ale jak
                            juz...to
                            > moze bardziej uwazalby na bledy ortograficzne,ktore mimo juz tyle lat na
                            > obczyznie ,raza mnie..
                            > Pozdrawiam Nike
                              • Gość: Nieskalikowany MAM TSY LATKA TSY I POL,,,,,,,,,,,,,,,,,, IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 24.08.03, 02:46

> Ile ty masz lat, dzieciaku?
                                -------------------------------
                                a jak myslisz?
                                ciekawe ile lat, moga miec dzieci?
                                pewnie........ jak bym ci napisal, to bys sobie pofolgowala

> Przestan ludzi obrazac,
                                ---------------------------
                                co ? ja obrazam?
                                a mozesz mi przytoczyc?
                                ciebie przeprosilem ale zaluje, nie jestes tego warta
                                i masz b. slaba pamiec, to ty mnie obrazilas, nie pamietasz?
                                przeciez jestem twoim dzieckiem: Nieskaplikowanym malym umyslem
                                "URODZILAS MNIE" to teraz masz problem
                                trzeba bylo " uwazac" he he
                                nie slyszalas o srodkach antykoncepcyjnych?

> bo jest bardzo latwo zglosic Cie do Gazety . Jak nie
                                > wierzysz, to sie mozesz przekonac. Gdybys wiecej czytal - wiedzialbys to.
                                ---------------------------------
                                WLASNE DZIECKO BYS ZAKAPOWALA?
                                WYRODNA MATKA

a zglaszaj sobie zglaszaj, ciekawe jak swe zgloszenie uzasadnisz?
                                pewnie tym ze jestes absolwentka II LO w Walbrzychu
                                a to same intelygenty i nie zycza sobie kogos,
                                kto bledy ortograficzne na publicznym forum popelnia, he he

• ileana Re: Zjazd II LO prosba 24.08.03, 00:24
      Olus witam Cie cieplo.
      Zdziwiona jestem ,ze ten watek(a bylo tylko moja mala prosba do Majeczki)
      dalej sie ciagnie.
      Ciesze sie ,ze Zjazd zbliza sie milowymi krokami.
      Wierze , ze spotkam tak duzo ludzi z naszych czasow ,jak na ostatnim zjezdzie.
      Mam nadzieje poznac Majke osobiscie...
      Mam nadzieje spotkac Mietka i wiele osob z jego klasy...
      Przeczytalam kronike Mietka na Twojej stronie Olu.Wspaniala.
      Gratuluje Mieciowi samozaparcia i pomyslu.Piekna strona i mysle , ze
      powinnysmy w slad za nim zebrac o naszej klasie.Moznaby zrobic kronike naszego
      rocznika.
      Olu, na Zjezdzie,porozmawiam z Jaskiem i innymi z naszej klasy o tym pomysle.
      Zaproponuje Ciebie jako redaktora kroniki.

Nieskomplikowany .....nie lubie ani obrazac ani ublizac ani ponizac nikogo
      na forum.
      Prawo do wypowiadania sie ma kazdy,ale do dyskusji wybieramy wedlog wlasnych
      zainteresowan i rowniez poziomu intelektualnego o ktorym tak szyderczo sie
      wypowiadasz.
      Lubie zart i posmiac sie z z dowcipnych postow,jesli chcesz brac udzial w
      naszych konwersacjach ,prosze bardzo ale miej czlowieku cos do powiedzenia i
      najpierw zastanow sie a potem napisz swoj post.
      Bedzie na pewno ciekawsze .....
      Pozdrawiam Nike

Ps. na forum udzielam sie juz od dawna gwoli scislosci
    • Gość: Nieskaplikowany DALAS MI DO MYSLENIA ILENO! IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 27.08.03, 04:03
      Zazadzilem maly test, mlodziezy ktora jest za granica od prawie 18 lat i jeden
      mlodszy ale mowiacy po polsku, niestety nie za bardzo pisze i czyta.
      po przeczytaniu zdania: moja babiczka chodzila itd....
      wszyscy bezblednie odpowiedzieli ze chodzi o babcie
      no tak ale oni wyjechali z kraju majac po kilka lat i nie zalapali sie do II Lo
      oni, jezyka polskiego, uczyli sie w przykoscielnych salkach
      ale widac lepiej kumaja niz co niektorzy absolwenci II Lo
      wszyscy powiedzieli: to bylo easy, nie masz trudniejszych zagadek?
      • Gość: Gmietek Re: DALAS MI DO MYSLENIA ILENO! IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.3.* 27.08.03, 09:15
        Nieskomplikowany ty chyba jesteś bardzo SKOMPLIKOWANY Siedzisz po nocach przy
        komputerze i szukasz zaczepki. Ja tez konczyłem II LO i chyle czoła
        moim "Zwyczajnym i Niezwyczajnym" profesorom. Niestety niektórzy już nie żyją.
        W latach sześćdziesiątych to była naprawdę wspaniała szkoła. Uczyły się w niej
        dzieci przybyszów z róznych stron Polski Europy i Świata. To własnie tam
        rodziły się nasze przyjaźnie, które przetrwały wiele lat. To własnie tam
        nauczono nas prawdziwej tolerancji. Nie z własnej przyczyny niektórzy musieli
        wyemigrować, ale historii PRLu nie będe Cię uczył. Może naprawdę jesteś za
        nłody abyś to zrozumiał. Podziwiam tych z moich licealnych koleżanek i kolegów,
        że nie zapomnieli języka polskiego i choć przyszło im żyć daleko od Polski
        nadal czują się Polakami. Powiem ci jeszce jedno, mam wielu przyjaciół, którzy
        kończyli inne wałbrzyskie licea i nie jest dla nas ważne kto jakie liceum
        ukończył, poprostu się przyjaźnimy. Życzę Ci abyś nauczył się tolerancji i
        zrozumienia, której mnie wiele lat temu własnie w II LO nauczono.
        Przepraszam za przydługą wypowiedź i pozdrawiam.
        • Gość: Nieskaplikowany Re: DALAS MI DO MYSLENIA ILENO! IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 28.08.03, 04:32
          Gość portalu: Gmietek napisał(a):

> Nieskomplikowany ty chyba jesteś bardzo SKOMPLIKOWANY Siedzisz po nocach przy
          > komputerze i szukasz zaczepki.

NO TO W KONCU JAKI JESTEM?
          I NIE PO NOCACH, JUZ KIEDYS PISALEM ZE W NOCY SPIE,
          WEZ POPRAWKE NA ROZNICE CZASU
          I NIE SZUKAM ZACZEPKI, TYLKO ODPOWIEDZIALEM ILENIE
          -------------------

Ja tez konczyłem II LO i chyle czoła
          > moim "Zwyczajnym i Niezwyczajnym" profesorom. Niestety niektórzy już nie
          żyją.
          > W latach sześćdziesiątych to była naprawdę wspaniała szkoła. Uczyły się w
          niej
          > dzieci przybyszów z róznych stron Polski Europy i Świata. To własnie tam
          > rodziły się nasze przyjaźnie, które przetrwały wiele lat. To własnie tam
          > nauczono nas prawdziwej tolerancji.

NIE ROZUMIEM, DLACZEGO NA SILE, CHCESZ MNIE UCZYC TOLERANCJI,
          NA JAKIEJ PODSTAWIE TWIERDZISZ ZE JESTEM NIETOLERANCYJNY,
          MOZESZ PODAC JAKIS PRZYKLAD?

Nie z własnej przyczyny niektórzy musieli
          > wyemigrować, ale historii PRLu nie będe Cię uczył. Może naprawdę jesteś za
          > nłody abyś to zrozumiał.

I TEGO TEZ CHCESZ MNIE UCZYC?
          A CO WIEK MA DO TEGO?
          JA W PRZECIWIENSTWIE DO CIEBIE, UWAZAM ZE CZLOWIEK UCZY SIE CALE ZYCIE
          --------------------------

Podziwiam tych z moich licealnych koleżanek i kolegów,
          >
          > że nie zapomnieli języka polskiego i choć przyszło im żyć daleko od Polski
          > nadal czują się Polakami. Powiem ci jeszce jedno, mam wielu przyjaciół,
          którzy
          > kończyli inne wałbrzyskie licea i nie jest dla nas ważne kto jakie liceum
          > ukończył, poprostu się przyjaźnimy. Życzę Ci abyś nauczył się tolerancji i
          > zrozumienia, której mnie wiele lat temu własnie w II LO nauczono.
          > Przepraszam za przydługą wypowiedź i pozdrawiam.

I ZNOW O TEJ TOLERANCJI
          WIESZ CO ? POCZYTAJ SOBIE JAK MNIE TU TWOI PRZYJACIELE "TOLEROWALI"
          JAK MIALEM ODMIENNE ZDANIE TO MI BLEDY ORTOGRAFICZNE WYTYKALI
          BO NICZEGO INNEGO NIE MOGLI ZASERWOWAC, TO JEST TA WLASNIE TOLERANCJA Z II Lo
          NIE PRZESZKADZA MI II LO ANI ZADNE INNE
          ALE WLASNIE TU POZNALEM SMAK NIETOLERANCJI DZIEKI ABSOLWENTOM PRZEDE
          WSZYSTKIM II LO. DLATEGO ODZYWAM SIE DO WAS, ALE WIEKSZOSC WAS NOSI CHYBA
          NOSY WYZEJ USZU I UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY

TWOJA WYPOWIEDZ NIE BYLA ZA DLUGA,
          ALE NIEWIELE Z NIEJ WYNIKNIE
          BO JA JESTEM ZWIERZ, I SIE NIE NAUCZE, TAK NAPISALA TWOJA WIELCE TOLERANCYJNA
          KOLEZANKA ALEKS, A DLACZEGO TAK NAPISALA?

BO SKRYTYKOWALEM SPOSOB W JAKI TOYOTA PRZEPROWADZALA ROZMOWY Z PRZYSZLYMI
          PRACOWNIKAMI, SPOSOB A NIE TOYOTE, ALE (TOLERANCYJNA) ALEKS PRZYPIELA MI
          NAKLEJKE NIELUBIACEGO TOYOTY, I PRZY OKAZJI REKLAMOWALA TOYOTE JAK MOGLA,
          A DLACZEGO ? NIECH NAPISZE

JEJ RADY NA TEMAT SZPITALA NA GAJU BYLY DO SMIETNIKA, I SA NADAL,
          SIEDZI W USA OD KILKUDZIESIECIU LAT I DOBRE RADY DAJE,
          KTORE NIJAK DO WALBRZYCHA NIE LEZA

BYC MOZE TOLERANCJI TAM UCZYLI, ALE CZLOWIEK MUSI UCZYC SIE CALE ZYCIE
          (tolerancji tez) TEN KTO UWAZA ZE WSZYSTKO JUZ WIE TO BUFON

TAKA JEDNA POUCZALA ZE ZA DOBRE RADY I WSKAZANIE BLEDOW, NALEZY DZIEKOWAC,
          ALE SAMA, NIGDY TAKIEGO SLOWA NIE NAPISALA, A BLAD I RADA BYLA
          ALE TU CHODZI O TO ZE ONA JUZ WSZYSTKO WIE I JEST NAJ NAJ( tolerancyjniejsza)

nieskaplikowane pozdrowienia
          • Gość: Gmietek Re: DALAS MI DO MYSLENIA ILENO! IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 07:03
            Masz racje . Człowiek uczy się całę życie i jak mówili starozytni "głupi umiera"
            Jeżeli roznica czasu to tez jesteś gdzies daleko i polskich realiow znać nie
            możesz. Nie zamierzam niczego cię uczyć, bo własnie z Twoich wypowiedzi wynika,
            ze wszystko dobrze wiesz. Ola trochę przesadziła ale nie dziwie sie ze puscily
            jej nerwy. Obserwuje wasze potyczki od dłuższego czasu. życze ci powrotu do
            Wałbrzycha może coś dobrego dla tego miasta zrobuisz. Ja staram sie to robić
            cały czas przez 35 lat mojej pracy zawodowej.Pozdrawiam
            • Gość: Nieskaplikowany Re: DALAS MI DO MYSLENIA ILENO! IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 28.08.03, 07:57
              Gość portalu: Gmietek napisał(a):

> Masz racje .

NO PRZYNAJMNIEJ JEDEN PRZYZNAL

> Człowiek uczy się całę życie i jak mówili starozytni "głupi umiera"
              -------------
              Z WYJATKIEM TYCH Z II LO ( nie wszyscy )

> Jeżeli roznica czasu to tez jesteś gdzies daleko i polskich realiow znać nie
              > możesz.
              -------------------
              OD KILKUNASTU MIESIECY, WIEC MAM SWIEZE INFORMACJE, ZWLASZCZA TE DOTYCZACE
              WALBRZYCHA, PISZESZ PONIZEJ ZE OBSERWOJESZ NASZE POTYCZKI,
              TAK CI SIE TYLKO WYDAJE, GDYBYS BACZNIE OBSERWOWAL I CZYTAL,
              TO NIE NAPISAL BYS, TEGO ZDANIA POWYZEJ

> Nie zamierzam niczego cię uczyć, bo własnie z Twoich wypowiedzi wynika,
              > ze wszystko dobrze wiesz.
              -------------------
              NO JAK TO NIE ? A TOLERANCJI TO KOGO CHCIALES UCZYC? SKLEROZA?
              A MOZESZ PRZYTOCZYC, MOJA WYPOWIEDZ Z KTOREJ WYNIKA ZE NIE WIEM?
              Z WYJATKIEM DOTYCZACEJ ORTOGRAFII ( he he juz chciales pewnie o tym napisac)

> Ola trochę przesadziła ale nie dziwie sie ze puscily
              > jej nerwy.
              ---------------
              NO TAK, OLA JEST Z II LO I JEJ NERWY MAJA PRAWO PUSCIC
              ALE NIESKAPLIKOWANY MUSI SWE NERWY NA WODZY TRZYMAC?
              TO JEST TA TOLERANCJA Z II LO HE HE

> Obserwuje wasze potyczki od dłuższego czasu.
              ------------
              JUZ CI WYZEJ NAPISALEM ZE NIE OBSERWUJESZ BACZNIE ,
              A NAJLEPIEJ TO PODCZAS OBSERWACJI ZACZNIJ TEZ CZYTAC

> życze ci powrotu do
              > Wałbrzycha może coś dobrego dla tego miasta zrobuisz. Ja staram sie to robić
              > cały czas przez 35 lat mojej pracy zawodowej.Pozdrawiam
              --------------------------------------------------------
              DZIEKUJE ZA ZYCZENIA,
              PRZEZ MOJ WARSZTAT SAMOCHODOWY PRZEWINELO SIE PRZEZ OSTATNIE 10 LAT
              SPORO MLODZIEZY, NIGDY NIE ODMOWILEM ZADNEMU MLODEMU MOZLIWOSCI
              NAUKI ZAWODU ( czego nie mozna powiedziec o innych zakladach, nie tylko w tej
              branzy ) WIEC UWAZAM ZE ZROBILEM JUZ I TAK WYJATKOWO SPORO JAK NA
              NIESKAPLIKOWANY UMYSL , KILKA LAT TEMU NIE BALEM SIE PUBLICZNIE WYTKNAC
              JEDNEMU Z BYLYCH PREZYDENTOW WALBRZYCHA ZE BUDUJE " SZKLANE DOMY "
              PO LATACH OKAZALO SIE ZE TO JA MIALEM RACJE,
              DOMY NIE POWSTALY A KASA PRZEPADLA
              WIEC NIE MAM SIE CZEGO WSTYDZIC,
              ZWLASZCZA ZE MOJA PRACA ZAWODOWA TRWALA 28 LAT

POZDRAWIAM.

• ileana Re: Zjazd II LO prosba 28.08.03, 21:17
      Wreszcie powiedziales kilka prawd o sobie Nieskomp.
      Masz czlowieku kompleksy???
      Takie mniemanie mialam o Tobie od poczatku .
      Zupelnie niepotrzebnie je masz.
      Mnie nie interesuje co Ty na codzien robisz,jaki Twoj zawod itd.

Forum to nie plotkarski kacik wscibskich......

Gdybys mial dostatecznie duzo kultury osobistej i wyczucia(ktorego za grosz
      niestety nie masz) i nie dazyl uparcie do ublizania innych na tym forum a
      staral sie dokumentowac wlasne wypowiedzi(bez osobistych wycieczek)bylbys moze
      inaczej traktowany.

Nie wiem dlaczego ciagle masz pretensje do innych.
      Moze warto zebys najpierw przeczytal wszystkie swoje wypowiedzi ,spojrzyj
      swiezym wzrokiem na to co piszesz i JAK PISZESZ.
      Pomoze Ci to.
      Stare przyslowie mowi ,ze jezyk kosci nie ma ale kosci potrafi zlamac.Moze
      powiesz wprost wszystkim o co Ci chodzi???
      Czepiasz sie drobiazgow,nie zwracajac na meritum sprawy poruszanej.
      Czy pisanie capslokiem(duzymi literami )podnosi Cie na duchu?
      Moze poprawia Ci humor?
      Bo nie poprawia na pewno zawartosci pisanych postow.
      Mowisz o tolerancji....
      Nie jestem Polka,wychowalam sie w Polsce i jestem absolwentka II LO..
      Mieszkam obecnie w swoim kraju gdzie traktuja mnie jak Polke.
      Sadze ze o tolerancji tacy jak ja moga duzo wiecej powiedziec.
      Oczywiscie powiesz ze jest tez tolerancja spoleczna ,zawodowa itp.

Nieskomplikowany ,wiesz co wywoluje u czlowieka (miedzy innymi) brak
      tolerancji?
      Kompleksy...
      Obawiam sie ze wlasnie kompleksy tlumacza u Ciebie taki stosunek do
      forumowiczow.

Czy zazdroscisz tym co wyjechali???

Czy zazdroscisz ludziom po studiach?
      Czy zazdroscisz ludziom,ktorym sie udalo w zyciu?
      Jesli nie (chce w to wierzyc),to nie rozumiem Twojego zachowania.

Olu wrocilam juz do Kraju.
      Czekam na rozmowy z utesknieniem
      Mietku mam nadzieje ze sie we wrzesniu spotkamy
      pozdrawiam Nike

• Gość: Nieskaplikowany Re: Zjazd II LO prosba IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 29.08.03, 04:11
        ileana napisała:

> Wreszcie powiedziales kilka prawd o sobie Nieskomp.
        -----------------------
        A CZY DO TEJ PORY, KLAMALEM O SOBIE?
        MOZESZ PRZYTOCZYC

> Masz czlowieku kompleksy???
        ----------------------
        NA KOMCU ZNAK ZAPYTANIA, ZNACZY PYTASZ?

> Takie mniemanie mialam o Tobie od poczatku .
        > Zupelnie niepotrzebnie je masz.
        JEDNAK NIE PYTASZ,
        TY WSZYSTKO WIESZ , NO TAK Z IILO JESTES
        NIE CZUJE SIE ZAKOMPLEKSIONY
        Z KAD TY TO WIESZ??
        MOZESZ ZACYTOWAC??

> Mnie nie interesuje co Ty na codzien robisz,jaki Twoj zawod itd.
        > Forum to nie plotkarski kacik wscibskich......
        ----------------------------------
        • ileana Re: Zjazd II LO prosba 31.08.03, 16:45
          ) A CZY DO TEJ PORY, KLAMALEM O SOBIE?
          ) MOZES ada 1)
          Pudlo ...nie zrozumiales sekwencji...ale to chyba za trudne dla Ciebie.

-------------------------------------------------------------------------------
          ----
          Masz czlowieku kompleksy???

) NA KOMCU ZNAK ZAPYTANIA, ZNACZY PYTASZ?

ad 2) pudlo ,nie trafiles bo tez nie zrozumiales...to bylo pytanie na ktore
          sie odpowiada tak lub nie.

) JEDNAK NIE PYTASZ,
          ) TY WSZYSTKO WIESZ , NO TAK Z IILO JESTES
          ) NIE CZUJE SIE ZAKOMPLEKSIONY
          ) Z KAD TY TO WIESZ??
          ) MOZESZ ZACYTOWAC??

ad 3)nie jestes w stanie wiedziec co wiem,
          II LO nie ma tu nic do rzeczy.
          Skad wiem?...Proste ,z Twoich zakompleksialych odpowiedzi.Przyklad chcesz?
          Prosze bardzo
          przyklad
          ALE WLASNIE TU POZNALEM SMAK NIETOLERANCJI DZIEKI ABSOLWENTOM PRZEDE
          WSZYSTKIM II LO. DLATEGO ODZYWAM SIE DO WAS, ALE WIEKSZOSC WAS
          NOSI CHYBA
          NOSY WYZEJ USZU I UDAJE ZE NIE WIDZI I NIE SLYSZY......etc

Z zacytowania jak widzisz nic nie zrozumiesz,skoro nic do tej pory nie
          zrozumiales,nie mowiac juz o wyciaganiu wnioskow(jest Ci to obce).

------------------------------------------------------------------------------

) JA NIGDZIE NIE NAPISALEM CO ROBIE NA CODZIEN,
          ) NIE NAPISALEM TEZ, JAKI JEST MOJ ZAWOD
          ) SKAD TE POMYSLY??
          ) MOZESZ ZACYTOWAC??

ad3) przytaczam Twoje slowa choc to nie jest wazne co robisz w zyciu.

PRZEZ MOJ WARSZTAT SAMOCHODOWY PRZEWINELO SIE PRZEZ OSTATNIE
          10 LAT
          SPORO MLODZIEZY, NIGDY NIE ODMOWILEM ZADNEMU MLODEMU
          MOZLIWOSCI
          NAUKI ZAWODU ( czego nie mozna powiedziec o innych
          zakladach, nie tylko w tej
          branzy )

jeszcze gdzies pisales ale zostawie Ci troche zabawy sam sobie znajdziesz
          reszte.

------------------------------------------------------------------------

) TY MASZ ZA TO DUZO KULTURY, ZWLASZCZA TEJ OSOBISTEJ
          ) WPIEPSZASZ SIE DO ROZMOWY Z GMIETKIEM I TAK SAMO JAK ON,
          ) NIE ODPOWIESZ NA ZADNE Z ZADANYCH PYTAN
          ) TO PEWNIE JEST TO WYCZUCIE, NAWTYKAC KOMUS OD ROZNYCH I ZAMILKNAC ??

ad4)
          Idac Twoim tokiem myslenia co ty mi sie tu wpisujesz sie na moj watek (ja go
          zalozylam i jesli ktos sie tu wlaczyl to Ty wlasnie!!!!!
          mala dygresja "wpieprzasz sie pisze sie przez "rz"

-----------------------------------------------------------------------

) MOZESZ ZACYTOWAC KOMU TAK NAUBLIZALEM?? PROSZE ZACYTUJ
          ) DOKLADNIE PAMIETAM NIE MUSZE DOKUMENTOWAC,
          ) POZATYM JEST MOZLIWOSC SIEGNAC DO ARCHIWUM
          ) TEKST POWYZEJ JEST ODPOWIEDZIA NA POPRZEDNI OD GMIETKA
          ) PRZEPRASZAM TO DO KOGO MIALA BYC ODPOWIEDZ?? PROSZE PODPOWIEDZ MNIE BIEDNEMU
          ) JAK WCZESNIEJ TY ZROBILAS OSOBISTA WYCIECZKE POD MOIM ADRESEM
          ) TO ODPOWIEDZ BYLA DO CIEBIE , A MIALA BYC DO KOGOS INNEGO?? NAPISZ PROSZE
          ) JA SIE NIE SKARZE NA TRAKTOWANIE
          ) JA NAPISALEM ZE MOGE TAK SAMO SIE ZACHOWAC JAK INNI
          ) ALE TO TOBIE NIE PASUJE?? DLACZEGO??

ad 5)
          Nie bede Ci przytaczac wszytkich Twoich naublizan,zostawie Ci troche zabawy w
          pazl,poszukasz sobie sam,bo z pamiecia lepiej sie nie wychylaj,
          Uwazaj przytaczam

BO ZAWALU DOSTANIESZ I Z WYCIECZKI DO POLSKI NICI WYJDA,
          A MIESZKANCY WALBRZYCHA BARDZO LICZA NA TWE DULARY
          NO I TYCH BIEDA SZYBOW NIE ZOBACZYSZ I UMZESZ W NIESWIADOMOSCI.
          GDYBYM WCZESNIEJ WIEDZIAL GDZIE SIEDZISZ NAPISAL BYM CI NA
          TEMAT
          TWEGO DOSWIADCZENIA ALE DZISIAJ NIE MA TO SENSU,
          TWOJA toyota NICZYM SIE NIE POPISALA W WALBRZYCHU NIESTETY :((

.......ogrodkiem chwalilas, a teraz sie okazuje ze ci nic nie wyroslo,
          na ogrodnictwie - tez sie nie znasz.......

TAK CI SIE WYDAJE?
          TY ZWRACASZ UWAGE NA OGTOGRAFIE
          A JA NA BREDNIE
          ALE JAK SAMA NAPISALAS JESTEM
          NIESKAPLIKOWANY WIEC MI WOLNO
          JESTEM DYSORTOGRAFEM, MAM W DUPIE
          ORTOGRAFIE BO NIGDY JEJ SIE NIE NAUCZE
          JA CI NIE WYTYKAM ZE NIE UMIESZ PLYWAC
          LUB NA ROWERZE PEDALOWAC
          NIE POTRAFISZ PRZEJSC OBOK TEGO
          OBOJETNIE MUSISZ POCHWALIC SIE ZE ZNALAZLAS
          JAKIS BLAD?
          NO TAK jestes bardzo inteligentna osoba
          i pewnie pojawilas sie tu dzisiaj
          i znikniesz rownie szybko i tyle z tej
          twojej madrej gadki ......

a ja sie ludzilem ze chociaz, na piec pytan, dostane odpowiedz.
          he he, Ileno i cio, juz nie wiesz, cio napisac?
          ale ja taki jestem ze jak obiecuje to slowa dotrzymuje,
          Wielkimi literkami pisalem dla takich jak ty, co to slepote maja
          i nie potrafia oddzielic, tekstu od komentarza
          a potem takie brednie pisza, jak ty.

Teksty bardziej drastyczne sam sobie poszukasz.
          ------------------------------------------------------------
          • Gość: Nieskaplikowany Re: Zjazd II LO prosba IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 12.10.03, 05:00
            ileana napisała:

>
            > ) JA NIGDZIE NIE NAPISALEM CO ROBIE NA CODZIEN,
            > ) NIE NAPISALEM TEZ, JAKI JEST MOJ ZAWOD
            > ) SKAD TE POMYSLY??
            > ) MOZESZ ZACYTOWAC??
            ------------------------------------------------------------
            >
            > ad3) przytaczam Twoje slowa choc to nie jest wazne co robisz w zyciu.
            >
            >
            > PRZEZ MOJ WARSZTAT SAMOCHODOWY PRZEWINELO SIE PRZEZ OSTATNIE 10 LAT
            > SPORO MLODZIEZY, NIGDY NIE ODMOWILEM ZADNEMU MLODEMU MOZLIWOSCI
            > NAUKI ZAWODU ( czego nie mozna powiedziec o innych
            > zakladach, nie tylko w tej branzy )
            >
            > ------------------------------------------------------------------------

Ale Ty jestes tepa Ileano

W tym cytacie nie ma slowa o tym co robie na codzien (jak jest to zacytuj)
            nie ma tez slowa jaki wykonuje zawod w chwili obecnej,
            BO O TO WLASNIE CHODZILO !! ( widzisz?? czy wiekszymi??)
            ale cytujac zapomnialas pewnie przez przypadek :))
            zacytowac cala wypowiedz, to taki Wasz sposob na oczernianie kogos,
            ale teraz ja bede cytowal wiernie Twoje brednie i bedziemy sie wszyscy smiac!

A to co zacytowalas, to byla odpowiedz na zazut
            ze niczego nie zrobilem w Walbrzychu,
            skoro ktos pisze do mnie, to ja odpowiadam,
            a Ty glupia cipo chcesz mi wmowic ze sie chwale tym co robie ?

I taka wlasnie jest roznica,pomiedzy moim sie wpieprzaniem a Twoim.
            Jak ja sie wpieprzam , to najpierw czytam kilka poprzednich postow
            i nie cytuje czesci cudzej wypowiedzi chcac jej autora osmieszyc

To jest Twoj i Aleks sposob , to pewnie ta Wasza tolerancja?

Ciesze sie ze mozna znow odpowiadac na listy, cytujac je,
            nikt nie bedzie oczernial Nieskaplikowanego, bez powodu.

ps.
            jak tak bardzo nie lubisz przechwalek, to napisz to Aleks
            ona dala tu pokaz samochwalstwa i samouwielbienia, przez nikogo nie proszona,
            mam Ci zacytowac ?? to byl chyba watek o Toyocie

Dostaniesz odpowiedz na kazde slowo jakie napisalas pod moim adresem
            z ta tylko roznica ze ja bede wiernie cytowal Twoje slowa.
            • Gość: Nieskaplikowany Re: Zjazd II LO prosba IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 12.10.03, 05:11

> ileana napisała:
              >
              > >
              > > ) JA NIGDZIE NIE NAPISALEM CO ROBIE NA CODZIEN,
              > > ) NIE NAPISALEM TEZ, JAKI JEST MOJ ZAWOD
              > > ) SKAD TE POMYSLY??
              > > ) MOZESZ ZACYTOWAC??
              > ------------------------------------------------------------
              > >
              > > ad3) przytaczam Twoje slowa choc to nie jest wazne co robisz w zyciu.
              > >
              > >
              > > PRZEZ MOJ WARSZTAT SAMOCHODOWY PRZEWINELO SIE PRZEZ OSTATNIE 10 LAT
              > > SPORO MLODZIEZY, NIGDY NIE ODMOWILEM ZADNEMU MLODEMU MOZLIWOSCI
              > > NAUKI ZAWODU ( czego nie mozna powiedziec o innych
              > > zakladach, nie tylko w tej branzy )
              > >
              > > ------------------------------------------------------------------------
              >
              > Ale Ty jestes tepa Ileano
              >
              > W tym cytacie nie ma slowa o tym co robie na codzien (jak jest to zacytuj)
              > nie ma tez slowa jaki wykonuje zawod w chwili obecnej,
              > BO O TO WLASNIE CHODZILO !! ( widzisz?? czy wiekszymi??)
              > ale cytujac zapomnialas pewnie przez przypadek :))
              > zacytowac cala wypowiedz, to taki Wasz sposob na oczernianie kogos,
              > ale teraz ja bede cytowal wiernie Twoje brednie i bedziemy sie wszyscy smiac!
              >
              > A to co zacytowalas, to byla odpowiedz na zazut
              > ze niczego nie zrobilem w Walbrzychu,
              > skoro ktos pisze do mnie, to ja odpowiadam,
              > a Ty glupia cipo chcesz mi wmowic ze sie chwale tym co robie ?
              >
              > I taka wlasnie jest roznica,pomiedzy moim sie wpieprzaniem a Twoim.
              > Jak ja sie wpieprzam , to najpierw czytam kilka poprzednich postow
              > i nie cytuje czesci cudzej wypowiedzi chcac jej autora osmieszyc.
              >
              > To jest Twoj i Aleks sposob , to pewnie ta Wasza tolerancja?
              >
              > Ciesze sie ze mozna znow odpowiadac na listy, cytujac je,
              > nikt nie bedzie oczernial Nieskaplikowanego, bez powodu.
              >
              > ps.
              > jak tak bardzo nie lubisz przechwalek, to napisz to Aleks
              > ona dala tu pokaz samochwalstwa i samouwielbienia, przez nikogo nie proszona,
              > mam Ci zacytowac ?? to byl chyba watek o Toyocie
              >
              > Dostaniesz odpowiedz na kazde slowo jakie napisalas pod moim adresem
              > z ta tylko roznica ze ja bede wiernie cytowal Twoje slowa.
        • ileana c.d. odpowiecdzi na pytania nieskomplikowanego 31.08.03, 17:03
          ad11)

Brawo ,nawet czasem potrafisz bawic sie w gre slow.
          Nie wiem czy bardziej pasowaloby Ci gdybym napisala :" Masz kompleksy i idz
          do psychologa na pewno Ci pomoze"

Oczywiscie masz kompleks nizszosci.
          Zdne Twoje tlumaczenia tu nic nie zmienia ,bo wynika to z Twoich poprzednich
          impulsywnych wypowiedzi na forum.

----

> > Czy zazdroscisz ludziom,ktorym sie udalo w zyciu?
          > > Jesli nie (chce w to wierzyc),to nie rozumiem Twojego zachowania.
          > ---
          > NIE ZAZDROSZCZE SKAD TO PODEJZENIE??
          > MOZESZ PRZYTOCZYC TO MOJE ZACHOWANIE,

ad 12)
          Zachowania przytoczyc nie da sie,podpowiem ci zezachowanie wynika z tego co
          piszesz i jak piszesz,sposob zwracania sie do forumowiczow (forum ma
          ograniczone mozliwosci) bo mozna jeszcze wynikac z wizualnego
          postepowania,glosowego itp.
          Dam Ci prosty przyklad, piszesz ze wtracamy sie do rozmowy na forum.
          Kto Ci dal prawo do dyktowania kto kiedy i gdziebedzie sie wpisywal?

Twoim tokiem myslenia ,jakim prawem wtracasz sie do mojego watku??????

Ja go zalozylam i ja powinnam decydowac kto ma sie tu wpisywac a kto nie.

---------------------------------------------------------------------------
          > NO TAK TO JEST WLASNIE TA KULTURA O KTOREJ TAK DUZO PISZECIE
          > CIEKAW JESTEM CZY DASZ MI CHOCIAZ KILKA ODPOWIEDZI
          > TAK SOBIE MYSLE ZE RACZEJ NIE

Powiem Ci prawde ze nie zaslugujesz na zadna odpowiedz, bo najwlasciwsza
          odpowiedzia jest tu milczenie.

Sadze ze i tego nie za bardzo zrozumiesz i to nie ma nic wspolnego z IILO .

Slepoty dzieki Bogu jeszcze nie mam,wiec wytlumasz dlaczego capslok???

Tobie jednak przydalyby sie okulary, moj nick to ILEANA a nie ILENA

• Gość: Aleks Pytania Nieskomplikowanego i odpowiedzi na nie... IP: *.norstn01.pa.comcast.net 31.08.03, 23:12
            P:SKOJAZYC? Z traktorem, samochodem,kamieniem, zwierzeciem, no z czym?
            O:Kojarz z czym chcesz.

P:TAK CI SIE WYDAJE?
            O: Tak.

P:NIE POTRAFISZ PRZEJSC OBOK TEGO OBOJETNIE MUSISZ POCHWALIC SIE ZE ZNALAZLAS
            JAKIS BLAD?

P:a jak myslisz? ciekawe ile lat, moga miec dzieci?

P:co ? ja obrazam? a mozesz mi przytoczyc?

P:to ty mnie obrazilas, nie pamietasz?
            O: Nie.

P:nie slyszalas o srodkach antykoncepcyjnych?
            O: Slyszalam.

P:WLASNE DZIECKO BYS ZAKAPOWALA?
            O:Tak.

P: ciekawe jak swe zgloszenie uzasadnisz?
            O: Podajac Twoj numer:IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net

P:nie masz trudniejszych zagadek?
            O: mam

P: moze jestem zwierz?
            O: Moze.

P: NO TO W KONCU JAKI JESTEM?
            O: Chory

P:NA JAKIEJ PODSTAWIE TWIERDZISZ ZE JESTEM NIETOLERANCYJNY,
            MOZESZ PODAC JAKIS PRZYKLAD?
            O: Moge.

P: I TEGO TEZ CHCESZ MNIE UCZYC?

P:A CO WIEK MA DO TEGO?
            O:Nic.

P:NO JAK TO NIE ?
            O: ???

P:A TOLERANCJI TO KOGO CHCIALES UCZYC?
            O: Nikogo.

P:SKLEROZA?

P:A MOZESZ PRZYTOCZYC, MOJA WYPOWIEDZ Z KTOREJ WYNIKA ZE NIE WIEM?

P: ALE NIESKAPLIKOWANY MUSI SWE NERWY NA WODZY TRZYMAC?
            O: Nie moj problem.

P: A CZY DO TEJ PORY, KLAMALEM O SOBIE?

P:A KOMCU ZNAK ZAPYTANIA, ZNACZY PYTASZ?

P:Z KAD TY TO WIESZ?? MOZESZ ZACYTOWAC??

P:SKAD TE POMYSLY?? MOZESZ ZACYTOWAC??

P:TO PEWNIE JEST TO WYCZUCIE, NAWTYKAC KOMUS OD ROZNYCH I ZAMILKNAC ??

P:MOZESZ ZACYTOWAC KOMU TAK NAUBLIZALEM??

P:PRZEPRASZAM TO DO KOGO MIALA BYC ODPOWIEDZ??

P:TO ODPOWIEDZ BYLA DO CIEBIE , A MIALA BYC DO KOGOS INNEGO??

P:JA NAPISALEM ZE MOGE TAK SAMO SIE ZACHOWAC JAK INNIALE TO TOBIE NIE PASUJE??
            DLACZEGO??
            O: Jak mozesz, to zacznij.

P:NIE, WYSTARCZY ZE PODASZ DATE I GODZINE, NO I WATEK, PODASZ??
            O: Nie mam ochoty.

P:FAJNE PRZYSLOWIE, ALE CO MAM Z NIM ........ ?
            O:Zapytaj sie siebie.

P:DASZ MI ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA I PROSBY CHOCIAZ NA PIEC PYTAN, NIE ZA
            TRUDNE TO CHYBA??
            O: Za trudne.

P:A JAK WIESZ TAK SPORO TO NAPISZ ??

P:OBAWIASZ SIE CZY WIESZ TO NA PEWNO? TZN. JAKI??

P:CZEGO ??PRZECIEZ JESTEM ZA GRANICA , ALE TY SIE TEGO PEWNIE NIE DOCZYTALAS??
            O.Doczytane.

P:NIE ZAZDROSZCZE SKAD TO PODEJZENIE??

P:juz nie wiesz, cio napisac?

P: CZY TY TAK SZYBKO ZMIENIASZ ZDANIE??

P:Dziekuje za zyczenia szczescia, mam tylko nadzieje ze sa szczere?

OK! - Teraz, jak odpowiedzialam na wszystkie pytania Nieskomplikowanego w tym
            temacie - mam nadzieje, ze zadowolony bedzie mogl sie spokojnie przeniesc sie
            na Forum Elblaga, zeby obnizyc ich poziom. Krakowskie Forum tez jest
            nienajgorsze.

Hej Absolwenci II LO - Nieskomplikowany udowodnil nam raz jeszcze, ze jestesmy
            godni uwagi i ze nasza szkola naprawde jest jedna z najlepszych. Dziekuje w
            imieniu wszystkich absolwentow :))))))))))))))))))))))))))))))))

• Gość: Nieskaplikowany Re: Pytania Nieskomplikowanego i odpowiedzi na ni IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 08.10.03, 20:18
              Ja niczego nie udowodnilem
              to raczej Ty udowodnilas
              swymi odpowiedziami
              jaka jestes skonczenie nieskaplikowana idiotka

np:
              pytanie pierwsze bylo do Ciebie jak i pozostale

Twa odpowiedz na nie :
              Kojarz z czym chcesz ( bardzo interesujaca odpowiedz )
              pytanie :
              wlasne dziecko bys zakapowala?

odpowiedz Aleks: tak ( ty masz dzieci ? -chyba nie )
              --------------------
              pytanie :
              mozesz podac jakis przyklad?

odpowiedz Aleks: moge ( oczywiscie przykladu nie podala )
              -------------
              pytanie :
              a mozesz przytoczyc moja wypowiedz z ktorej wynika ze nie wiem?

odpowiedz Aleks: tak ( oczywiscie nie przytoczyla )
              -----------------
              Pytanie :
              przepraszam to do kogo miala byc odpowiedz??

odpowiedz Aleks: ??? ( za trudne pytanie )

pytanie :
              wystarczy ze podasz date i godzine, no i watek, podasz ??

odpowiedz Aleks : nie mam ochoty ( znow za trudne pytanie )
      • Gość: gmietek Szanując poglądy żegnam........ IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.3.* 31.08.03, 14:36
        Włąśnie przeczytałem. I odpowiadam. Widzę ze i tak zostaniesz przy swoim Zycze
        ci dużo szczęscia w życiu. Moja rodzina swoj emigracyjny rozdział już
        porzeżyła. Zycze ci wieć dużo szczęscia za granica.
        Na zakończenie powien ci że nie każdy musi kochać i lubieć II LO. Są nawet tacy
        ktorzy je ukończyli a nie chca tam powracać szanuję ich decyzje. I to jest
        własnie tolerancja o której wcześniej pisałem.W imię tej tolerancji szanując
        Twoje poglądy Zegnam i pozdrawiam jeszce raz życząc dużo szczęscia.
        • Gość: Nieskaplikowany SZKODA ZE WCZESNIEJ NIE OKAZALES TYLE TOLERANCJI IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 31.08.03, 21:05
          A dopiero teraz, kiedy brakuje argumentow do rozmowy,

Gość portalu: gmietek napisał(a):

> Włąśnie przeczytałem. I odpowiadam. Widzę ze i tak zostaniesz przy swoim
          -------------------
          A CZY TY TAK SZYBKO ZMIENIASZ ZDANIE??

>Zycze ci dużo szczęscia w życiu. Moja rodzina swoj emigracyjny rozdział już
          > porzeżyła. Zycze ci wieć dużo szczęscia za granica.
          ------------------------------------------
          Dziekuje za zyczenia szczescia, mam tylko nadzieje ze sa szczere?

> Na zakończenie powien ci że nie każdy musi kochać i lubieć II LO. Są nawet
          >tacy ktorzy je ukończyli a nie chca tam powracać szanuję ich decyzje.
          ja tez wczesniej napisalem ze nie mam nic przeciw II Lo ani przeciw zadnemu
          innemu, nie czytasz uwaznie.

> I to jest własnie tolerancja o której wcześniej pisałem.W imię tej
          tolerancji szanując
          > Twoje poglądy Zegnam i pozdrawiam jeszce raz życząc dużo szczęsca
          naprawde, szkoda wielka ze dopiero teraz tolerujesz moje poglady
          kiedy zabraklo ci argumentow, he he he

dziekuje za zyczenia , ale nie mam watpliwosci ze zyczysz mi najgorszego
          dlatego serdecznie dziekuje,

• Gość: Aleks Armia Polska Potrzebuje Ciebie !!!! IP: *.norstn01.pa.comcast.net 31.08.03, 17:10
      Wykorzystujac dzis moj dobry humor, bede sie starala dzis nim Was zarazic.... :)

~*~

Niektorych ludzi nie wolno nam brac powaznie , bo sa ofiarami peknietych
      prezerwatyw. Straszne to!
      Ofiara taka jest z gruntu bardzo niezadowolona ze wszystkiego i stara sie
      wszystko i wszystkich o tym informowac. Zachowuje sie czesto jak kawalek
      mokrego papieru toaletopwego, ktory sie przyczepil do tylka i niecierpliwie
      czeka na moment, kiedy ktos sie zlituje i z obrzydzeniem go do muszli wrzoci.

Uwazajcie - papier taki jest bardzo przyczepliwy i jak sie do muszli przyczepi
      nawet ostre srodki chemiczne czasami nie dzialaja.

OSTRZEZENIE : poleca sie papier taki nie dotykac rekoma, bo zapach jest brzydki
      i bardzo trwaly!!!

Oto ciekawa strona, ktora okresla osobnikow z tym okropnym symptomem:
      socjopata.hard-core.pl/
      POMOC DOSTEPNA: - chociaz nie zawsze skuteczna, bo jak juz sie ktos tak urodzil
      to w wieku dojrzalym trudno naprawic...

Jezeli uwazasz, ze masz symptomy zboczenia socjalnego - ta strona jest dla
      ciebie!
      www.psychologia.edu.pl/
      Nie wstydz sie i wypowiadaj sie szczerze i glosno. Na Forum dobrze sie bedziesz
      czul, jak bedziesz pisal duzymi literami. Zrozumienie TU na ciebie czeka. Pomoc
      darmowa.

PS:
      Oprocz kompleksu "papieru toaletowego" istnieje rowniez kompleks starego
      jajka" - to ten sam kompleks , tylko w bardziej drastycznej formie.

• Gość: NIESKAPLIKOWANY PONOC WY WSZYSCY W ARMII BYLISCIE !!! IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 01.09.03, 06:17
        koszerni, jak mawial moj dziadek,
        to zaraza,gorsza widac od tej, z peknietych prezerwatyw
        ale moj dziadek dal mi kilka wskazowek jak sie tej zarazy wystrzegac,
        (koszernego) chcialem cie pocieszyc ( YYYYY ) z powodu tak cieplego
        przyjecia w ambasadzie, ale widze ze tam tez, na tobie sie poznali, i dobrze,
        Juz dawno napisalem ze nie chce wiecej pisac, aby nikt nie stwierdzil ze jestem
        antysemita, widac wyniuchalem cie juz dawno,
        Juz wiem skad masz ten kompleks,
        jeszcze raz ci pisze,
        te swoje rady mozesz serwowac, najlepiej w swej ojczyznie Palestynie.
        Z tamtad, z twej ojczyzny wywiozlas ta tolerancje?

TO NIE KONIEC CZYTAJ DALEJ

> Wykorzystujac dzis moj dobry humor, bede sie starala dzis nim Was
        zarazic.... :
        > Niektorych ludzi nie wolno nam brac powaznie , bo sa ofiarami peknietych
        > prezerwatyw. Straszne to!
        ------------------------
        jak cie splodzono to byly juz prezerwatywy?

> Ofiara taka jest z gruntu bardzo niezadowolona ze wszystkiego i stara sie
        > wszystko i wszystkich o tym informowac. Zachowuje sie czesto jak kawalek
        > mokrego papieru toaletopwego, ktory sie przyczepil do tylka i niecierpliwie
        > czeka na moment, kiedy ktos sie zlituje i z obrzydzeniem go do muszli wrzoci.
        ------------------------------------
        jak masz czysty tylek, to z pewnoscia nic ci sie nie przyczepi,
        a papieru sie nie pierze (toaletowego) dlatego masz mokry idiotko, tylko wyzuca
        wy nawet na papierze toaletowym potraficie zaoszczedzic
        co ta ameryka z ludzi zrobila?

> Uwazajcie - papier taki jest bardzo przyczepliwy i jak sie do muszli
        przyczepi
        > nawet ostre srodki chemiczne czasami nie dzialaja.
        >
        > OSTRZEZENIE : poleca sie papier taki nie dotykac rekoma, bo zapach jest
        brzydki i bardzo trwaly!!!
        jak przestaniesz prac ten uzywany papier to wszelkie uciazliwosci ustapia same
        Muszle nalezy tez czasem umyc, no ale szkoda wody, splokujesz sikajac?
        Ja myslalem ze to byl kawal o tym wycieraniu tylka palcem ale slysze ze to
        prawda z wami, nic dziwnego ze ci rece smierdza,
        moze jednorazowe rekawice by pomogly, mozesz je wyplukac i ponownie uzyc
        bo przeciez nie wyrzucisz? tyla pieniadza!

> Oto ciekawa strona, ktora okresla osobnikow z tym okropnym symptomem:
        > socjopata.hard-core.pl/
        --------------------
        i znowu sie reklamujesz, jak z toyota he he
        te informacje rozumiem, to z wlasnej autopsji
        calkiem ciekawe te twoje strony,sporo sie o tobie mozna dowiedziec

> POMOC DOSTEPNA: - chociaz nie zawsze skuteczna, bo jak juz sie ktos tak
        urodzil
        >
        > to w wieku dojrzalym trudno naprawic...
        ---------------------
        przeciez ty masz to od urodzenia, za pozno na pomoc!
        PROPONUJE DO WETERYNIARZA

> Jezeli uwazasz, ze masz symptomy zboczenia socjalnego - ta strona jest dla
        > ciebie!
        -----------------------
        no nikt tak dobrze o tym nie wie, jak ty sama

> Nie wstydz sie i wypowiadaj sie szczerze i glosno. Na Forum dobrze sie
        bedziesz czul, jak bedziesz pisal duzymi literami.
        ------------------------------
        i to cie tak bardzo boli!,
        o te literki chodzilo?
        ja pisalem z mysla o starych dewotkach, ktore juz niczego,
        poza szeklami nie dowidza.

Zrozumienie TU na ciebie czeka. Pomoc darmowa.
        > --------------------------
        jak mozesz oferowac zrozumienie, jak nie dowidzisz tekstow
        i brednie z tego powodu wypisujesz, to tobie nalezy sie zrozumienie.

> PS:
        > Oprocz kompleksu "papieru toaletowego" istnieje rowniez kompleks starego
        > jajka" - to ten sam kompleks , tylko w bardziej drastycznej formie.
        daj jakies symptomy,
        jest jakis kawal o Mosku i jajku?
        >
        >
        >
        >
    • ileana Cieszmy sie spotkaniami 01.09.03, 07:15
      Olu i Mietku

To wspaniale ze mozemy bedac w roznych stronach swiata,rozmawiac...

Wczorajsza noc jest poczatkiem mam nadzieje naszych wspolnych grupowych
      spotkan na necie.
      Mietku chce Ci podziekowac za wczorajsze a wlasciwie dzisiejsze wspaniale
      spotkanie.
      Masz racje,....Niech zyje internet.

Wczoraj uzmyslowilam sobie ze mozna bedzie nasze grono powiekszyc w tych
      milych rozmowach.
      Nie wiem ile osob jednoczesnie moze brac udzial w tych rozmowach,ale byloby
      cudownie jesli bedzie nas wiecej..

Olu mysle ze w ten sposob mozna bedzie zebrac wiesci o kolezankach i
      kolegach z tamtych lat i dolaczyc do wspomnien na Twoja strone.
      Wczorajsze wspomnienia wzruszyly mnie a niektore rozbawily mnie do lez.
      Ciekawe ze kazdy z nas pamieta rozne rzeczy ze szkoly.

Jak pozbierac i spisac bylaby to wspaniala ksiazka.

Mietku chce Ci podziekowac za pomoc i poswiecenie swojego czasu dla
      mnie.....rzadkie to dzis zjawisko tym bardziej cenne.
      Nie wiem czy masz moj telefon domowy,jesli nie zostawie Ci wiadomosc na GG i
      napisz mi swoj.

Do Majki... czy bedzie mozna zglosic uczestnictwo na Zjazd w sobote rano w
      szkole,czy musze jednak wczesniej to zrobic np przez internet lub
      telefonicznie.

Pozdrawiam Ileana

• Gość: Aleks Niedobrze mi sie zrobilo .... IP: *.norstn01.pa.comcast.net 01.09.03, 17:10
      Nieskomplikowany - myslalam, ze dobitnie dalismy Ci znac, zebys sie odczepil.
      Naprawde nie ma sensu z Toba rozmawiac i zadawalac Twoja chorobliwa osobowosc.
      Ale ostatnia Twoja wypowiedz naprawde wyprowadzila mnie z rownowagi. Prosze,
      przeczytaj uwaznie i nie odpisuj. Nie bede czytala - nie musze.

Widzisz - przez takie ludzkie pluskwy jak ty Polska stracila w latach 1968 - 75
      ponad 250.000 bardzo wartosciowych ludzi. Duzo ludzkich istnien zostalo
      pokereszowanych. Duzo stracilo zycie. Po strasznej wojnie i okresie
      stalinowskim , niesprawdzajacy sie w Polsce system polityczny kulal - i znow
      najlatwiej bylo winic o wszystko mniejszosci narodowe. Kazdy, kto byl Zydem,
      mial krewnego Zyda, mial zydowskich przyjaciol albo wypowiadal sie otwarcie
      przeciwko tej nagonce, musial wyjechac - jezeli chcial uratowac zycie swoje i
      swoich rodzin.

Powojenny Walbrzych byl wspanialym miastem. Duzo roznych religii i narodowosci
      spotkalo sie tu po II Wojnie. Umielismy zyc razem i uczylismy sie szanowac
      innych nie za przynaleznosc partyjna, religie, wyglad ,zwyczaje...

Rok 1968 wpisal sie do historii Polski, jako plama nie do zmycia. Ten rok
      pozbawil nas ojczyzny.

- Moj kuzyn w Poznaniu zostal zabity w demonstracji.
      - Kuzyn we Wroclawiu siedzial 2 lata w obozie. Nigdy nie odzyskal rownowagi
      umyslowej.
      - Bylismy mlodzi - wiec bylismy winni. Milicja palami bila bez litosci,
      pakowala mlodych do "suk" i trzymala godzinami - potem wypuszczali kogo
      chcieli.
      - Mojemu ukochanemu Prof. Bonieckiemu z UK serce peklo, bo zabili mu jego
      jedyne dziecko. Mial siostre w Londynie, znana dziennikarke. To byla jego
      zbrodnia.
      - Gomolka krzyczal "Precz z Syjonizmem"... Jego zona byla Zydowka. On pewnie
      nie wiedzial co to Syjonizm.
      - U fryzjera kobieta zapytala sie mnie " to transporty jeszcze odchodza do
      Palestyny?" Odpowiedzialam niegrzecznie : "Niech pani uwaza - dzisiaj glupich
      bija".
      - Moja Babcia spakowala sie i wyjechala do Torunia. Powiedziala "Jade do domu,
      moze tam jeszcze Polska jest."
      - Moj ojciec dostal zawal serca,potem trzy nastepne i wkrotce po wyjezdzie z
      Polski umarl. Pamietam go , jak trzymal glowe w swoich rekach i jeczal.
      - Moja Mama dawala mi codzienne instrukcje, co mam zrobic w wypadku, jak do
      domu nie wroci.
      - Pare razy w tygodniu szlismy na dworce kolejowe , zegnac na zawsze naszych
      przyjaciol, krewnych, sasiadow, wspolpracownikow, kolegow szkolnych.
      - Pozniej juz -moj krewny w Gdansku siedzial z Walesa w tym samym pokoju w
      czasie strajku glodowego. Niestety - nie przezyl wiezienia.

To tylko kilka refleksji.

Odwiedzilam Polske po wielu latach w 1999 roku. Pojechalam do Gdanska i
      Torunia, bo tam mam rodzine. Nie mialam odwagi pojechac do Walbrzycha - za duzo
      przykrych wspomnien.
      Odwiedilam groby Dziadkow i poznalam duzo krewnych. W Toruniu poszlam do
      kosciola Sw. Jakoba, gdzie mi pozwolono grzebac w starych ksiegach. Znalazlam
      daty urodzin, smierci, slubow i pierwszych komunii. Ksiadz mi sie zapytal,czy
      mam koscielny slub - powiedzialam ze nie. Powiedzialam, ze moj maz jest Zydem i
      ze nie jestesmy religijni. Ksiadz powiedzial " Dla nas taki slub sie nieliczy".
      Powiedzialam: "To dla mnie nie jest wazne".
      Stare uczucie strachu i obrzydzenia wrocilo.

Po wyjezdzie z Polski , Izrael byl jedynym krajem, ktory udzielil nam azylu
      politycznego. Poznalam tam wspanialych ludzi i dzieki nim moglam wybrac
      pozniej kraj w ktorym stworzylam moj drugi dom. Bede im wdzieczna do konca
      zycia. Byli Zydami - nie Polakami. Nie widzieli we mnie przedstawiciela narodu,
      ktory ich obrazil, widzieli we mnie czlowieka.

Internet polaczyl mnie z moimi latami mlodymi i Polska, ktora CHCE pamietac.Nie
      ma slow, ktore moga wyrazic radosc z mozliwosci wymiany opinii z innymi w
      najpiekniejszym,najbogatszym, ojczystym jezyku. Wstyd mi za Polakow, ktorzy
      demonstruja swoja ograniczonosc.

• Gość: NIESKAPLIKOWANY A PRZECZYTAJ IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 02.09.03, 07:21

> Nieskomplikowany - myslalam, ze dobitnie dalismy Ci znac, zebys sie odczepil
        dlaczego sie wypowiadasz za wszystkich ?
        to twoje forum?

> Naprawde nie ma sensu z Toba rozmawiac i zadawalac Twoja chorobliwa
        osobowosc.
        ----------------------
        to po kiego powolywalas mnie do wojska?
        teraz pewnie zalujesz?

> Ale ostatnia Twoja wypowiedz naprawde wyprowadzila mnie z rownowagi. Prosze,
        > przeczytaj uwaznie i nie odpisuj. Nie bede czytala - nie musze.
        ---------------------
        ty mozesz odpisywac i obrazac, a ja nie?
        bo co?, bo zydowka mi to mowi?

> Widzisz - przez takie ludzkie pluskwy jak ty Polska stracila w latach 1968 -
        75
        --------------------
        W TYM OKRESIE MIALEM KILKANASCIE LAT WIEC NIEWIELE MAM WSPOLNEGO

> ponad 250.000 bardzo wartosciowych ludzi. Duzo ludzkich istnien zostalo
        > pokereszowanych. Duzo stracilo zycie. Po strasznej wojnie i okresie
        > stalinowskim , niesprawdzajacy sie w Polsce system polityczny kulal - i znow
        > najlatwiej bylo winic o wszystko mniejszosci narodowe. Kazdy, kto byl
        Zydem,
        > mial krewnego Zyda, mial zydowskich przyjaciol albo wypowiadal sie otwarcie
        > przeciwko tej nagonce, musial wyjechac - jezeli chcial uratowac zycie swoje
        i
        > swoich rodzin.
        >
        > Powojenny Walbrzych byl wspanialym miastem. Duzo roznych religii i
        narodowosci
        > spotkalo sie tu po II Wojnie. Umielismy zyc razem i uczylismy sie szanowac
        > innych nie za przynaleznosc partyjna, religie, wyglad ,zwyczaje...
        >
        > Rok 1968 wpisal sie do historii Polski, jako plama nie do zmycia. Ten rok
        > pozbawil nas ojczyzny.
        >
        > - Moj kuzyn w Poznaniu zostal zabity w demonstracji.
        > - Kuzyn we Wroclawiu siedzial 2 lata w obozie. Nigdy nie odzyskal rownowagi
        > umyslowej.
        > - Bylismy mlodzi - wiec bylismy winni. Milicja palami bila bez litosci,
        > pakowala mlodych do "suk" i trzymala godzinami - potem wypuszczali kogo
        > chcieli.
        > - Mojemu ukochanemu Prof. Bonieckiemu z UK serce peklo, bo zabili mu jego
        > jedyne dziecko. Mial siostre w Londynie, znana dziennikarke. To byla jego
        > zbrodnia.
        > - Gomolka krzyczal "Precz z Syjonizmem"... Jego zona byla Zydowka. On pewnie
        > nie wiedzial co to Syjonizm.
        > - U fryzjera kobieta zapytala sie mnie " to transporty jeszcze odchodza do
        > Palestyny?" Odpowiedzialam niegrzecznie : "Niech pani uwaza - dzisiaj
        glupich
        > bija".
        > - Moja Babcia spakowala sie i wyjechala do Torunia. Powiedziala "Jade do
        domu,
        > moze tam jeszcze Polska jest."
        > - Moj ojciec dostal zawal serca,potem trzy nastepne i wkrotce po wyjezdzie z
        > Polski umarl. Pamietam go , jak trzymal glowe w swoich rekach i jeczal.
        > - Moja Mama dawala mi codzienne instrukcje, co mam zrobic w wypadku, jak do
        > domu nie wroci.
        > - Pare razy w tygodniu szlismy na dworce kolejowe , zegnac na zawsze naszych
        > przyjaciol, krewnych, sasiadow, wspolpracownikow, kolegow szkolnych.
        > - Pozniej juz -moj krewny w Gdansku siedzial z Walesa w tym samym pokoju w
        > czasie strajku glodowego. Niestety - nie przezyl wiezienia.
        >
        > To tylko kilka refleksji.
        >
        > Odwiedzilam Polske po wielu latach w 1999 roku. Pojechalam do Gdanska i
        > Torunia, bo tam mam rodzine. Nie mialam odwagi pojechac do Walbrzycha - za
        duzo
        >
        > przykrych wspomnien.
        > Odwiedilam groby Dziadkow i poznalam duzo krewnych. W Toruniu poszlam do
        > kosciola Sw. Jakoba, gdzie mi pozwolono grzebac w starych ksiegach.
        Znalazlam
        > daty urodzin, smierci, slubow i pierwszych komunii. Ksiadz mi sie
        zapytal,czy
        > mam koscielny slub - powiedzialam ze nie. Powiedzialam, ze moj maz jest
        Zydem i
        >
        > ze nie jestesmy religijni. Ksiadz powiedzial " Dla nas taki slub sie
        nieliczy".
        >
        > Powiedzialam: "To dla mnie nie jest wazne".
        > Stare uczucie strachu i obrzydzenia wrocilo.
        >
        > Po wyjezdzie z Polski , Izrael byl jedynym krajem, ktory udzielil nam azylu
        > politycznego. Poznalam tam wspanialych ludzi i dzieki nim moglam wybrac
        > pozniej kraj w ktorym stworzylam moj drugi dom. Bede im wdzieczna do konca
        > zycia. Byli Zydami - nie Polakami. Nie widzieli we mnie przedstawiciela
        narodu,
        >
        > ktory ich obrazil, widzieli we mnie czlowieka.
        >
        > Internet polaczyl mnie z moimi latami mlodymi i Polska, ktora CHCE
        pamietac.Nie
        >
        > ma slow, ktore moga wyrazic radosc z mozliwosci wymiany opinii z innymi w
        > najpiekniejszym,najbogatszym, ojczystym jezyku. Wstyd mi za Polakow, ktorzy
        > demonstruja swoja ograniczonosc.
        -----------------------------
        piekna opowiesc, moze jakas ksiazke napiszesz
        i ulzysz sobie do woli, to tu tak cie boli?

Ty masz swoja wersje osobista ,a ja mam swoja wersje

W czasie wojny w domu mych dziadkow, ukrywalo sie kilku zydow,
        dziadkowie uwazali ze to jest nieludzkie i pomagali jak mogli,
        podziekowanie otrzymali bardzo szybko- po wyzwoleniu,
        pojawili sie czerwoni zydzi, czesc rodziny musiala uciekac,
        reszta trafila daleko na wschod, dziadka - Pilsudczyka nigdy nie odnaleziono
        ( on pewnie nie byl tak wartosciowy jak owe 250 tys. )
        to czerwoni zydzi go aresztowali i zakatowali.
        Dziadkowie mieszkali we Lwowie.

Wiec mi tu nie opowiadaj swej powiastki, bo to nie kacik ciekawskich!
        a powolywanie sie na znajomosci z innymi bez mozliwosci ich weryfikacji
        to QRESTWO
        W czasie stanu wojennego, wylapalem niezle po plecach, ale nie za nic, jak
        piszesz, ale za dzialalnosc, nie siedzialem z Walesa, ale spotkalem tu wielu
        takich dzialaczy Solidarnosci co ponoc z nim razem siedzieli.
        Gdyby w to wierzyc, zabraklo by wiezien, a Walesa musial by siedziec po kilka
        dni w kazdym.
        Widac masz nadal straszny zal za to co cie spotkalo?
        ja dwa razy proponowalem zakopanie toporow, przeprosilem i odszczekalem
        co powiedzialem pod twoim adresem,
        ale twoja zydowska duma nie pozwolila ci przyjac tej propozycji od Polaka.
        Dziadek mowil prawde, z przodu sie usmiechacie, a z tylu "noz" wbijacie.

Szkoda ze masz tak duzo do napisania, ale nigdy na temat,
        zadalem ci kilkdziesiat pytan, ale nie otrzymalem nigdy odpowiedzi,
        czasem jakas pokretna powiastke jak ta powyzej,

Naprawde ci wspolczuje, twoj los byl pewnie ciezki,
        ale co ja Nieskaplikowany jestem temu winien,

ps. zlozylas doniesienia na tych policjantow co tak cie bili,
        za to ze byls mloda?
        Moga poniesc kare, ale trzeba to ujawnic.

Skoro nie jestes zydowka, to nie rozumiem, dlaczego odmowiono ci paszportu??
        wszystkim tak radzisz, a z ta sprawa nie potrafisz sobie poradzic,
        Moze sie powolasz na znajomego L.Walesy?

NIE WYCIERAJ SOBIE GEBY LECHEM WALESA
        BO ON NA PEWNO SOBIE TEGO NIE ZYCZY
    • Gość: Lustrzany Chłopiec uhuhuuuuu...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 17:08
      .... ale daliście czadu!!!
      Witam po długiej przerwie, czyli feriach!!! Fajnie wam tu sie rozmawia, nie
      chciałbym przeszkadzać, bo i nie chcę czytac że kogoś tam znów poniosło....
      najgorzej że poniosło na wiele stron!

Wiem jedno - nie macie rację! Bo wiecie co, tez nie mam rację! Czyli nie mamy
      rację, ale tylko dlatego, że nikt jej nie ma, a jak tylko zaczyna pragnąc jej
      posiadania (racji), to juz zdecydowanie jej (racji) nie ma! Oto mój kalambur,
      jeśli ktos jest w stanie to zrozumieć, no to dobrze!!!

Polska jest pięknym krajem z pieknymi ludźmi, co sie zdarzyło to sie zdarzyło i
      najlepiej nikomu nic nie zarzucać! Tak MYŚlĘ!
      PO prostu nie wiem, co bym zrobił, jeśli by mnie bito, torturowano głodem -
      człowieka można sądzić tylko w ludzkich warunkach. Wielu z tych, co
      przeżyli "szczęście" walki z czymś anaturalnym - bądź to komunizm, soc-
      demokracja czy też Naprzyrodzona Głupota, zostali ukształtowany na jakiś swój
      sposób... a to już trzeba szanować...

szanowni państwo, bądźcie w zgodzie i rozumieniu...
      • Gość: Lustrzany Chłopiec o czym to ja??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.03, 19:07
        a tak właściwie... o czym to ja??? nikt nie wie... najgorzej, że ja też...
        chyba to po prostu radość z powodu tego, że na reszcie mam swój komputer u
        siebie w pokoju i mogę sobie surfować ile mi się chce!!! ale obiecuję spać
        będę!!!

właśnie wróciłem z pieknej wałbrzyskiej cukierni, gdzie przełyknąłem
        przesmaczne ciasteczka.... lubie taki wałbrzych. Ostatnio rozglądłem się za
        architekturą - owszem bida z nędzą, ale architektura jest niesamowita!!!
        Cudowny Wałbrzych, mieszkaja tutaj cudowni ludzie (chociaż niektórzy obrabują z
        komórek i innych cenności) i jest tu cudowna szkoła... do której wiem na pewno,
        jak będę miał wizę będę przychodził a przychodził, nawet po skończeniu...

IILO - tu znalazłem siebie samego.. chyba. Ale nie tylko tu, ale i tu też.
        Jeśli mi ktos powie, że wałbrzych jest do niczego - narazi sie na mój śmiech,
        jeśli ktos powie, że ktos ucieka stąd i nie jest warty przez to niczego,
        narazie się na mój śmiech. Jesli w ogóle cokolwiek powiecie mi narazicie się na
        mój śmiech, tylko będzie to juz nie drwina, tylko... radośc... radośc nie bunt
        robi człowieka szczęśliwym...
        będe się cieszył maturą... tym, że nie wiem, gdzie mogę pójśc na studia... będę
        się cieszył, że nikt dzisiaj do mnie się nie odezwał... bo przecież nic nie
        warto jest radości... tamtej najlepszej z głębi egzystencji i serca.

Ogólniak jest dobry, wręcz zły.. powiem więcej miejscem spełnienia i niestety
        rozaczorowania... czyli jest miejscem dla życia, a znaczy dla szukania.. tam
        gdzie mógłbym szukać coś, to znaczy, że mógłbym też cos znaleźć... jeśli juz
        mogę coś znaleźć, znaczy mogę zostać odrobina dobroci bogatszy... A być bogatym
        dobrocią jest niesamowite i to wprowadza w radość. Nie, nie bunt dla samego
        buntu daje cokolwiek podobne na spełnienie, a tylko radość, podziw, szacunek i
        trochę poczucia humoru...

leci jazz... ze zdjęcia patrzy na mnie kochana... wiem, że moje słowa zobaczy
        wiele osób... wiem, że jutra nie ma, bo jest teraz, chociaz to też uciekło póki
        pisałem... wiem, że żarówka ma moc 60W... ale co z tego, jeśli kula ziemska
        jest nachylona o 23,5 stopni... co z tego, jeśli częściej nie trafia jej oś na
        Polarną Gwiazdę, niż trafia... co z tego, że jestem młody, co z tego, że pragne
        buntowac i kochać.. co z tego? zyję! wciąż...
        wciąż powtarzając sie
        w namiętności
        pragnienia nazwać
        określić
        poczuć
        wszystkie słowa
        czyny
        zmartwienia
        przychodzę do życia
        czekając w ogródku
        na krople potu
        jak krwi
        rozpaczy pełnych
        przychodzę do życia
        szczękając na księżyc
        na słońce
        ziewając
        przychodzę do życia

• ileana I popatrz... bez Ciebie to wszystko 12.09.03, 23:30
        Gość portalu: Lustrzany Chłopiec napisał(a):

> .... ale daliście czadu!!!
        > Witam po długiej przerwie, czyli feriach!!! Fajnie wam tu sie rozmawia, nie
        > chciałbym przeszkadzać, bo i nie chcę czytac że kogoś tam znów poniosło....
        > najgorzej że poniosło na wiele stron!

I to wszystko bez Ciebie:)

> Wiem jedno - nie macie rację! Bo wiecie co, tez nie mam rację! Czyli nie
        mamy
        > rację, ale tylko dlatego, że nikt jej nie ma, a jak tylko zaczyna pragnąc
        jej
        > posiadania (racji), to juz zdecydowanie jej (racji) nie ma! Oto mój
        kalambur,
        > jeśli ktos jest w stanie to zrozumieć, no to dobrze!!!

Lustrzany udalo mi sie zrozumiec.

> Polska jest pięknym krajem z pieknymi ludźmi, co sie zdarzyło to sie
        zdarzyło i
        >
        > najlepiej nikomu nic nie zarzucać! Tak MYŚlĘ!

Dobrze myslisz.

> PO prostu nie wiem, co bym zrobił, jeśli by mnie bito, torturowano głodem -
        > człowieka można sądzić tylko w ludzkich warunkach. Wielu z tych, co
        > przeżyli "szczęście" walki z czymś anaturalnym - bądź to komunizm, soc-
        > demokracja czy też Naprzyrodzona Głupota, zostali ukształtowany na jakiś
        swój
        > sposób... a to już trzeba szanować...
        >
        > szanowni państwo, bądźcie w zgodzie i rozumieniu...

Solisto jestem pelna podziwu ze zrozumiales a raczej za wyciagnales takie
        wnioski.

Dziwi mnie przede wszystkim ze w tak mlodym wieku doszedles do sedna jednej z
        prawd zyciowych..... tzn, ludzie badzcie w zgodzie i rozumieniu.
        Podpowiem Ci tylko ze to jest najtrudniejsze w zyciu..
        Pozdrawiam Nike

• ileana Re: Zjazd II LO prosba 12.09.03, 23:18
      Solista???????
      Milo ze sie odezwales i to w takim pieknym stylu.
      Solisto Twoje mysli spisane ,niepokoje ,Twoja wybujala ,bogata wyobraznia ...
      przyjemnosc czytac .....i wsluchiwac sie w Twoje slowa...wspanmiale.

Z przyjemnoscia czytam poraz kolejny Twoje posty......wydoroslales (nie unos
      sie ,nie obrazaj sie).
      Nawet w nickach dojrzales,z solisty w lustrzanego chlopca sie zamieniles.:)
      hmmm..lustrzany chlopiec roznie mozna interpretowac....

Sluchasz Jazz?????
      Uwielbiam te muzyke, zawsze gleboko mnie wzrusza... ten nastroj .. i powracam
      do wspomnien... odleglych, studenckich...do mlodosci..

Solisto wszystko masz jeszcze przed soba.

Oczywiscie na Zjazd przyjezdzam i mam nadzieje Cie spotkac i przede wszystkim
      pokonwersowac z Toba , niespokojny duchu.

...do milego spotaknia.

Pozdrawiam Nike

• Gość: Lustrzany Chłopak dla ileany... improwizacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.03, 22:02
        epig:"Ja to wszystko już widziałam" Bjork, Dancing in the dark

Widziałem juz wszystko
        ale nic z tego nie pamiętałem
        Już byłem za rękę z Bogiem
        Juz znałem sankrum pocięcia
        Juz drogę od życia do śmierci
        zmierzyłem
        ani jak to było przyjemnie
        ani jak się cieszyłem u matki
        ani co tam poza ziemią
        widziałem i Ciebie
        widziałem swój pierwszy pocałunek
        widziałem i pierwszą rozpacz

dlatego musiałem
        nie patrząc na klawisze
        uderzyć po raz pierwszy w fortepiano
        grając improwizację
        w temacie życia
        w tonalności śmierci
        nuta po nucie
        jedna po drugiej
        spływała po żyłam

grałem improwizację

to dla Ciebie ileano, jeśli lubisz nie rymowaną poezję.

• ileana Re: dla ileany... improwizacja 19.09.03, 16:45
          Dziekuje
          Oczywiscie ze lubie poezje nierymowana...znaczenie ma czy ona przemawia do nas..
          Jestem juz w Walbrzychu,po ktorym dzis schodzilam nogi i nacieszylam oko
          miastem,ktore jak na zamowienie okazalo mi sie w sloncu,kolorowo ..i wydalo mi
          sie przepiekne.

Pozdrawiam Nike
            • ileana Re: dla ileany... improwizacja 21.09.03, 10:29
              Moi drodzy.
              Nie zaluje ze przyjechalam na Zjazd szkoly!!!!!
              Pozostana wspaniale wspomnienia az do nastepnego...
              Prze 3dni i noce spotkan z ludzmi naszej mlodosci, niekonczace sie
              wspomnienia ...to cudowne cieple chwile ,ktore wylaniaja z glebi naszej
              pamieci gleboko ,czesto zapomnianie przezycia szkolne,milosci
              mlodziencze,marzenia , o ktorych czesto juz dawno zapomnielismy.

Walbrzych...po raz ktory z kolei stwierdzam ze jest piekny.
              Moze to piekne slonce a moze i euforia e spotkan po tylu latach....

Olus jak przyrzeklam zdjec bedzie mnostwo .a robienie ich zmusilo mnie do
              intensywnego uczciwego chodzenia po Walbrzychu.
              OLU masz serdeczne pozdrowienia od prof Kipinskiego,pamieta Cie i wspominal
              bardzo cieplo.Na dowod tego pozwolilam sobie zrobic zdjecia z p.prof.
              ktore niezwlocznie wraz z innymi wysle Ci.

Pozdrawiam zadowolona i bardzo zmeczona Nike
              • Gość: Gmietek Re: dla ileany... improwizacja IP: *.satkabel.com.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 21.09.03, 20:44
                Olu przed pol godzina pozegnalem sie z Nika. Te trzy dni byly naprawde
                niezapomniane. To dzieki tobie odswiezylem moja znajomosc z Nika.
                Nka "wystrzelala" w czwartek rolke filmu na zdjecia ukochanego Walbrzycha
                Twojej mlodosci. Obeszla wszystkie zaulki o ktore prosilas. Bylismy w Parku
                Sobieskiego przy kamieniu gdzie kiedys robiliscie sobie zdjacia.
                Czkalo nam sie naprawde i szkoda ze nie bylas razem z nami. Hrabia aleksander
                Fredro kiedys napisał " Co ma wisieć nie utonie ". Mysle ze jeszce do naszego
                spotkania tu w Walbrzychu dojdzie. A Nasza Kochana Buda jest jeszcze
                piekniejsza jak przed pieciu laty.
                Serdecznie pozdrawiam, Rowniez jak Nika zmeczony Mietek
        • Gość: Lustrzany Chłopak Re: dla ileany... improwizacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 21:00
          Bardzo sie ciesze, ze pod moją nazwą zostało wypowiedziano tyle dobrych
          słówek... fajnie.. ciesze sie i odzwierciadlam, jak i powinno to robić lustro.

tez sie ciesze, ze poznalem sie z Nike... kiedy mnie szukalas, to mi sie
          wydawało ze tylko CIA nie pracuje na mnie, a FBR na pewno tylko sledzi za
          wszystkimi telefonami. Dzieki, ze mialas ochote na... mnie... czy na niego
          Soliste... czy tez na Zhenisa.. w calej tej sytuacji on jest najbardziej dziwny
          i nie taki, jaki powinnien byl byc, jesli kierowac sie wyobraznia.

juz wieczor
          juz cisza
          pozostajac z samymi soba
          albo uciekamy
          albo dyskutujemy a tak warto
          chociazby raz
          sie wsluchac w siebie
          w ciszy
          w milczeniu
      • Gość: Solista Re: BEZ USZCZYPLIWOSCI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.03, 21:05
        podejrzewam, że pańskie zdjęcie najbardziej pasuje do pierwszego rosyjskiego
        muzeum - piotrowskiej kunstkamery.

biedaszyby biedaszybami, ale pamiętam w jednym z kobiecych magazynów w stylu
        Galia albo Malia, lub być może Małgosia czy Tania, opowiadało się o pieknej
        historii miłości (niestety i miłość słabowata i historia mało literacka) na tle
        biedaszybów. Nawet puściłem łezkę...

nieskaplikowany, witam Cię, ale mistrzem prowokacji to byłem tu Ja. Może
        spróbujemy kto jest silniejszy, młoda krew czy stare kompleksy?

1) masz tanie zagrywki w stosunku do ludzi, którzy są zdolni do refleksji na
        temat własnej młodości;
        2) nie cenisz tych, którzy są zyciowo mądrzejsi od Ciebie i nie potrafisz (jak
        niestety mówi się o wielu polakach) rozdzielić z kimś jego radość; zapewne jak
        widzisz młodą parę na ulice myslisz sobie - ale qqq..a.. ale się puszczają, a
        jeśli ktoś przejazdża merolem, to pewnie stwierdzasz - nie mam, bo tak mi się
        zachciało;
        3) jeśli mówisz o katolicyźmie, to przypominasz sobie Rydzyka, a nie papieża,
        czyli patrzysz na plankton nie widząc wielorybów, czyli po prostu jesteś ślepy;
        a jak nie słyszysz, że ktoś Tobie mówi "odwal się" to na dodatek jesteś jeszcze
        i głuchy; wypowiadasz się częściej CapsLockem, czyli tak jak to robią
        niemówiący którzych nauczyli mówić, oni sami siebie nie słyszą, dlatego zbytnio
        krzyczą; czyli jesteś jeszcze i niemy. slepy. Głuchy. Niemy. A resztki słów
        które tu występują są ułamkami zdrowego intelektu, który jednak byc może
        posiadasz.

kończę cytatem z "Nocowała chmurka złota" - "Kucharz jest niepełnosprawnym...
        umysłowo - dodawało się pocichu"
        • Gość: Nieskaplikowany Re: BEZ USZCZYPLIWOSCI IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 23.09.03, 05:39
          nastepny yntelygent,
          nie masz tu stalego pseudo??
          ---------------
          Gość portalu: Solista napisał(a):

> podejrzewam, że pańskie zdjęcie najbardziej pasuje do pierwszego rosyjskiego
          > muzeum - piotrowskiej kunstkamery.
          AZ TAK STARY TO NIE JESTEM
          WTRACASZ SIE SMRODZIE
          A NIE WIESZ O CZYM MOWA
          POPROSILEM KIEDYS NA TYM FORUM ALEKS
          BY ODWIEDZILA BIEDA SZYBY - BEDAC W WALBRZYCHU
          NIESTETY SMUTNO MI BARDZO ZE WALBRZYCHA NIE ODWIEDZILA
          ZAZNACZYLEM ZE TO NIE USZCZYPLIWOSC
          PRZYPOMNIALEM TYLKO BY WYSLAC JEJ ZDIECIA
          ALE TY WIDAC NIE ZROZUMIALES TEGO
          JAK WIEKSZOSC SOLISTOW JESTES ZADUFANY W SOBIE

> biedaszyby biedaszybami, ale pamiętam w jednym z kobiecych magazynów w stylu
          > Galia albo Malia, lub być może Małgosia czy Tania, opowiadało się o pieknej
          > historii miłości (niestety i miłość słabowata i historia mało literacka)
          ------------------
          O!! TO SA WLASNIE DLA CIEBIE GAZETKI
          NIE CZYTAM ICH
          WIEC NIE WYPOWIEM SIE NA TEMAT TEGO OPOWIADADLA!

na tle biedaszybów. Nawet puściłem łezkę...
          • Gość: Solista z uszczypliwoscia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 18:28
            1) mam nick, nie przypomne sobie ile to razy zmienialo się XXXXX, na YYYY, a
            pozniej az doszlo do "nieskaplikowanego" - w moje nicki nie wlaz; ich zrozumie
            tylko ten, kto ma zrozumiec.

2) ten muzeum istnieje do dzis tylko tak sie nie nazywa... Pan moze jeszcze
            trafic.

3) ja do Pana przez Pan, a Ty do mnie "smrodzie", "pomiocie", "mlokosos" -
            jestes niw wychowanym, bo nawet jak komus ktos mowi: "drogi panie prezesie, ale
            Pan tutaj zachowal sie skurwysunsko", to tamten nie moze
            odpowiedziec: "Odpierdziel sie gowniarze", tylko "Niech Pan bedzie tak
            umprzejmy, az walnie sie na ryj". Brakuje Panu azjatyckiej dyplomacji, a szkoda.

4) Pan jest osoba tak komprometywna, ze kazda panska wypowiedz juz niesie w
            sobie wystarczajaco dla zrozumienia jej jako taniej, niemadrej, majacej na celu
            ugryzc, poddac komus... opowiem tobie kwal: Przychodzi szczur do chomika i
            mowi - Wiesz, nie mgoe zrozumiec, dlaczego Cie ludzie lubia, a mnie nie, mamy
            taka sama szara siersc, takie same zeby, takie same lapki, ale cie qurcze
            lubie, a mnie NIE... Chomik podniosl glowe i odpowiedzial - masz hu...wy PR.
            wlasnie takim chomikiem, to ja jestem, Pan natomiast.. masz hu...wy PR.

5) ja w swoim zyciu widzialem wystarczajaco cierpienia i biedoty, aby PAN sobie
            pozwalal na traktowanie mnie z gory, dlatego niech Pan sobie nie mysli, ze to
            wlasnie Pan jedyny posiada cala umietnosc patrzenia na te kiepska strone.
            Uwazam, ze doroslosc czlowieka polega na jego mozliwosci zobaczenia zycia z
            lepszej strony; odwieczny maruda wedlug mnie nigdy nie bedzie wystarczajaco
            madrym zyciowo -> Pan jest maruda, nieznosnym maruda.

coz za duzo tych punkcikow mi wychodzi, nie bedziesz w stanie analizowac
            wszystkich na razie Panu starczy. Dla pana najgorszym bedzie to, o czym teraz
            powiem. Udalo mi sie Cie skompromitowac, nie wiesz, a ktos teraz przy swoim
            komputerku smieje sie nad Toba.. cichutko tak... bo ludzie glupi sa podobni do
            siebie, w swojej slownym uniesieniu jestes podobny na wszystkich glupich ludzi
            swiata. Naciskaj czesciej na hamulec, niz na gaz, szczegolnie w slowach, bo tam
            skad pochodze takich jak ty bija po pierwsze, za wyglad, po drugie, za slowa, a
            po trzecie tak po prostu, zeby pierwszego i drugiego nie zapominali.

Powodzenia!
    • jonathantillman Witam nieskomplikowanego & Lustrzanego Chłopca 23.09.03, 12:35
      Siedze i siedze
      mysle i mysle
      czego naprawde i brak...

tak sobie mysle, ze dyskusja ktora sie wywiazala na forum jest efektem
      pozakrajowosci...

juz tlumacze o co mi chodzi

L.C. vel Solista z tego co pamietam z dawnej z Nim polemiki przyjechal do 74 ze
      wschodu...
      N. z tego co przeczytalem jest teraz w USA...

obaj maja jednak jakas tam wizje istniejacego swiata (szczegolnie w-cha), wizja
      ta jest jednakze zajebiscie spaczona...

L.C. alias S. (choc to niepoprawne politycznie) widzi to przez perspektywe
      narodowo-wygnanczo-przesiedlecza i moze dlatego podoba mu sie 74 ( w moim
      przekonaniu, jezeli komus podoba sie 74 to znaczy ze on nigdy nie kochal swojej
      matki)i moze dlatego jest On tak zajebiscie zadowolony z powrotu do tej
      smierdzacej dziury...

N. z tego co rozumiem przebywa hen za lasami w krainie wielkich prerii gdzie
      przemieszcza sie swoja V6, ktora jezdzi szybciej niz merol (merc N. mowilo sie
      chyba w prehistori; tzn. w twojej mlodosci), a jadac po tej prerii wymysla
      dyrdymaly, ktorymi zasypuje to forum (w kraju wielkich mozliwosci internet jest
      chyba za tani); N. być moze masz zdrowe poczucie humoru, umiejetnosc jednakze
      logicznego rozumowania jest Ci jednak obca (twoje wypowiedzi nie są spojne,
      raczej sa jak zadkie gowno)...

Nie przecze LC i N jestescie jednak dobra ilustracja dla obecnej sytuacji w
      naszym pieprzonym kraju...
      Jeden wrocil tu, drugi wyjechal, ale obaj uwazaja sie za sol tej ziemii ( co
      jeszcze jest do zniesienia w przypadku tych co przyjechali) i chca nauczac tych
      ktorzy tu mieszkaja...

PS. pozdro dla LC i N,
      PS2. odpierdol sie N od Zydow, albo wpadnij na rundke, nie odmowie Ci jej jesli
      wpadniesz do 74,
      PS3. jesli masz cos do pedalow, bi, murzynow, chinczykow i innych narodowosci
      nie zapomnij ze dla Amerykanów jestes i zawsze bedziesz tylko zawszonym
      Polaczkiem, ktory zawsze chce cos ukrasc, a do wkrecenia zarowek potrzeba
      oprocz Ciebie jeszcze 4 Polakow...
      PS4. POZA TYM UWAZAM, ZE KARTAGINA POWINNA BYC SPALONA, A BALCEROWICZ MUSI
      ODEJSC...
      • Gość: Solista ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 18:09
        lubię, że kiedy sie pojawiam, to nagle wytryska oburzenie... ale fajniutko!

mam tylko drobne pytanko - co to znaczy "74"? gdzie ja tam przyjechał? Ze
        wschodu, no to dobrze... a co znaczy "74"?

po drugie: LC to nie to samo co Solista, a Solista to nie to smao, co
        Lustrzany... sa rozni, poroznemu mysla o rozne rzeczy sa dla nich wazne, nie sa
        tej sama osoba, czyli tak na prawde sa, ale i nie sa... Lustrzany Chlopiec to
        nie Solista, a Solista, to nie Lustrzany Chlopiec

po trzecie, nie wiem o co chodzi z 74, ale za swoja kochana mamuske takiemu jak
        ty, na pewno moge nadawac po mordzie, dlatego o mnie mow co chcesz, ale jej nie
        dotykaj!

• Gość: Jonathan Tillman Zamiast wierszy... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 24.09.03, 10:07
          Drogi LC nie mam zamiaru dotykac twojej matki, robi z Nia czegokolwiek ani jej
          obrazac...
          Tobie natomiast radziłbym zapoznac sie z klasyka kina polskiego, bo widze, ze
          masz problemy z wychwyceniem pewnych niuansow, ktore dla mlodego czlowieka nie
          tylko powinny byc oczywiste, ale wrecz powinny go smieszyc...
          74... to chyba jest oczywiste co to jest...
          ale dla Ciebie wytłumacze...
          22-wawa
          71-wroc
          74-w-ch...

ps. poza tym uwazam, ze Kartagina powinna byc spalona, a Balcerowicz musi odejsc
          ps2. a na rundke chetnie sie z toba ustawie (watpie zebys tego chciał)...
      • Gość: Nieskaplikowany jonathan.....Qrwa co za pseudo! po jakiemu to? IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 25.09.03, 05:07
        no nareszcie znalazlem troche czasu!
        napisales:
        > N.przebywa hen za lasami w krainie wielkich prerii gdzie
        W CALIFORNI NIE MA PRERII BARANIE
        PISALEM ZE NAD PACYFIKIEM BUCU
        I NIE ZA LASAMI TYLKO ZA WIELKA WODA BENCWALE

> przemieszcza sie swoja V6, ktora jezdzi szybciej niz merol
        ------------------------------------------
        V6 - TO SILNIK A NIE SAMOCHOD
        NA SAMYM SILNIKU NIE BARDZO DA SIE PRZEMIESZCZAC
        TY TO PEWNIE BYS POTRAFIL?
        I NIE PISALEM ZE JEZDZI SZYBCIEJ ( choc tak jest) OD MEROLA
        WIEC NIE WCISKAJ MI SLOW KTORYCH NIE NAPISALEM
        ( co za beszczelna swinia zaraz mi napisze ze ja Kartagine spalilem )

> (merc N. mowilo sie
        > chyba w prehistori; tzn. w twojej mlodosci)
        -------------------------------
        NIE BEDE SIE Z TOBA SPRZECZAL JAK MALOLATY NA SAMOCHODY MOWIA
        NIECH CI BEDZIE ZE WIESZ TO OD KOLEGOW MLODSZYCH NIZ JA

>a jadac po tej prerii
        JUZ CI BARANIE NAPISALEM ZE NIE PO PRERII!
        TYLKO NAD OCEAN JEZDZE,
        ZAL CI DUPE SCISKA, ZE TY NIE MOZESZ TAK?

> wymysla dyrdymaly, ktorymi zasypuje to forum
        --------------------------
        TO FORUM NIE JEST TWOJE ( wasze ) I KAZDY MOZE ( tak jak ty ) ZASMIECAC JE
        A W TEJ CHWILI SIEDZE SOBIE NA KLOZECIE I PISZE DO CIEBIE
        BO PO PRZECZYTANIU TWYCH STRASZNIE SPOJNYCH WYPOCIN, SRACZKI DOSTALEM

> (w kraju wielkich mozliwosci internet jest chyba za tani);
        NO PRZYNAJMNIEJ NA TYM NIE BEDZIECIE SIE WZBOGACAC
        CHCIALBYS ZEBY BYL DROZSZY?
        A TAKI WAL! JAK SLONIA NOS

N. byc moze masz zdrowe poczucie humoru, umiejetnosc jednakze
        > logicznego rozumowania jest Ci jednak obca
        -----------------------------
        BYLBYM BARDZO WDZIECZNY ZA CYTAT ( nie humoru )
        A NIELOGICZNEGO ROZUMOWANIA
        PEWNIE JAK ZWYKLE TU BYWA, NIE ZACYTUJESZ

>(twoje wypowiedzi nie sa spojne, raczej sa jak zadkie gowno)...
        TO PO KIEGO FIUTA CZYTASZ?
        LUBISZ SIE PAPLAC W GOWNIE ??
        Z DZIECINSTWA CI TO POZOSTALO??

BEDE WDZIECZNY ZA CYTAT TEJ NIESPOJNOSCI
        ALE JAK ZWYKLE itd....

> odpierdol sie N od zydow,albo wpadnij na rundke, nie odmowie Ci jej jesli
        > wpadniesz do 74,
        -----------------------
        TU CIE BOLI??
        PEJSATY SMIERDZACY SZAMBEM??

JUZ CI WCZESNIEJ ODPISALEM ZE NA ZAPROSZENIE DO SMIERDZACEJ DZIURY
        PRZEZ SMIERDZACEGO I NIEKOCHAJACEGO WLASNEJ MATKI ( tak pisales nie pamietasz
        to jest przyklad twojej spojnosci w wypowiedziach he he he )

> jesli masz cos do pedalow, bi ,murzynow, chinczykow i innych narodowosci
        -------------------------------------------
        SLYSZALEM ZE W IZRAELU JEST BARDZO DUZO :
        PEDALOW, MURZYNOW I CHINCZYKOW
        TO TAKA WASZA TOLERANCYJNOSC??

> nie zapomnij za dla Amerykanow jestes i zawsze bedziesz tylko zawszonym
        > Polaczkiem, ktory zawsze chce cos ukrasc, a do wkrecenia zarowek potrzeba
        > oprocz Ciebie jeszcze 4 Polakow...
        ----------------------
        NIE MAM ZADNEJ WATPLIWOSCI ZES ZAWSZONY ZYD
        WIDAC TWA WIEDZA O AMERYCE Z CHICAGO POCHODZI TYLKO
        WIDAC INTERESA TAM NIE POSZLY ZA DOBRZE??
        DOLARA NIE NAKRADLES ZA DUZO??

WIDAC NIEZLE CIE W HUJA ROBILI JAK TU BYLES ?
        I CALEJ PIATCE ZAPLACILES ZA WYMIANE TEJ ZAROWKI?? he he he
        CHYBA TO O TOBIE TEN KAWAL W CHICAGO CHODZI??

WIDAC MAM SZCZESCIE, BO JAK DO TEJ PORY
        NIKT POZA TOBA, TAK MNIE NIE POTRAKTOWAL W AMERYCE
        ALE JA TU NIE PRZYJECHALEM UPRAWIAC LICHWY JAK TY
        TYLKO PRACUJE I JESZCZE KILKU AMERYKANOW CO NIECO NAUCZYLEM
        DLACZEGO AMERYKANIE W AMERYCE NIE PLUJA NA MNIE
        A TY TO ROBISZ ZA NICH??

NIE MASZ FORUM W SWYM WLASNYM JEZYKU?
        WSZEDZIE TA SMIERDZACA MORDE I NOZDZA WEPCHAC MUSISZ
        CHYBA MASZ KATAR TU PIENIADZEM NIE SMIERDZI
        • jonathantillman marnosc nad marnosciami... czyli slow kilka do N. 29.09.03, 10:56
          pamietam gdy bylem dzieckiem jesli kogos nie lubilem zawsze mowilem do iego ty
          Zydzie, ale ja mialem wtedy 7-8 lat...
          Ty masz ze 60 i dalej tak mowisz...
          co do moich przezyc w USA to jestes w bledzie; nie ma takowych gdyz moja noga
          nigdy w tym kraju nie postanie, gyz uwazam amerykanow za bogatych ruskich minus
          tradycja, historia i kuchnaia...
          jedno Ci musze przyznac uwielbiam sie taplac w gownie poprostu nie robie nic
          innego przez cale zycie (kurwa co Ty czlowieku roisz w swojej glowie)...

> I NIE PISALEM ZE JEZDZI SZYBCIEJ ( choc tak jest) OD MEROLA
          > WIEC NIE WCISKAJ MI SLOW KTORYCH NIE NAPISALEM

ja tez nie napiselem ze jeździ szybciej...

ps. pozdro dla wszystkich
          ps2. ponadto uwazam ze Kartaginna powinna być spalona, a Balcerowicz musi odejsc
          ps3. w sobote nie pisalem bo mialem szabas...
          ps4. a w niedziele nie pisalem, bo bylem na obrzezaniu barata mojego
          siostrzanego kuzyna od strony dziadka...
          ps5. ale jako Zyd jestem zabrobiony...
    • Gość: Lustrzany Chlopiec podszedlem do lustra.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.03, 18:32
      podszedlem do lustra, widzialem tam siebie
      ciebie
      nas razem
      cale cierpieni
      biede
      i
      dziesiec zlotych ostatnich
      w portfelu
      samotnej matki
      kij slepca
      zmeczenie pisarza
      palacego ksiege
      bo w lustrze bylem sam
      a znaczy caly swiat
      nie w czesci
      lecz w calosci
      bo umialem wpatrywac sie...

P.S. Nika wyslij na bzh@interia.pl swoj adres... dostaniesz cos fajnego...
      chyba fajnego
      • Gość: Lustrzany Chlopiec smierc... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.03, 10:07
        aktem woli i sila ducha zabijam w dzisiejszej ciszy internetowej istote
        niepoprawna dystruktywna i nieznosna... dzisiaj na waszych oczach umiera
        Solista. Nuty sie skonczyly, improwizacja zostala zrujnowana. Rozszczepienie
        osobowosci sie skonczylo.

Msze pogrzebowa niech kazdy w swoim sercu odprawi sam, jesli chce.
        • ileana O smierci nie mowi sie ,ona sama przychodzi.. 24.09.03, 13:24
          Witam wszystkich.
          Bedac w pieknym Krakowie rozmyslalm o Zjezdzie,o ludziach ,ktorych poznalam w
          mlodosci o, o wspomnieniach z przed lat, o swojej mlodosci i o tym co zrobilam
          w swoim zyciu a co nie spelnilo mi sie z wielu marzen jakie mialam...

Spodziewalam sie w tym watku wspomnien i wrazen pozjazdowych milych ,moze
          tracacych sentymentem wspomnien....
          A tu niemila niespodzianka...

Solisto przede wszystkim bardzo sie ciesze ze Cie osobiscie poznalam.
          Podziwam Cie ze w tak krotkim czasie(bo niespelna w rok) nauczyles nie tylko
          jezyka polskiego ale tez jego nature,swoistosc,mowisz przepieknie po polsku,ze
          dosc szybko zaczales rozumiec mentalnosc polska,a najwazniejsze ze masz tyle do
          powiedzenia w twoim wieku...
          Wierze ze nie zepsuja Cie pochwaly jakie slyszysz..
          Co do pogrzebu...improwizacja ma to do siebie ze nigdy nie umiera,wiec nie
          grzeb ja na sile.

Znow zwracam sie do niektorych ,dbajcie o jezyk polski na forum,nie robcie
          kardynalnych bledow ortograficznych(do tego sluza slowniki).

Bylam na bieda-szybach.
          Sa inne miejsca w Walbrzychu,ktore wstrzasnely mna bardziej niz widok bieda-
          szymow,uwiecznilam na zdjeciach.
          Nie widok tych szybow jest straszne ale fenomen ich istnienia(znam gorsze
          widoki na swiecie np. olbrzymie smietniska w przedmiesciach wielkich miast
          Brazylii ,po ktorych masa ludzi w tym male dzieci poszukuja jedzenia i
          wszystkiego co mozna wykorzystac w zyciu codziennym).
          O tym dziwnym,niecodziennym fenomenie "Bieda Szyby" wroce jeszcze na forum.
          Chcac nacieszyc sie jeszcze pieknym Krakowem ,ide w plener i pobuszowac po
          wspanialych ksiegarniach ...
          Solisto,wysylam Ci Nowy Slownik Jezyka Polskiego(wysle na adres Liceum)
          Przyjmij to jako malenki wklad w Twoja polszczyzne...
          Olus tesknie do rozmow naszych
          Wracam do siebie w Poniedzialek,wolalabym leciec do Ciebie niz do siebie ....
          Szykuj sie na przeklikane noce o zjezdzie i o ludziach.
          Masz pozdrowienia i usciski od Broni,Twojej przyjaciolki zdawnych lat..
          Majeczko przeczytalam cala ksiazke o Liceum ,moge tylko pogratulowac Ci i
          cieszyc sie ze Cie osobiscie poznalam.
          Lenko i Majko wybaczcie mi moja wylewnosc w szkole(czasem moze meczaca),podczas
          naszych spotkan ,ale to euforia (Mietek jest swiadkiem tego)i radosc wyzwolila
          we mnie te reakcje.
          Pozdrawiam Nike
        • Gość: S... Re: smierc... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.09.03, 13:36
          Zabić cząstkę siebie?... Choć jak mówisz Solista i LCh to nie to samo...
          Nie! To nie to samo, ale jedno. Zabijając Solistę powinieneś zabić w takim
          razie LCh, bo każdy z nich jest tylko częścią. Błysk ognia w oczach Solisty i
          łagodność, konsekwentność LCh. Niech pozostanie po prostu Zhenis.
      • Gość: Lustrzany Chlopiec zasdroszcze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.03, 22:42
        czasami zasdroszcze tym, co moga sobie tak powrocic do swojej przeszlosci,
        przyjzyc sie z doswiadczenia lat... zasroszcze absolwentom, bo dlaczegos tak mi
        dobrze trafila do krwi nasza szkola, ze tez bym, chcial lat za dziesiec
        przyjechac tam i popatrzyc na schody na ktorych siedzialem...

ale to bedzie kiedys pozniej...

Majko, wracaj jak najszybciej jest przerazliwie smutno i nudno bez NORMALNEGO
        polskiego...

Nika... dla mnie najbardziej przerazliwym jest, ze to juz w dwudziestoleciu
        miedzywojennym byla zakazana praca dziecieca w kopalniach, a na biedaszybach
        pracuja dzieci (organizacja, ktora mnie zaprosila, ma swietlice srodowiska na
        podgorzu, tam sa takie dzieciaki). Nie obchodza mnie dorosli, ktorzy niestety
        potrafili znalezc sobie jedyne zajecie gryzc ziemie, okropnie mnie porusza
        akurat to, ze tam wlasnie pracuja dzieci. Za skradzione dziecinstwo nie
        istnieje ani kary, ani odszkodowania...
    • ileana Re: Zjazd II LO prosba 25.09.03, 13:36
      Zycie nauczylo mnie cierpliwosci i trzymania nerwow i zlosci w ryzach ,tym
      bardziej nie bede sie denerwowac na wlasnym urlopie .
      Ciesze sie i oddycham pelna piersia chodzac po Krakowie,wtapiajac sie w bogate
      ksiegarnie i zagladac wieczorami do podziemnych kafejek,czy na Jazz do piwnicy
      Muniaka(Solisto Muniak nalezy do starej rodziny Jazzmenow polskich z lat 70tych)
      Pojsc do teatru Starego,czy na koncert...

Solisto wyslij mi na adres gazety ,klikajac na moi nick,gdyz jestem zalogowana
      jako ileana@gazeta.pl
      Jak wroce do siebie podam Ci adres mojej poczty.
      Smuci mnie znikniecie OLii nie mam tu zadnego zNia kontaktu.
      Olu mam nadzieje ze nic ci nie jest.

Ps. Tak durnej ,wulgarnej , oglupiajacej i na poziomie kilkuletnich dzieci
      (obrazam madra mlodziez tym,mam nadzieje ze mi wybacza) dyskusji,ba co ja
      mowie raczej pyskowki ,nie slyszalam i nie czytalam.
      ALe jak wiadomo az 90 % na swiecie to glupcy.......WIec trzeba w zyciu nauczyc
      sie wsrod nich zyc....
      Lenko do stronki gosci zagladne po powrocie z checia..

Lustrzany chlopcu ,nie spiesz sie do wspomnien ,one nadchodza wraz z odejsciem
      mlodosci,nieublagany czas daje nam w prezencie madrosc(nie
      wszystkim),doswiadczenie,wspomnienia a odbiera to co nazywamy swiezoscia,
      mlodoscia....niestety chcialabym posiadac jedno i drugie..

Podzrawiam ciagle w dobrym humorze NIke

• Gość: Majka Aleks:) IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 28.09.03, 10:24
            Bardzo się cieszę, że się odnalazłaś :))
            Wałbrzych rzeczywiście na cześć zjazdowiczów zafundował taką pogodę, jak zdarza
            się rzadko :) Zdjęcia powinny być piękne. Sama nie mogę się ich doczekać.
            Hołdy i dziękczynienia za organizację zjadu należą się wszystkim prócz mnie -
            prawie nie brałam udziału w przygotowywaniu tego wydarzenia. Kłapałam jeno
            dziobem w internecie ;)Przypisywanie mi jakichkolwiek zasług jest więc
            nieuprawnione :))

• Gość: Nieskaplikowany MARNOSC NAD MARNOSCIAMI, CZYLI SLOW KILKA DO J IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 30.09.03, 01:46
              Gosc portalu: jonathantillman napisal(a):

> I NIE PISALEM ZE JEZDZI SZYBCIEJ (choc tak jest) OD MEROLA
              > WIEC NIE WCISKAJ MI SLOW KTORYCH NIE NAPISALEM

ja tez nie napisalem ze jezdzi szybciej

---------------------------------
              tak? - to ci przypomne:
              cyt:
              hen za lasami w krainie wielkich prerii
              gdzie przemieszcza sie swoja V6, ktora jezdzi szybciej niz merol

to wierny cytat z twego postu z 23.09.2003. 12.35

Myslisz ze teraz, kiedy nie mozemy - odpowiedziec cytujac
              mozesz robic kogos na szaro ?
              wciskanie w usta slow ktorych nie powiedzialem,
              to taka wasza metoda?

bardzo cieniutko jak na taki umysl,

jedna odpowiedz - choc pytania nie bylo
              natomiast na pytania - odpowiedzi brak

to nawet nie zadkie gowno to sraczka
              • jonathantillman masz racje 30.09.03, 09:37
                napisalem tak...
                lepiej...
                co i tak nie zmienia faktu, ze czytasz slowa a nie ich sens...
                moj poprzedni list dotyczyl czego innego, ale Ty jak zawsze czepiasz sie slow...
                ide potaplac sie w gownie...

ps. ide przygotowac sie do swieta Hanuka...
                ps2. a poza tym uwazam, ze Kartagina powinna byc spalona, a Balcerowicz musi
                odejsc...
                • ileana Re: masz racje 30.09.03, 12:10
                  Bedac ciagle w euforii pozjazdowej.....

Zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku 5764(Shan Tova)dla tych co obhcodza ten
                  sedziwy rok.
                  Swieto Hanuk to piekne swieto,ktore laczy sie ze wspomnieniami o moich
                  przyjaciolach...

Pozdrawiam Nike.
              • jonathantillman Ciezka jest droga ku sprawiedliwosci, jednak... 30.09.03, 12:19
                Drogi N!

Gdybym nie odpisywał przez dłuższy czas znaczy, że jestem na paradzie gejów
                (pedłąów, fagotów, homo, ciot...) lub tez właśnie idę na zjazd masoński
                ewentualnie taplam się w gównie...

ps. ponadto uważam, że Kartagina powinna być spalona, a Balcerowicz musi
                odejść...

ps2. jak ta z prądem w twojej ukochanej krainie (jak ona się teraz będzie
                nazywać Schwarzonia?)

ps3. ... (bo reszta jest milczeniem)...
                • Gość: Nieskaplikowany Tak bardzo tesknisz za mym listem j ? IP: 204.161.5.* 04.10.03, 08:27
                  Taka parada byla ostatnio w S.F.
                  bylem widzialem i wcale sie tym nie zachwycilem.
                  Podoba Ci sie to?

Ze w gownie sie taplasz to juz pisales,
                  pamietamy nie musisz ciagle przypominac.

Z ta Kartagina i Balcerkiem, nie znudzilo Ci sie?

Pradu nie brakuje,
                  wiec mamy sporo roboty,
                  przy wkrecaniu tych Twoich zarowek, he he

Jeszcze nie wiadomo czy Arni wygra?
                  najpierw trzeba odwolac dotychczasowego gubernatora.

masz racje - reszta jest milczeniem,
                  zwlaszcza kiedy piszesz o krainie szczesliwosci,
                  o stosunku amerykanow do polakow,
                  a dwa dni pozniej przyznajesz ze w tej krainie nigdy nie byles.

Co Ci sie legnie w tej Twojej glowie?

Te informacje rozumiem, z pod budki z piwem?

• jonathantillman jak cholera.... (albo inna choroba zaraźna) 06.10.03, 10:33
                    > Taka parada byla ostatnio w S.F.
                    > bylem widzialem i wcale sie tym nie zachwycilem.
                    > Podoba Ci sie to?
                    uwielbiam...
                    > Ze w gownie sie taplasz to juz pisales,
                    > pamietamy nie musisz ciagle przypominac.
                    idę się potaplać w gównie
                    > Z ta Kartagina i Balcerkiem, nie znudzilo Ci sie?
                    nie
                    > Pradu nie brakuje,
                    > wiec mamy sporo roboty,
                    > przy wkrecaniu tych Twoich zarowek, he he
                    hehehehe...
                    > Jeszcze nie wiadomo czy Arni wygra?
                    > najpierw trzeba odwolac dotychczasowego gubernatora.
                    jaki kram taki pan
                    > masz racje - reszta jest milczeniem,
                    > zwlaszcza kiedy piszesz o krainie szczesliwosci,
                    > o stosunku amerykanow do polakow,
                    > a dwa dni pozniej przyznajesz ze w tej krainie nigdy nie byles.
                    a Ty taplales sie kiedys w gownie, ze o tym piszesz (albo czy ksiadz byl w
                    ciazy, ze kazdy z nich sie po tym wypowiada)
                    > Co Ci sie legnie w tej Twojej glowie?
                    ?
                    > Te informacje rozumiem, z pod budki z piwem?
                    niestety budek z piwem juz nie ma (a szkoda)

pozdrawiam

ps.a ponadto uwazam, ze Kartagina powinna być spalona a Balcerowicz musi
                    odejsc...
                    • Gość: Nieskaplikowany No widzisz? i tak masz o czym pisac IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 07.10.03, 03:30
                      jestes tu czesciej ,
                      prawie gwiazda juz zostales, hi hi hi

podoba ci sie to pedalskie przedstawienie,
                      nie przypuszczalem zes pedal?

idz - taplaj sie
                      ale czy musisz wszystkich o tym informowac?
                      chyba ze to taki sygnal dla twoich "przyjaciolek"

ale mnie sie juz znudzilo

jak ci napisze, ile placa za wymiane tych zarowek,
                      to nie bedzie ci juz do smiechu
                      elektryk od zarowek ma od 10 do 15 $ na godzine, he he he

tylko tyle komentarza na temat arniego?
                      myslalem ze cos wiesz - skoro kreslisz?

ja sie w gownie nie taplalem
                      a pisze bo tu jestem
                      ty tu nigdy nie byles a piszesz
                      (czyli legnie ci sie cos w glowie i przenosisz ta sraczke, tu na forum )

nie ma budek z piwem?
                      znaczy ze mam racje, te iformacje to wymysly twej mozgownicy,
                      legnie ci sie, legnie

Kart.. nie bede juz na ten temat pisal
                      to twoj temat
                      pa pa